Modafinil

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 248 / / 0

Też przypadkiem trafiłem na ten nzt i czy ktoś coś wie co to i skąd to jest?
  • 3 / / 0

Hej,
NZT Po... przyjmowalam kilka miesiecy temu. Jako ze swego czasu bylam weterenka modafinilu, ktory zwyczajnie przestal na mnie dzialac, lub zrodlo sie skiepscilo... Nie wiem ktora opcja wlasciwa.

W kazdym razie skladniki dodatkowe, ktore w nim sa na mnie akurat podzialaly. Chyba najbardziej L-DOPA. Na poczatku efekt byl do porownania z tym jaki osiagnelam przy pierwszym kontakcie z modafilinem. No i mialam fajny humor :) Wiec pozytywne bardzo. Po wypiciu kieliszka wina wieczorem pelen odjazd i libido jakoego nie doswiadczylam nigdy :)

Przyjmowalam go codziennie z uwagi na meeeeega xiezki czas w moim zyciu. Wiec tolerka urosla mega szybko.

Obecnie odstawilam Modafinil w kazdej postaci i zastapilam go polaczeniem guarany, zen szenia, cytrynca, rozenca. Efekt jest rowniez mega fajny.

Pamietajcie ze Modafinil i rozne specyfiki beda dzialaly na odpowiednim poziomie jezeli nie mamy wiekszych wahan w dzialaniu pozostalych neuroprzekaznikow. Stad rowniez wiele opinii, ze dziala za mocno albo w ogole nie dziala (pomijam tu czystosc modafinilu)
Acetyloholina to taki gaz dla mozgu, dopamina jest paliwem, a GABA hamulcem. Mozna ladowac to paliwo na maksa, ale co z tego jesli nie dziala pedal gazu i lub hamulca:) o serotnonie juz nie wspomne :)

Ogolnie ja NZT polecam
Pzdr

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Rynkowe podchody wokół marihuany

Spectrum Cannabis, która jako pierwsza zarejestrowała w Polsce medyczne konopie, składa doniesienie na policję w sprawie szantażu.
  • 402 / 133 / 2

Mi Modafinil (a konkretniej to Armodafinil) pozwolił zarwać nockę nad "Strukturą rewolucji naukowej", którą miałam referować na następny dzień na seminarium. Nawet ani razu mi się nie ziewnęło, tylko cały czas kursowałam do kuchni po ciepłą herbatkę z maminym sokiem.
  • 93 / 5 / 0

Brałem Flmodafinil i Adrafinil od czasu do czasu, oba środki nadają się tylko do pracy na nocki albo na imprezę bo w nauce i zapamietywaniu w niczym mi nie pomogły. Flmodafinil bardzo ograniczał mi pamięć sensoryczną, a Adrafinil był na mnie toksyczny i momentalnie wyskakiwały mi pryszcze na twarzy, oba środki tylko do zabawy i tylko tymczasowo.
  • 1 / 1 / 0

16 lutego 2019Tffiti pisze:

Pamietajcie ze Modafinil i rozne specyfiki beda dzialaly na odpowiednim poziomie jezeli nie mamy wiekszych wahan w dzialaniu pozostalych neuroprzekaznikow. Stad rowniez wiele opinii, ze dziala za mocno albo w ogole nie dziala (pomijam tu czystosc modafinilu)
Acetyloholina to taki gaz dla mozgu, dopamina jest paliwem, a GABA hamulcem. Mozna ladowac to paliwo na maksa, ale co z tego jesli nie dziala pedal gazu i lub hamulca:) o serotnonie juz nie wspomne :)

Ogolnie ja NZT polecam
Pzdr
Normalnie unikam tego forum ze wzgledow jakosci wypowiedzi , lecz jesli chodzi o Modafinil/Armodafinil staram sie zawsze wypowiedziec
normatywnie z nutka swojego 10 letniego doswiadczenia i pracy nad neuropeptydami jak Oreksyna ktora Modafinil "porusza.

Jesli chodzi o branie Modafinilu na codzien, nie jest to dobrym pomyslem aby stosowac go solo. Bardzo mocno hamuje wydzielanie neuroprzekaznika GABA, NMDA.

Stack ktory pozwala spokojnie stosowac Modafinil codziennie:

- Velafax (wenlafaksyna) - trzeba pamietac aby nie byl to preparat "XL" (dlugouwalniany)
- Pregabalina - Boostuje GABA A i B.
- Lamotrygina - lek ktory jest znienawidzony przez ludzi krecacych sie po gabinetach psychiatrow :P . Lecz po 4 tygodniach swietnie
rozkreca prace neuroprzekaznika "Gluthamate" .
- Piracetam - swietnie sie komponuje i synergistycznie wspiera dzialanie wyzej wymienionych lekow. Po 3 tygodniach mocna poprawa
pamieci i usuniecie "brain foga" ktory moze sie pojawiac przy stosowaniu antydepresantow jak SNRI (wenlafaksyna, duloksetyna).
- Modafinil - wiadomo ;).

Powyzszy zestaw stosuje od 4 lat. Swietnie sie sprawdza :)
  • 340 / 20 / 0

Kurczę, mam po tym modafinilu wrażenie że upośledza mnie lekko intelektualnie. Mam trochę problem z budowaniem poprawnych zdań. Brakuje mi słów, czasami mam problem z odpowiednią odmianą albo dobraniem słownictwa, żeby dało sięzrozumieć.
No i w sumie po 200mg nadal chce mi się spać, czuję taką bardzo leciutką stymulację w tle
  • 726 / 165 / 0

16 lutego 2019Tffiti pisze:
Hej,
NZT Po... przyjmowalam kilka miesiecy temu. Jako ze swego czasu bylam weterenka modafinilu, ktory zwyczajnie przestal na mnie dzialac, lub zrodlo sie skiepscilo... Nie wiem ktora opcja wlasciwa.

W kazdym razie skladniki dodatkowe, ktore w nim sa na mnie akurat podzialaly. Chyba najbardziej L-DOPA. Na poczatku efekt byl do porownania z tym jaki osiagnelam przy pierwszym kontakcie z modafilinem. No i mialam fajny humor :) Wiec pozytywne bardzo. Po wypiciu kieliszka wina wieczorem pelen odjazd i libido jakoego nie doswiadczylam nigdy :)

Przyjmowalam go codziennie z uwagi na meeeeega xiezki czas w moim zyciu. Wiec tolerka urosla mega szybko.

Obecnie odstawilam Modafinil w kazdej postaci i zastapilam go polaczeniem guarany, zen szenia, cytrynca, rozenca. Efekt jest rowniez mega fajny.

Ogolnie ja NZT polecam
Pzdr
Przecież to NZT z allegro nie zawierało w ogóle modafinilu. A jeżeli zawierało to proszę o jakiś dowód tych rewelacji.
  • 35 / 1 / 0

26 lutego 2019Vetulani pisze:

Jesli chodzi o branie Modafinilu na codzien, nie jest to dobrym pomyslem aby stosowac go solo. Bardzo mocno hamuje wydzielanie neuroprzekaznika GABA, NMDA.
Z GABA się zgodzę, ale czemu NMDA?
Glutaminian szaleje? :świnia:

26 lutego 2019Vetulani pisze:

Stack ktory pozwala spokojnie stosowac Modafinil codziennie:

- Velafax (wenlafaksyna) - trzeba pamietac aby nie byl to preparat "XL" (dlugouwalniany)
- Pregabalina - Boostuje GABA A i B.
- Lamotrygina - lek ktory jest znienawidzony przez ludzi krecacych sie po gabinetach psychiatrow :P . Lecz po 4 tygodniach swietnie
rozkreca prace neuroprzekaznika "Gluthamate" .
- Piracetam - swietnie sie komponuje i synergistycznie wspiera dzialanie wyzej wymienionych lekow. Po 3 tygodniach mocna poprawa
pamieci i usuniecie "brain foga" ktory moze sie pojawiac przy stosowaniu antydepresantow jak SNRI (wenlafaksyna, duloksetyna).
- Modafinil - wiadomo ;).

Powyzszy zestaw stosuje od 4 lat. Swietnie sie sprawdza :)
Interesujący stack, który zachęcił mnie znowu do brania pregaby.

Ja mam pare pytanek jakbyś mógł odpowiedzieć, albo ktoś inny :pacman:
Czemu długouwalniana nie może byc? Wenla za bardzo nie ryje bani w tym stacku? Jakie dawki? Nie próbowałeś odstawić?
Co Cię skłoniło do lamotryginy? Co się po niej czuje? Co to jest, bo czytam i nie wiem :zombie:
Czy próbowałeś l-dopy albo innych prekursorów i czemu nie pasują do stacku? Widzę Modafinil %-D

Co jeszcze powiesz?
  • 2 / / 0

Czy za zamówienie modafinilu może mi cos grozić, konkretnie 5o szt, z Niemiec? Strasznie się cykam, ale przede mną cieżki naukowy czas od którego zależy moje życie. Płaciłam z 4coin bitcoinami, ale czekam na ,,weryfikacje przez operatora" płatności.
  • 35 / 1 / 0

To nie jest cykanie się, to ekscytacja przed nowym wyzwaniem hihi %-D
Jak nie będziesz tego nikomu rozdawać to na własny użytek chyba można mieć, ale nie jestem pewien. Powodzenia zamów mi też :świnia:
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 73 uczestników Wejdź na czata