Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

42%
1.Cały czas.
61
14%
2.raz w tygodniu.
20
17%
3.Jaram i miksuję
24
8%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
11
9%
5.raz w miesiącu.
13
10%
6.Jaram jak ktoś postawi.
15

Liczba głosów: 144

• 7391 / 879 / 0

^
Ziemia obiecana z tym USA... Podobno warto odwiedzić szczególnie kolorado, Californię i Oregon (tak słyszałem - osobiście byłem tylko na wschodzie i południowym wschodzie USA).

Blueberry rzeczywiście jest potężną odmianą. Za pierwszym razem dosłownie mnie zmiażdżyło i wtopiło w fotel. Należy podchodzić z dużym szacunkiem. Czas pod wpływem mija błyskawicznie - to jest jakiś absurd... : ) Człowiek zapali, włączy film i po chwili orientuje się, że minęła godzina. No i ten boski zapach i smak jagód!! Teraz już wiem, dlaczego ta odmiana przewija się w utworach największych raperów-jaraczy z usa.
Wspominałem już o mocarnym śnie i działaniu przeciwbólowym (wręcz znieczulającym). Niestety leń po tygodniowej znajomości jest ogromny... dobudzam się tak naprawdę gdzieś przed południem. Mimo to jest to jedna z najlepszych odmian, jakie paliłem. Gdyby mogła pozostać na ziemi 1 odmiana, chciałbym żeby to było właśnie coś takiego ; )
  • 450 / 24 / 0

7 dniowa przerwa,potrafi zrobic bardzo spora roznice.Wziolem se takiego bobka malego,na kilka buchow,na droge do sklepu i w skuteczny sposob ,to calkiem fajnie droge umililo %-D.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Legalna marihuana na rachunku za wodę z Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Zdjęcie reklamy "legalnej marihuany" z Holandii umieszczonej na rachunku łomżyńskiej spółdzielni mieszkaniowej podesłał Gazecie Współczesnej czytelnik. Co więcej sprawdził, że reklama jest kłamstwem.
  • 7391 / 879 / 0

7-dniowa przerwa bardzo by się przydała... ale jak tu nie palić, jak w moich stronach sprzedają najlepsze tematy od niepamiętnych czasów ...
Otóż wczoraj nabyłem (a w zasadzie zapłaciłem za) 5 g nowej partii Blueberry Kush. Tym razem trafiło się samo "mięsiste" - fryzjer niemal perfekcyjny. Dodatkowo poza jagodami wyczuwam w tym winogrona. Ten temat chyba nigdy mi się nie znudzi. Mało tego - zapłaciłem za 5, a jak położyłem na wagę po powrocie, ta pokazała dokładnie 8 g. Telefon do typa (mega zamotany), czy przypadkiem nie pomylił paczek - pomylił. Moją piątkę wziął ktoś inny i podobno nie narzekał : ) Obyło się więc bez zwracania.

A w gratisie dostałem kolejną Indica do przetestowania - 1 g odmiany o nazwie G13. Przyznam szczerze, że wcześniej o niej nie słyszałem, a podobno to "klasyk". Jasny, jaskrawo zielony, bardzo zbity temat pachnący "klasycznie" (ziemią i iglakiem). Podejrzewam, że to kolejny, konkretny usypiacz, tylko być może różni się mocą...
W każdym razie na południu jest obecnie zalew dobrych Indyjek : )
  • 1409 / 137 / 0

Oryginalne G13 aktualnie jest dostępne jedynie z klonów, więc podejrzewam, że masz jakąś krzyżówkę "z czymś". Paliłem kiedyś jakiś towiec z G13 w genach i było dla mnie za mocne.
  • 13 / 2 / 0

G13 to dzisiaj bardzo słaby materiał,takie chujowe buchy dla dzieci
  • 7391 / 879 / 0

^
Pewnie dlatego dostałem w gratisie...: ) choć podobno okazją był fakt, że byliśmy pierwszymi klientami "nowej partii".
Jeszcze nie próbowałem, ale w sumie już czytałem, że to bardzo "stara" odmiana.
Może to i krzyżówka z G13, cholera wie.... Chłop, który to sprzedaje ma to do siebie, że nie potrafi zapamiętać pełnej nazwy odmiany, jaką bierze od dostawcy (chciałbym znać jego dostawcę) i gdyby miał na stanie White Widow, puszczałby zapewne jako White, albo Widow :)
Tak że niby wiem, co kupuję, ale jednak trzeba podchodzić z rezerwą.
  • 21 / 8 / 0

Przyszedł mój Vapcap M 2019. Miałem przedtem Crafty, ale chciałem spróbować po świetnych recenzjach tego niedrogiego i niepozornego sprzęciku. Urzekła mnie pełna analogowość, łatwość czyszczenia, genialna inżynieria i świetna wydajność (generalnie używam teraz 4x mniej materiału niż gdy paliłem), no i nie ukrywajmy bardzo niska cena. Smak jest kosmiczny. Myślę jednak jeszcze o czymś bardziej do ludzi, bo jednak opalanie metalowej rurki zapalniczką żarową kojarzy się bardziej z metaamfetaminą niż medyczną marihuaną a pomimo papierów na zioło nie chce mi się użerać z policją i tajniakami. Polecacie coś?
  • 465 / 12 / 0

Witam. Zapragnąłem zapalić marihuanę. Kiedyś już palilem, ze 20 lat temu. Teraz biorę trochę leków na depresję i cukrzycę i chciałem Was spytać czy nie będzie interakcji z którymś z nich.
Biorę Anafranil, Chlorprothixen, Hydroxyzinum, Bromergon, Metforminę, pregabalinę.
  • 7391 / 879 / 0

^
Z wyżej wymienionych znam tylko (z doświadczenia) Hydro i Chlor'a.
Interakcji nie powinno być, ale działanie mj (szczególnie Sativa) będzie spłycone.
  • 465 / 12 / 0

17 kwietnia 2019jezus_chytrus pisze:
^
Z wyżej wymienionych znam tylko (z doświadczenia) Hydro i Chlor'a.
Interakcji nie powinno być, ale działanie mj (szczególnie Sativa) będzie spłycone.
Ale poczuję coś? Poklepie?
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata