Antydepresanty - Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 169 / / 0

Parę lat temu na forum hyperreal jeden użytkownik z tym panem w awatarze
B001H1UQRI_fightclub_UXFX1._RI_SX940_.jpg
pisał o połączeniu sertaliny z tabletkami bez recepty co dawało efekt pobudzenia które porownywal do amfetaminy. Substancja aktywna w tych tabletkach była bodajże tą samą którą wydziela nasz mózg gdy się zakochamy. W połączeniu z blokowaniem wychwytu zwrotnego sertaliny dawało to właśnie taki efekt.

Chodzi mi to po głowie i nie mogę znaleźć informacji.

Wiecie może o jaka substancje tu chodzi?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 295 / 42 / 0

@JohnyXXX Chodzi Ci zapewne o mix selegilina+PEA. Z tego co czytałem ostatnio wiele osób pisze, że połączenie sertralina + sele z PEA bardzo dobrze się łączy i daje dużą motywacje. Osobiście nie polecam brać tego na własną rękę, nigdy nie wiadomo jak takie połączenie może zadziałać akurat na Ciebie.

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Bonus RPK prawomocnie skazany na pięć i pół roku więzienia. "Walczymy dalej"

Sąd apelacyjny podtrzymał decyzję w sprawie Bonusa RPK. Raper ma spędzić w więzieniu 5,5 roku. Sam wyrok muzyk określa mianem "skandalicznego" i zapowiada walkę o kasację.
  • 1544 / 108 / 0

miesiac temu psychiatra przepisal mi wenflaksyne i olanzapine
wenfla chyba powoli zaczyna dzialac, ale ta olanzapina dziala na mnie beznadziejnie
mam ranofren, 5mg brany przed snem
to mnie tak zmula ze w dzien chce mi sie spac co zwieksza u mnie mysli samobojcze, to mnie wpedza jakby w jeszcze wieksza depresje
wie ktos moze czemu tak sie dzieje?
  • 160 / 20 / 0

przeczytaj sobie ulotkę, brzmi jak standardowe uboki. Jak po miesiącu dalej jest chujowo to idź do psycha i z nim o tym porozmawiaj - powinien zmienić lek/leki w takiej sytuacji moim zdaniem.
  • 258 / 14 / 0

Możliwe żeby był ból skroni po odstawieniu po miesiacu esci, zmiany hormonalne? Ciężko zasnąć teraz.
  • 80 / 23 / 0

@Up

Możliwe.
U mnie;zmniejszone libido, problemy z zasypianiem, nerwowość.
  • 258 / 14 / 0

Te ssrajki to nie dla mnie. Poty jak z pod prysznica. Czerwona twarz i syfy na niej. Jakis odklejony. Jak się ma gaba rozjechane to chyba coś innego. Po tej kuracji miesięcznej (zero picia, dragów) to dopiero bałagan sie porobił.
  • 7241 / 705 / 0

@simer44
Antydepresanty a szczególnie SSRI maja to do siebie, ze trzeba najpierw przejść przez spektrum skutków ubocznych a następnie cieszyć się z powrotu do normalności ( nie oczekujmy pobudzenia jak po fecie, czy fazy jak po MDMA ) .Oczywiście zakazane jest spożywanie jakichkolwiek substancji psychoaktywnych.

No co najwyżej 1-2 piwka w miesiącu do grilla czy ogniska.
  • 258 / 14 / 0

Próbowałem jeszcze sertraliny to jeszcze gorzej. Nigdy nie miałem depresji. Raczej jakieś tam lęki i wtym pomaga wszelakie gaba, GBL,baclo,benzo,prega. Cel to zejście z benzo i zostawienie baclo i wiecej mi nic nie potrzeba.
  • 7241 / 705 / 0

@simer44
A co sadzisz, ze jak odstawisz większość GABA i zostawisz tylko baclofen to nie będzie postępowało uzależnienie oraz rosnąca tolerancja ? :cojest:
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata