Wspomagacze a wada wymowy

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 45 / 11 / 0

@jab0l14

jak cos pisz na priv w wiadomosci chetnie odpowiem
  • 2969 / 76 / 0

Dziedziczone przez geny, maybe, jeśli już to jest to skłonność do czegoś, co jest 100% psychologicznie zależne. Nie naprawisz tego genami. Może oceniasz ludzi zbyt szorstko?

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Interwencja RMF FM: Będą zmiany w podręczniku do chemii chwalącym dopalacze

Wydawnictwo wprowadzi zmiany w podręczniku do chemii, który zachwalał dopalacze. To efekt publikacji RMF FM. W książce "Ciekawi świata. Zakres podstawowy" autorstwa Joanny Meszko można przeczytać, że dopalacze to "substancje, które pozwalają wydajniej się uczyć".
  • 3 / / 0

15 kwietnia 2019Limitbreaker pisze:
Dziedziczone przez geny, maybe, jeśli już to jest to skłonność do czegoś, co jest 100% psychologicznie zależne. Nie naprawisz tego genami. Może oceniasz ludzi zbyt szorstko?
Zbyt szorstko oceniam ludzi i zbyt szorstko oceniam samego siebie, jąkanie to takie błędne koło z którego bardzo trudno wyjść, i tak jest lepiej niż było w szkole średniej przed maturą kiedy jąkałem się tak, że musiałem załatwić sobie orzeczenie na maturę ustną.
Ktoś się jeszczewypowie co do mojego problemu?
BTW Dlaczego nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości?
Pojawia się komunikat
Przepraszamy, ale nie masz uprawnień do używania tej funkcji. Aby używać tej i innych funkcji, musisz się zarejestrować lub brać udział w dyskusjach.
  • 5422 / 538 / 0

Ja jąkałem się jako mały dzieciak - raczej tylko, kiedy byłem zdenerwowany / podekscytowany.
Minęło samo.

Z substancji, które potencjalnie mogłyby "pomóc", można by wymienić jeszcze benzodiazepiny - np alprazolam.
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata