Problem ze stworzeniem konta na czacie

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

Gość

• / / 0

u mnie to samo

Nie udało się wysłać wiadomości e-mail: CORS request rejected: https://hyperre.al/_matrix/client/r0/ac ... questToken
  • 1 / / 0

U mnie blad, ze nazwa albo haslo sa niepoprawne...
Konto mam dosc dlugo, ale widze, ze posty mi zjadlo

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Policjanci poprosili mężczyznę, aby przestał do nich dzwonić

....w sprawie wypalonej przez współlokatora marihuany.
  • 38 / 6 / 1

Spoko, nie macie czego żałować :)
Poza tym wydaje mi się, że jak się rejestruje na czat, to potem ten nick jest widoczny pod nickiem z forum
  • 4 / 2 / 0

mi też ciągle pokazuje, że mam nieprawidłowe hasło, da się coś z tym zrobić? próbowałam i z przeglądarki, i z apki klubu, i z vectora
  • 2720 / 325 / 0

Usuń/wyczyść ciasteczka przeglądarki.
  • 4 / 2 / 0

nie działa :/
  • 4 / 2 / 0

odwołuję, już działa, stronka chyba nie updatuje licznika postów zbyt często
  • 0 / / 0

Mam podobny problem , jest napisane ze niepraawidłowa nazwa użytkownika . Dodam że nigdy wcześniej nie korzystałem z chatu . dane logowania sa takie same jak do forum?
  • 5094 / 197 / 8

Tak, dane są takie same.

Problemy z czatem proszę zgłaszać w wątku technicznym dot. czata.

Ten wątek zamykam i zostawiam.
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata