HEPT-EN; HEP; N-etylonorheptedron

Dział poświęcony pozostałym substancjom, które nie znalazły miejsca w powyższych kategoriach – dział służyć ma łatwości nawigacji.

Moderator: Stymulanty

• 256 / 17 / 0

12 marca 2019mantykoraa pisze:
Vapo i sniff w ogóle nieaktywne, a do tego niemiłosiernie piecze nos, drapie gardło i zapychają się płuca
NDH tak robi. Pewnie to było to
  • 34 / 3 / 0

Jeśli to prawda, to przepraszam, choć rzekomo był to właśnie HEP. Jeszcze dodam, że smakował tak troszkę hexowo(mówię o vapo), tylko no, o wiele bardziej inwazyjnie. Henio wchodził do płuc gladziutko i czuć było praktycznie tylko smak, a tego gówna nie da się ani wciągać, ani wapowac, bo rozpierdala nos na dobre 2/3 dni, a ból płuc i kaszel gorszy, niż przy pierwszej fajce w życiu, a kaszel tak samo - mocny się utrzymuje przez jakieś 2 dni. Nie dość, że nie działało, to nie da się tego kurwa po ludzku przyjąć (choć nie wiem jak iv i oral)

Ps. Ktoś w watku o NDH napisał, że dusi jak DMT - tak, to prawda. Przy DMT niby idzie się przełamać, bo to w końcu mocne sajko, którego raczej nikt nie bierze zbyt często i też bez dorzutek, a zakładając, że mamy do czynienia z dopaminowym wypierdalaczem RC (rzekomym) - dorzutki mają miejsce co 20 minut i wali się to w ciągu, więc jest to bardzo niepraktyczne. Jak nie wypala żył, to i tak niepraktyczne, bo ja na przykład nie lubię się kłuć co 20 minut - nie wiem jak wy.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Legalizacja marihuany a możliwości produkcyjne

Popyt na marihuanę rekreacyjną, w przypadku jej zalegalizowania w Illinois, może być tak duży, nawet w granicach 550,000 funtów rocznie, że przerośnie możliwości produkcyjne licencjonowanych plantatorów - wynika z badań zleconych przez stanowych ustawodawców.
Wróć do „Katynon, metedron i inne”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata