Syntetyczne kannabinoidy - wątek ogólny

Organiczne związki chemiczne oddziałujące na receptory kannabinoidowe w mózgu.
Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Kannabinoidy

• 15 / 2 / 0

Oj palą i to dobrze palą. Ja po 4 miesiącach codziennego palenia AMki byłem warzywem a kumpel z nie wiele dłuższym stażem wylądował w ośrodku zamkniętym na dwa lata że schizofrenia. Nieźle go tam przeprogramowali.
  • 311 / 16 / 0

@RekreacyjnyHarry Jakbyś był naprawdę zainteresowany to znalazłbyś informacje o sortach które są dostępne w sprzedaży na dzień dzisiejszy. Od siebie dodam tylko że london5 ma rację, ćpunami kanna straszyli nas rodzice (gówno wiedząc z drugiej strony). Jestem po rocznym ciągu, odstawiłem trzy miesiące temu, marihuanę lekko ponad miesiąc i dalej żyję na skraju społeczeństwa z kurewską depresją. Jestem emocjonalnym wrakiem uciekającym przed samym sobą i akceptacją rzeczywistości. Nie bierz się za kanna. Peace

Narkotyki były w piwnicy sąsiada, ale to Bartosz K. usłyszał wyrok. Będzie ponowne przesłuchanie

"Funkcjonariusze nie mieli nakazu przeszukania tego pomieszczenia. Powinni o niego wystąpić do prokuratury, ale tego nie zrobili"
  • 507 / 39 / 0

vlkodlak pisze:
[mention]RekreacyjnyHarry[/mention] Jestem emocjonalnym wrakiem uciekającym przed samym sobą i akceptacją rzeczywistości. Nie bierz się za kanna. Peace
Ja tak mam codziennie.
  • 311 / 16 / 0

To jak sobie zapewne zdajesz sprawę, kanna tylko pogorszą stan rzeczy.
  • 4188 / 562 / 11

Zakon potrzebuje "świeżego mięsa".
Jako adept powinieneś poszukać na zagranicznych stronach lekkich kanna, jwh, bb itp.
Później to już można brać się za karacze.
  • 48 / 13 / 0

W jakich sensie lekkich, zbliżonych profilem do mj? Widzę żeś zaprawionym w bojach zakonnikiem, a ja kanna-noobem jestem (nie licząc dużego przebiegu mj) i chciałbym zaznać nowych wymiarów spierdolenia, ale bez rzucania się od razu deklem na kara-głębiny.

No i jak na prawilnego ćpuna przystało, w chuju mam rozwój zawodowy. Mogę jebać przy łopacie na śmieciogównoumowie, do emerytury i tak nie dożyję, więc w chuju mam też odprowadzanie składek na ZUS. Minus: aspekt finansowy takiego trybu życia. Straight to the point, szukam też zwyczajnie tańszej alternatywy dla mj.
  • 4188 / 562 / 11

Witam.
O !
I takich ludzi nam potrzeba.
Dobra, kurwa, nie spamujmy.
Wbijaj do wątku - "Zakon Maczany - knajpa".
Tam odnajdziesz mnie, tam znajdziesz swoje przeznaczenie.
Czołem !
  • 13 / / 0

jak z przechowywaniem ich bo nw co mam myslec mam 4 dni maczane i teraz pale i wgl nie dziala a juz 3 lufa zajebana
  • 76 / 4 / 0

Jeżeli przez te 4 dni cały czas dopalałeś to po prostu urosła ci tolerancja, a sama maczana mogła być po prostu słaba. Bierz to pod uwagę następnym razem i ogólnie staraj się nie walić w ciągach
  • 1602 / 309 / 0

12 kwietnia 20193eyewideopened pisze:
W jakich sensie lekkich, zbliżonych profilem do mj? Widzę żeś zaprawionym w bojach zakonnikiem, a ja kanna-noobem jestem (nie licząc dużego przebiegu mj) i chciałbym zaznać nowych wymiarów spierdolenia, ale bez rzucania się od razu deklem na kara-głębiny.

No i jak na prawilnego ćpuna przystało, w chuju mam rozwój zawodowy. Mogę jebać przy łopacie na śmieciogównoumowie, do emerytury i tak nie dożyję, więc w chuju mam też odprowadzanie składek na ZUS. Minus: aspekt finansowy takiego trybu życia. Straight to the point, szukam też zwyczajnie tańszej alternatywy dla mj.
postawa tak słuszna ideologicznie z linią hajpa, że aż lurkingiem podchodzi. %-D
Wróć do „Kannabinoidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata