Opium - wątek ogólny

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 664 / 54 / 0

"Juz teraz wiem, wiem co to milosc" ale i wiem jak mocno uzaleznia opium i pomyslalem sobie wtedy nie i juz. Cholera jasna jak mnie ciagnie do tej hery znow ide na szluga kropka.
p4g4y0zzz(X) pisze:
Ja również grzeje opium już od 3 dni. Poszło jakieś 100 główek a w okolo tysiące. Och jak pięknie, pch jak cudownie. U mnie sezon dopiero się zaczął, niektóre maczki jescze zwisają nierozkwitnięte.
  • 946 / 154 / 0

Nigdy nie jadłem żadnego opio poza 2x kodeiną w niskich dawkach. Wrażenia to na mnie nie zrobiło żadnego.
Jutro będę jadł opium, jak myślicie, porwie mnie bardziej niż koda?
Ogólnie to widzę że mało osób z makami sobie próbuje..

Kanadyjczyk w stanie terminalnym składa podanie o dostęp do psylocybiny

Hartle próbował wszystkiego, od leków przeciwlękowych po medytację, ma jednak nadzieję na bardziej trwałe rozwiązanie, które pozwoliłoby złagodzić odczuwany przez niego lęk, dlatego został jednym z kilku śmiertelnie chorych Kanadyjczyków, którzy apelują do minister zdrowia o specjalne zezwolenie, które pozwoliłoby im na używanie nielegalnej substancji obecnej w „magicznych grzybkach”.

14-latek pod wpływem marihuany ukradł samochód i jechał nim dopóki nie urwał koła

Policjanci z Komisariatu Policji w Rychwale (pow. koniński) zatrzymali 14-latka, który ukradł samochód i prowadził go pod wpływem narkotyków. W trakcie zatrzymania, nieletni posiadał przy sobie 1,5 grama marihuany. Sprawą nastolatka zajmie się teraz Sąd Rodzinny.
  • 603 / 106 / 2

Najlepiej będzie jeśli to się nie zmieni- będziesz już wiedział jak to smakuje, co to jest, czego się po tym można spodziewać. I nie będziesz chciał i musiał tego brać. Chyba lepszego scenariusza nie ma. Trzymam kciuki żeby tak się skończyło.
  • 946 / 154 / 0

Szczerze też bym chciał żeby tak się skończyło, ale czuję ćpuńską powinność, aby zobaczyć co ci wszyscy ludzie patrzący już z zaświatów w tym widzieli.
Nie ukrywam że najbardziej tu odczuwam przez śmierć xantiago, bo to był dobry chłopiec. Ale od kody do przedawkowania heroiny w rok, na miesiąc po pierwszym strzale z niej? Ja muszę to po prostu sprawdzić.
  • 358 / 71 / 0

Mmm, opium takie do palenia w fajce jak z XIX wieku też bym spróbował chociaż opiatów żadnych nie brałem nigdy.
Da się to w ogóle gdzieś jeszcze zdobyć?

lol

• 2825 / 299 / 0

@Termos789
jakbys pojechal do afganistanu to na pewno. a blizej tez tylko sam bys musial sobie przygotowac. efekt taki jak po zazyciu morfiny PST zupy z maku. a jak sam robisz to nawet duzo slabszy bo cos spartolisz np. podgrzewając za mocno albo nie bedziesz umial dobrze spalic. u nas opium nie ma dlatego ze transport tego nie ma po prostu zadnego sensu. zamiast transporowac kilo opium lepiej przewiezc kilo heroiny, co porobi kilkadziesią razy wiecej osob.

@pawoleh666

Mak lekarski to koniec czerwca lipiec
  • 538 / 101 / 0

Najgorsze jest to że wielu czołowych dilerów teraz to samo mówi w kontekście fenatylu a heroiny co Ty apropo opium i hery. CO jest bardzo nie dobrą rzeczą jak grzejnik idzie do typa i nagle nie ma towaru tylko jest fent. A czytałem że tak się dzieje. 1kg fenta to kilka ton hery czy coś takiego dlatego nie ma co się dziwić ostatecznie,
  • 93 / 15 / 0

J.w. do tego, by otrzymać heroinę trzeba zacetylować M., którą zazwyczaj otrzymuje się z opium a fentanyl można syntetyzować dość tanio, nawet jest metoda "jednogarnkowa". Ale by nie wypadać z żyły tematu zapytam Was, smutny tygodniem bez M. i pijany tanim winem, o Wasze doświadczenia z opium dożylnie - z relacji jakie napotkałem: zebrane mleczko podgrzewa się na łyżce, do suchości a potem gotuję się z wodą, zaciąga przez watkę i wsjo. Więcej histaminy niż przy Vampyr-Morphium, dawkowanie na oko, na okruchy wielkości łebków zapałek lub liczby naciętych makówek...
  • 83 / 5 / 0

Cześć. W Nie wiem gdzie to wrzucić.

https://pasteboard.co/JcNRlQ4.jpg

Czy to jest odmiana opium wysokomorfinowego a jeśli niskiego to czy jest możliwość użycia tego.

Znalazłem sporo w jednej miejscówce.

Dzięki za pomoc.
  • 1111 / 86 / 0

05 czerwca 2020Mordarg pisze:
Najgorsze jest to że wielu czołowych dilerów teraz to samo mówi w kontekście fenatylu a heroiny co Ty apropo opium i hery. CO jest bardzo nie dobrą rzeczą jak grzejnik idzie do typa i nagle nie ma towaru tylko jest fent. A czytałem że tak się dzieje. 1kg fenta to kilka ton hery czy coś takiego dlatego nie ma co się dziwić ostatecznie,
1kg fenta to kilka ton hery , to jakby miał karfenta to byloby jakies 100gramow na kilka to hery ? ..
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 1322 uczestników Wejdź na czata