Metamfetamina - wątek ogólny

Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 2374 / 375 / 0

kolego @kacpergx - 0.4g dobrego piko tak by cię wystrzeliło, że sobie tego nawet nie wyobrażasz. Jestem też pewien, że to co wciągałeś nawet nie leżało koło meth bo na pewno być napisał o mega kurwa bólu który poczułeś waląc meth z kryształu w nosa.. I jeszcze taka ilość hehhe. Osobiście nie wciągałem nic co byłoby tak bolesne jak właśnie rozdrobniona w pył meth. Jakby ktoś gwoździa Ci wbił nagle w zatoki :) Dobrze, że spływ już nie był jakoś tragiczny no i wejście zajebiste bo tak to snifować piko to masakra ;)
  • 25 / 2 / 0

28 marca 2019AlienForms pisze:
kolego @kacpergx - 0.4g dobrego piko tak by cię wystrzeliło, że sobie tego nawet nie wyobrażasz. Jestem też pewien, że to co wciągałeś nawet nie leżało koło meth bo na pewno być napisał o mega kurwa bólu który poczułeś waląc meth z kryształu w nosa.. I jeszcze taka ilość hehhe. Osobiście nie wciągałem nic co byłoby tak bolesne jak właśnie rozdrobniona w pył meth. Jakby ktoś gwoździa Ci wbił nagle w zatoki :) Dobrze, że spływ już nie był jakoś tragiczny no i wejście zajebiste bo tak to snifować piko to masakra ;)
Nie wspomnialem ale byl bol ogromny i krew z nosa sie lala 2 dni. Wiem juz ze to bylo po 1 gowno a nie meth a po 2 ze mna bylo cos wtedy nie tak nie dzialalo na mnie MDMA wszystko inne slabo zrobilem przerwe od cpania 2 tygodnie i juz jest dobrze.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Heroina warta milion złotych w walizce. Dwie osoby zatrzymane

Na Lotnisku Chopina udaremniono przemyt środków odurzających o wartości ponad miliona złotych - poinformowała Krajowa Administracja Skarbowa. Służby podają, że ponad pięć kilogramów heroiny przewoziła obywatelka Hiszpanii.
  • 342 / 11 / 0

Ile trzeba odczekać, żeby poczuć w pełni działanie metamf? Pierwsza kreska to była kąpiel w euforii, ale dalsze to już tylko ściganie niedoścignionego.
  • 16 / / 0

@up Ja przy dorzutkach łapałem tylko trochę więcej ochoty na gadanie. Euforia i stymulacja fizyczna raczej się nie zwiększała. I to nawet bez tolerancji. Taka imho specyfika mety. Zajaraj sobie, to dorzutki będą wjeżdżać (przez jakiś czas).
Mam pytanie: przekierujcie mnie proszę do odpowiedniego działu, albo dajcie jakąś rzeczową odpowiedź. Co sobie zbadać po jakimś sześciomiesięcznym ciągu na mecie? Mieszanym z benzodiazepinami, ale przeważnie relanium i w dni, jak nie waliłem. Poza podstawami OB, morfologia itd. jakie parametry badań krwi byłyby wymierne w kwestii ocenienia stanu samounicestwienia i jego ewentualnego ratowania? I ile minimalnie muszę być czysty, żeby meta nie zaburzyła wyników?
  • 103 / 6 / 0

15 kwietnia 2019tesseract pisze:
Poza podstawami OB, morfologia itd. jakie parametry badań krwi byłyby wymierne w kwestii ocenienia stanu samounicestwienia i jego ewentualnego ratowania? I ile minimalnie muszę być czysty, żeby meta nie zaburzyła wyników?
Morfologia(zelazo itd), mocz no I gastroskopia bo meta siada w chuj na zoladek przynajmniej w moim przypadku, i latwo o wrzody.

Tydzien starczy.
  • 9 / 1 / 0

tesseract pisze:
@up Ja przy dorzutkach łapałem tylko trochę więcej ochoty na gadanie. Euforia i stymulacja fizyczna raczej się nie zwiększała. I to nawet bez tolerancji. Taka imho specyfika mety. Zajaraj sobie, to dorzutki będą wjeżdżać (przez jakiś czas).
Mam pytanie: przekierujcie mnie proszę do odpowiedniego działu, albo dajcie jakąś rzeczową odpowiedź. Co sobie zbadać po jakimś sześciomiesięcznym ciągu na mecie? Mieszanym z benzodiazepinami, ale przeważnie relanium i w dni, jak nie waliłem. Poza podstawami OB, morfologia itd. jakie parametry badań krwi byłyby wymierne w kwestii ocenienia stanu samounicestwienia i jego ewentualnego ratowania? I ile minimalnie muszę być czysty, żeby meta nie zaburzyła wyników?
Polecam nerki, u mnie dostały po dupie, a kolki nerkowe nie fajna sprawa :(
  • 8 / 1 / 0

14 kwietnia 2019Aurion pisze:
Ile trzeba odczekać, żeby poczuć w pełni działanie metamf? Pierwsza kreska to była kąpiel w euforii, ale dalsze to już tylko ściganie niedoścignionego.
Niestety dorzutki na mecie nie dają tego kopa co pierwsza kreska. Przedłuża sie stymulacja ale "to nie to".
  • 19 / / 0

Witam
Mam pytanie czy jesli zesniffuje 0.2 kryształu to moge po okolo 2 godz zapalić mj? Czy takie połączenie jest bezpieczne? Podkreśle że to raczej nie jest czysta meth bo kosztuje 60 zł za g i trzyma przez około 2 godz. Ale na 100% zawiera piko bo mojego kolege zlapali z tym towarem i w laboratorium wyszło że to meta.
  • 223 / 48 / 0

Takie piko to może co najwyżej jest zanieczyszczone metą i dlatego wyszło tak w laboratorium xd. Jeżeli cię mj uspokaja to możesz spróbować skoro ten kryształ i tak działa 2h. I tak wciąż jest ryzyko paranoi, więc różnie może być.
  • 402 / 48 / 0

Pervitin-Bardzo popularny w Wehrmachcie %-D
Wróć do „Metamfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata