Z jakich substancji ZREZYGNOWALIŚCIE, powiedzieliście "koniec z tym"?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 132 Strona 8 z 14
Rejestracja: 2016
  • 307 / 15 / 0

Ketony - chociaz od swięta jak ktoś ogarnie to sobie walnę. Staram się położyć kres fecie, ale nie potrafię.
Rejestracja: 2017
  • 517 / 181 / 0

kodeina - wpieprzanie po 4 opakowania Thiocodinu/Antidolu i wydawanie na ten nałóg w chuj kasy skutecznie zmotywowało mnie do rzucenia tego w pizdu. Gdyby chociaż koda działała tyle czasu co tramadol to jeszcze, a tak to szkoda kasy i zdrowia na to gówno.

alkohol - brak umiaru podczas picia, przez co wiele przypałów i zerwanych filmów skutecznie mnie od tej substancji odrzuciło. Nie piję już prawie 3 lata, nawet na jedno piwo ciężko mnie namówić.

Wypisała tysiące recept na "heroinę w pigułce". Z małego miasteczka uczyniła stolicę przedawkowań

Daniel Schneider, bohater serialu dokumentalnego "Farmaceuta", próbuje dociec, dlaczego w jego miasteczku młodzi ludzie zaczynają masowo umierać z przedawkowania leków i dlaczego nikt nie reaguje, gdy lokalna lekarka wypisuje tysiące recept na silnie uzależniający opioid.

Brawurowa próba przemytu haszu do Rawicza we wkładkach butów

14 stycznia, podczas kontroli paczki odzieżowej, adresowanej do osoby osadzonej w Zakładzie Karnym w Rawiczu, funkcjonariusze jednostki ujawnili środek narkotyczny...
Rejestracja: 2014
  • 1827 / 451 / 0

metoksetamina, MXE - mogę jeszcze łatwo zdobyć, ale po jednej wizycie w M-Hole podziękuję, optymalnie to było sobie pozwiedzać różne płyty Carbon Based Lifeforms, a nie iść nieprzygotowaną w podróż życia.
No i metaamfetamina otrzymana jako bonus do kryształów molly, nie uzależniła, stwierdziłam, że to po prostu nie dla mnie i nie chcę mieć z nią więcej do czynienia.

Z teoretycznych, bo nigdy nie brałam, ale nie zamierzam - datura, belladona, inne podobne. I dezomorfina.
Rejestracja: 2018
  • 144 / 14 / 0

Papierosy, szkoda pieniędzy a zaoszczędzone można przeznaczyć na „lepsze” używki %-D
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 27 / 4 / 0

Zrezygnowałem z alkoholu, za często miałem bóle głowy, które kończyły się rzyganiem, nie tknąłem ani razu od czerwca 2017.
amfetamina i pixy też poszły do śmieci, mam za słabe serducho na to (nadciśnienie i parę innych problemów) tego szajsu już nie biorę około 4 lata.
No i jeszcze do tego w kwietniu tamtego roku przestałem brać leki na CHAD, po prostu chciałem sprawdzić czy mnie poskręca po odstawce, ale nic się nie stało i czuję się w miarę normalnie, nie licząc jakichś tam odpałów maniakalnych sporadycznie. xD

sem

Rejestracja: 2008
  • 838 / 41 / 0

ze wszystkich.
Rejestracja: 2014
  • 23 / 4 / 0

z marihuany. :liść: Po codziennym waleniu niezliczonej ilości wiader, bong stałam się bardzo "głupia", zapominałam wszystkiego, (jeszcze wtedy mieszkałam z matką mówi np. wywieś pranie, ja spoko. Po 5 godzinach krzyki ryki, ja nie wiem o co chodzi, pyta czemu nie wywiesiłaś prania a ja wtf +,+ ), nic mi się nie chciało, zajebałam szkołę, ale w dobrym momencie przestałam jarać, szkołę nadrobiłam. Ale przynajmniej do 2 mies czułam skutki nadmiernego jarania.

Teraz tylko LSD, MDMA, feta, kryształ no i mój ukochany browar. :korposzczur:
Rejestracja: 2012
  • 692 / 62 / 0

Świetna decyzja, byle tak dalej!
Rejestracja: 2016
  • 50 / 2 / 0

APVP niestety w PL nie mam dostępu 😑
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 740 / 0

Zrezygnowałem z kodeiny ponieważ miałem tylko z paracetamolem i przez miesiąc ciągu zjadałem dziennie 2,5 grama paracetamolu, tramal tak samo jak koda - tez dużo parasyfu.
marihuana :liść: i inne psychodeliki nie są już na moja głowę - F20.0. :halu:
Z metkata zrezygnowanym bo lubiłem tylko wejście i.v. a nie chce już walić po kablach :strzykawka: bo po prostu nie umiem.A co do alkoholu to nie chce mieszać z psychotropami.
Posty: 132 Strona 8 z 14
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 591 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: juicy999, Termos789 i 0 gości