2C-B

Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 255 / 32 / 0

mam zamiar sobie jakos za miesiąc sprobowac pierwszy raz 2cb, czego moge sie spodziewać? fanem psajko nigdy nie byłem ze wzgledu na moje sklonnosci do stanow lekowych i wkręt roznych, ale raz jadlem homipta 30mg i bylo powiedzmy spoko. Przygniotl mnie na pewno czas dzialania substancji bo wtedy pamietam, ze tripowalem spokojnie całe popołudnie. Myślałem tez zeby wrzucic 2cb razem z emką zeby zmniejszyc do minimum szanse na jakiegos bad tripa, ale nie wem czy to dobry pomysl na pierwszy raz z substancja zrobic mixa. :)
  • 124 / 8 / 0

nie rób mixa, samo 2C-B jest super i w moim odczuciu bardzo trudno na nim o bad tripa, ja kiedyś dostałem psychozy po 4-ho-DPT i potem każda próba wrzucenia psychodelików w nawet minimalnych dawkach to był bad trip, albo na pograniczu bad tripa - do momentu wrzucenia 2C-B, pierwszy psychodelik od tamtej pory po którym mogę się cieszyć działaniem, a nie walczyć z paranoją

O co chodzi z aferą wokół LimeBands? Ofeminin pyta eksperta ze Społecznej Inicjatywy Narkopolityki.

Jerzy Afanasjew ze Społecznej Inicjatywy Narkopolityki zaalarmował, że informacja na stronie dystrybutora daje fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Na czym dokładnie polega problem?
  • 727 / 122 / 2

Nie miksuj. Samo 2cb jest dobre.
  • 311 / 16 / 0

22 lutego 2019IceN1N3 pisze:
Jak wygląda sprawa miksowania tego z 1P - LSD/DXM/homiptem? 1p myślałem żeby najpierw papier a potem z godzinkę później 20 mg 2 - cb, żeby peaki się nałożyły. Z miprocyną to bym raczej najpierw 2 - cb bo się szybciej ładuje, ale z DXM nie mam pojęcia.
Co prawda nie miksowałem z DXM, ale w październiku na podkładzie z 60/70 mg DPD wszamałem piksę z ok 15 mg 2cb i ok 30 mg miprocyny (na raz). Body load był mocny bo DPD słabo znieczula, ale sam miks obu sajko wyborny. Potem dorzucałem jeszcze takie same dawki DPD dwa razy i przetańczyłem całą noc. Miks z fluoroketą opisałem tu: psychodeliki-dzial-miksy-t221-1580.html#p3183602 .
  • 678 / 55 / 0

13 kwietnia 2019vlkodlak pisze:
22 lutego 2019IceN1N3 pisze:
Jak wygląda sprawa miksowania tego z 1P - LSD/DXM/homiptem? 1p myślałem żeby najpierw papier a potem z godzinkę później 20 mg 2 - cb, żeby peaki się nałożyły. Z miprocyną to bym raczej najpierw 2 - cb bo się szybciej ładuje, ale z DXM nie mam pojęcia.
Co prawda nie miksowałem z DXM, ale w październiku na podkładzie z 60/70 mg DPD wszamałem piksę z ok 15 mg 2cb i ok 30 mg miprocyny (na raz). Body load był mocny bo DPD słabo znieczula, ale sam miks obu sajko wyborny. Potem dorzucałem jeszcze takie same dawki DPD dwa razy i przetańczyłem całą noc. Miks z fluoroketą opisałem tu: psychodeliki-dzial-miksy-t221-1580.html#p3183602 .

ja dobrze wspominam miks 2cb 18mg, 90 mg MDMA - 125 ug LSD 25 to była magiczna noc
  • 14 / / 0

Mam pytanie...
Na MDMA mam mega tolerke więc branie teraz nie ma sensu .
Natknelam się na typka co ma 2cb .
Czy mając wysoką tolerke na MDMA warto przywalic delikatnie 2cb ?
Jakiej bani się spodziewać?
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0

2C-B nie wchodzi w tolerancję krzyżową z MDMA. Teoretycznie to faza powinna być mocno euforyczna i do tego wizualana, w praktyce to różnie bywa. Sam nie spotkałem się z krzywymi akcjami u siebie czy znajomych i faza jest ala MDMA jednak trochę inna. Euforia jest inna, nie tak że w plusz tylko po prostu cukierkowa beka ze wszystkiego.

Jednak pamiętaj że to psychodelik i może się skończyć nawet bad tripem.
  • 129 / 16 / 0

Ja mam dużą tolerka na MDMA A jednak 2cb llwpiw mnie jak ta lala

* llwpiw- klepie
Jak widać *
  • 1629 / 292 / 0

Przecież to nawet z mechanizmu działania wynika, że nie powinno być tolerancji. Natomiast jeśli chodzi o działanie to myślę, że wystarczająco dobrze jest udokumentowane na tym forum żeby znalazł. W PiHKAL jest też ładna wzmianka wraz z sugerowanym dawkowaniem. :)
  • 2027 / 120 / 0

2C-B powinno gonić w pudrze,po nosie ta substancja jest super, oralnie jest średnia max, dlaczego z tego robią piguły? niech nawet debile rozkminią, że zajebisty puder jakościowo jest warty 100 zł/100 mg, i uwierzcie mi że to naprawdę warta cena za dobra 2C-B, 10-20mg po nosie czystego pudru wypierdoli was w kosmos

kto jadł 2C-B tylko oralnie to tak nrprawdę nie jadł tej substancji

kto walił puder 2C-B te parę lat temu się ze mną zgodzi :) niestety już to chyba dawno i nieprawda :((
Wróć do „2C-x”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata