Z jakich substancji ZREZYGNOWALIŚCIE, powiedzieliście "koniec z tym"?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 270 / 6 / 0

Ketony - chociaz od swięta jak ktoś ogarnie to sobie walnę. Staram się położyć kres fecie, ale nie potrafię.
  • 281 / 58 / 0

kodeina - wpieprzanie po 4 opakowania Thiocodinu/Antidolu i wydawanie na ten nałóg w chuj kasy skutecznie zmotywowało mnie do rzucenia tego w pizdu. Gdyby chociaż koda działała tyle czasu co tramadol to jeszcze, a tak to szkoda kasy i zdrowia na to gówno.

alkohol - brak umiaru podczas picia, przez co wiele przypałów i zerwanych filmów skutecznie mnie od tej substancji odrzuciło. Nie piję już prawie 3 lata, nawet na jedno piwo ciężko mnie namówić.

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Policyjne uderzenie w pseudokibiców. Przejęto narkotyki warte prawie 2 mln zł i rozbito dwa gangi

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości pseudokibiców Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach przejęli narkotyki o wartości prawie 2 mln zł, które miały trafić do grup przestępczych śląskich kiboli.
  • 1556 / 314 / 0

metoksetamina, MXE - mogę jeszcze łatwo zdobyć, ale po jednej wizycie w M-Hole podziękuję, optymalnie to było sobie pozwiedzać różne płyty Carbon Based Lifeforms, a nie iść nieprzygotowaną w podróż życia.
No i metaamfetamina otrzymana jako bonus do kryształów molly, nie uzależniła, stwierdziłam, że to po prostu nie dla mnie i nie chcę mieć z nią więcej do czynienia.

Z teoretycznych, bo nigdy nie brałam, ale nie zamierzam - datura, belladona, inne podobne. I dezomorfina.
  • 48 / 9 / 0

Papierosy, szkoda pieniędzy a zaoszczędzone można przeznaczyć na „lepsze” używki %-D
Użytkownik nieaktywny
  • 27 / 4 / 0

Zrezygnowałem z alkoholu, za często miałem bóle głowy, które kończyły się rzyganiem, nie tknąłem ani razu od czerwca 2017.
amfetamina i pixy też poszły do śmieci, mam za słabe serducho na to (nadciśnienie i parę innych problemów) tego szajsu już nie biorę około 4 lata.
No i jeszcze do tego w kwietniu tamtego roku przestałem brać leki na CHAD, po prostu chciałem sprawdzić czy mnie poskręca po odstawce, ale nic się nie stało i czuję się w miarę normalnie, nie licząc jakichś tam odpałów maniakalnych sporadycznie. xD

Sem

• 802 / 16 / 0

ze wszystkich.
  • 20 / 3 / 0

z marihuany. :liść: Po codziennym waleniu niezliczonej ilości wiader, bong stałam się bardzo "głupia", zapominałam wszystkiego, (jeszcze wtedy mieszkałam z matką mówi np. wywieś pranie, ja spoko. Po 5 godzinach krzyki ryki, ja nie wiem o co chodzi, pyta czemu nie wywiesiłaś prania a ja wtf +,+ ), nic mi się nie chciało, zajebałam szkołę, ale w dobrym momencie przestałam jarać, szkołę nadrobiłam. Ale przynajmniej do 2 mies czułam skutki nadmiernego jarania.

Teraz tylko LSD, MDMA, feta, kryształ no i mój ukochany browar. :korposzczur:
  • 616 / 47 / 0

Świetna decyzja, byle tak dalej!
  • 36 / 2 / 0

APVP niestety w PL nie mam dostępu 😑
  • 6819 / 627 / 0

Zrezygnowałem z kodeiny ponieważ miałem tylko z paracetamolem i przez miesiąc ciągu zjadałem dziennie 2,5 grama paracetamolu, tramal tak samo jak koda - tez dużo parasyfu.
marihuana :liść: i inne psychodeliki nie są już na moja głowę - F20.0. :halu:
Z metkata zrezygnowanym bo lubiłem tylko wejście i.v. a nie chce już walić po kablach :strzykawka: bo po prostu nie umiem.A co do alkoholu to nie chce mieszać z psychotropami.
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 76 uczestników Wejdź na czata