Narkomańskie anegdoty z życia wzięte

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 121 / 22 / 0

14 kwietnia 2019DelicSajko pisze:
200 koksu? xDDD ktoś kogoś w chuja robi
Mg, zapomniałem dopisać %-D
Ale każdy kto logicznie myśli będzie wiedział ze o 200mg chodzi :korposzczur:
Chyba ze masz na myśli ze 200 to dużo albo chujuwka ale jedząc codziennie koks 200mg wydaje mi nie normalnym (jak na mnie i sąsiadowi) krechitos po którym wjeżdża dobra pizda, jak walić to na bogato %-D
  • 280 / 39 / 0

No dużo fchuj. Ja po pół rocznym ciągu dzień w dzień przynajmniej połówka dalej walę max 50 i jest git. Po 200 bym się przekrecil chyba hehehe.
No ale koks pierwsza klasa, często własnoręcznie łamany.
W sumie teraz odstawiam, bo to pojebane jest, każda impreza pod szyldem koksu kurwa :( nawet nareczona ostatnio zajebala i jej się spodobało. Koniec koksu i basta.
DMT wjedzie teraz chyba

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Szukasz dobrej pracy? Zrób „dyplom z marihuany”

Amerykańskie uczelnie otwierają nowe kierunki studiów związane z legalizacją marihuany. Po ich ukończeniu przyszli absolwenci mogą wybrać karierę w laboratorium czy handlu
  • 121 / 22 / 0

Mówię basta już od kilku dni ale jakoś się pracuje lepiej na grudzie %-D
Nie ma to jak ze spida wpierdalac się w koks :korposzczur:
  • 6350 / 551 / 0

@CzarnyWlad
Kiedyś paliliśmy marihuanę :liść: z takiego dziwnego ``przyrządu`` przez nas nazywany BOOM, nie pamiętam jak to było zmontowane ale wyglądało jak wielka lufa albo coś na styl cybucha od bonga a na dodatek mieliśmy zawinięte zioło w ulotce ``Baby Boom`` - jaka pompę mieliśmy z tego. :ojeju:

Gdzie pracujesz, ze koko Ci jest potrzebne ? Pewnie jesteś jakimś prezesem wyższej korporacji . :korposzczur:
  • 121 / 22 / 0

@UJebany
Prezesem niestety nie jestem, jestem dekarzem %-D ale to chyba nie ważne co się robi bo mi nosy pasują do wszystkiego :korposzczur:

Skonczcie offtop
F.
  • 110 / 24 / 10

-dobry wieczór, poproszę kartę wędkarską- usłyszałem głos gdzieś za mną z krzaków około 1:00 w nocy nad jeziorem w środku lasu.
Wcześniej zdążyłem z kumplem opierdolić litr wódki i dobijać się browcami.
-a Pan to ze straży wędkarskiej ?- spytałem.
Z mroku wyłonił się facet około 40 lat ubrany jak żołnierz. Najebany to trochę poczułem do munduru respekt.
-Nie, nie jestem ze straży wędkarskiej-odparł- każdy wędkarz, każdemu wędkarzowi ma prawo sprawdzić kartę wędkarską.- Odrzekł i złapał się obiema rękoma za biodra czekając na nasze uprawnienia. Spojrzałem na kumpla, leczy było już za późno. Nagle PLUSK, gościu wpada do wody, a ziomek go trzyma za szyje podtapiając i mówi:
-TY MI KURWA NA WĘDKARZA NIE WYGLĄDASZ xD
  • 6350 / 551 / 0

Pamiętam moja pierwsza przepłuczkę z maku.Filtrowaliśmy z kumplem przez jego koszulkę %-D .Wypiłem około 1 L - nie pamiętam jakiego maku.Wiem, ze był z biedronki to później taki nagrzany chodziłem i policja akurat się przyjebała, za palenie w miejscu publicznym.Ja zamiast zagasić kiepa to położyłem na ławkę, źrenice jak szpilki i się pytają: ``dobrze się uczycie ? nie ćpacie nic `` my ``oczywiście panie władzo, my prymusy `` i tak odeszli i na koniec powiedzieli : ``zagaś tego kiepa z ławki`` a ja bylem nagrzany i ledwo co kojarzyłem, ze zostawiłem go na ławce.
  • 280 / 39 / 0

Oświadczyłem się na psytrancowym festiwalu w towarzystwie wchodzącej pixy, na kocyku pod naszą ulubioną sceną. Wieczór, nakurwiajacy hi-tech, wiadomo jaki wystrój, przed tym dwa dni tripowania %-D
Hehe

TMq

• 255 / 36 / 0

Jaka reakcja drugiej połówki?
  • 605 / 102 / 0

Przecież napisał, że wziął całą pikse na raz, więc pewnie mocno weszło.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata