Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

38%
1.Cały czas.
180
15%
2.raz w tygodniu.
72
19%
3.Jaram i miksuję
90
5%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
24
12%
5.raz w miesiącu.
56
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
52

Liczba głosów: 474

• 27 / 8 / 0

Bo umiar i przerwy w każdym narko umożliwiają poczucie się jak 16stolatrm na swojej pierwszej fazie. Palenie codziennie sprawia, że palonko traci swoją "moc". Nie tylko one.
  • 75 / 5 / 0

Jest akcja. Mam zielone, sadzone ponad 5 lat temu, na wiosnę, zbierane ponoć na jesień. Leżało to przez 5 lat w woreczku, będzie około 2 gramów, u mnie w domu, znalazłam podczas porządków. Dalej jest w tym pełno liści i nasion, ale jak oddzieliłam jedną małą szyszeczkę to poczułam delikatny zapach marysi. Podeślę zdjęcia, powiedzcie mi czy po takim okresie leżenia gdzieś w półce, po wyglądzie itp, jak pozbędę się nasion i liści, czy jest sens to palić.
Podaję zdjęcia całego tego syfu.
https://files.fm/u/2ddsyv8b

Co robić, chłopcy i dziewczęta? Wyrzucić w pizdu czy czyscić i nie wiem, jakieś inne zabiegi? Czy palić? %-D
Nigdy nie sadziłam, nie uprawiałam, to pozostałości po chłopaku mojej siostry, sprzedał wtedy tego towaru od cholery i o ile mi wiadomo nikt od niego nie umarł, ale i nie wiem czy ludzie mieli po nim jakąkolwiek fazę. THC jakieś na pewno czuć w zapachu jak się rozmieli paluszkami kawałek.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Szczere wyznanie kierowcy po narkotykach: „Jestem uzależniony, niedawno zajarałem”

Funkcjonariusze z Wydziału Wywiadowczego KMP w Łodzi zatrzymali 35-latka, który kierował samochodem pod wpływem środków odurzających. Mężczyzna miał przy sobie oraz w swoim miejscu zamieszkania prawie 3 gramy amfetaminy, 41 gramów dopalaczy oraz 1,3 gramy marihuany.
  • 1805 / 731 / 0

25 marca 2019Morrigan pisze:
THC jakieś na pewno czuć w zapachu jak się rozmieli paluszkami kawałek.
Ja pierdole %-D
  • 75 / 5 / 0

Oj dobra, zamiast się czepiać chaotycznego pisania i skrótów myślowych, lepiej napisz czy po tylu latach jest sens brudzić lufkę, panie "ja pierdolę" :')
  • 552 / 107 / 0

paliłem siedmioletnie i jeszcze działało, choc był wyraźny spadek na mocy
ja bym testował, choc to wióry jakieś
  • 1805 / 731 / 0

25 marca 2019Morrigan pisze:
Oj dobra, zamiast się czepiać chaotycznego pisania i skrótów myślowych, lepiej napisz czy po tylu latach jest sens brudzić lufkę, panie "ja pierdolę" :')
Spróbować można czemu nie, najwyżej nie pokopie. Choć nawet jak było świeże, to raczej słabiak był :korposzczur:
  • 566 / 49 / 0

Uciazliwe jest troche to,ze ciagle jest chec na zajaranie jak sie przestanie :liść: .To ciagle myslenie kiedy tu kolejny raz cos ogarnac .
  • 75 / 5 / 0

Lekko kopie, nie jest najgorzej. Pierwsze kilka minut czułam się lekko i śmiechowo, obecnie leciutka zamuła i ciężkość, ale w głowie nadal przyjemnie. Nie jest tragicznie z tym ziołem.
  • 1470 / 222 / 0

Myślicie że skruszenie dobrych topow w celu przechowywania wpłynie negatywnie na ich jakość?
Przyznam że miał średnio działał, ale zazwyczaj to były ostatki od dilera, jednak wątpliwość zostaje
  • 7840 / 820 / 0

@pomasujplecki
Nie wydaje mi się, ze straci na mocy.Przecież to w końcu to samo zioło tylko skruszone na miał.Idealnie przygotowane do dzojka. :skret:
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 1349 uczestników Wejdź na czata