DXM - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 1000 Strona 93 z 100
Rejestracja: 2015
 • 517 / 91 / 0

Ja natomiast odrazam dopalania mj gdy się deks załaduje, nic fajnego. Za to 100krotnie bardziej polecam zapalić po tripie, wtedy miodzio
Rejestracja: 2011
 • 7235 / 750 / 0

A ja dla doświadczonych graczy polecam 300 mg po dwóch godzinach 600 mg i na peaku lufka mj.Super faza, ale ostrzegam.Tylko dla doświadczonych ! :patrzy:

"Rozpuszczają ego". Coraz więcej badań potwierdza, że narkotyki mogą leczyć [RAPORT]

Być może już wkrótce lekarze dostaną nowe przełomowe leki dla chorych na depresję, zespół stresu pourazowego oraz dla uzależnionych, którzy starają się zerwać z nałogiem. Będą to zakazane dzisiaj na całym świecie psychodeliki.

Bohater bez peleryny rozdaje nadzieję, papier toaletowy, wodę, środki higieny i marihuanę

Nie bacząc na zagrożenie, zamaskowany aktywista przemieszcza się ulicami Manchesteru, nieodpłatnie przekazując mieszkańcom produkty pierwszej potrzeby: nadzieję, papier toaletowy, wodę, środki higieniczne i marihuanę.
Rejestracja: 2005
 • 3075 / 261 / 0

Ja mimo, że doświadczony to nie lubie na peaku mj. I tak na peaku jest głęboko, a mj dodaje zamieszania. Na peaku to można dopalić do 300, albo 450. Na peaku są ciekawe wizje i przemyślenia, mj może to utrudnić robiąc z tego zwykłą sięczkę. No ale kto jak lubi.

Natomiast na afterglow z DXM to mj jest mistrzostwo świata. Mistrzostwo świata.
Rejestracja: 2011
 • 7235 / 750 / 0

@jogurt
Podbijam co to palenia marihuany na afterglow.Cud- miód i orzeszki %-D
Rejestracja: 2018
 • 1712 / 347 / 25

Na afterglow to wiadomo zawsze super, natomiast na peaku to raczej kwestia gustu. Ja jak mixuję DXM z zielonym to zwykle pół blanta jak się ładuje, a kończę go na afterglow. Tylko rzeczywiście na peaku to raczej przy dawkach typu 450 - 600 mg, a nie 1350 mg xd
Rejestracja: 2015
 • 517 / 91 / 0

Spróbowałbym znowu DXM + mj, tyle że z każdym razem coraz mniejsze dawki są potrzebne do tego żeby mi wyrwało całą pamięć z tripa. Kiedyś 600mg + mj na zejściu i wszystko prawie że idealnie zapamiętane, teraz 300-450mg + mj i zero wspomnień :/ Ogólnie coraz mniej zapamiętuje z tripów na deksie, czy to w miksach czy solo i też coraz mniej jest to zależne od dawki także myślę że wyczerpałem już swój limit z tą substancją. Fajnie było, ale brać deksa po to żeby kompletnie nic nie pamiętać na drugi dzień mija się z celem.
Rejestracja: 2011
 • 7235 / 750 / 0

@EvilDead
Jak masz zdrowe serducho to wypij mocna kawę przed peakiem deksa, wzmocni to pamięć z tripów.
Rejestracja: 2015
 • 517 / 91 / 0

@UJebany

Serce spoko, gorzej z ciśnieniem. Kawa przed deksem, czy nawet kilka łyków redbulla i nici z cieszenia się fazą bo ciśnienie idzie ostro w górę co nie jest wkrętą bo mierzyłem kilka razy także nic z tego. Myślę że zakończę temat z deksem tak na "prawie" zawsze. To znaczy może raz na rok sobie zarzucę i tyle bo ani to już ciekawe jak kiedyś, ani tak samo przyjemne. Do DXM mam wyjątkowy sentyment ale nie ma już nic do pokazania więc może warto zakończyć ten etap.
Rejestracja: 2006
 • 903 / 19 / 0

W temacie trawy. W moim przypadku na poranek dzień po i na zjazd (6h+ od zjedzenia) to prawie mus. W trakcie - zależy od odporności i preferencji zażywającego. Ja sobie nie wyobrażam bez ("sieczka", o której wspomina jogurt jest tym, czego szukam), może mi się dupa przyzwyczaiła. Osoby, z którymi zażywałem DXM lata temu też lubiły palić "na podkładkę" - raz tuż przed zjedzeniem, raz po 45 minutach tuż przed poważnym wejściem, przerwa na peak, potem na oko co godzinę.

Na pierwsze kilka razy bym odradzał, no bo co tu mówić, synergia jest soczysta, tylko pytanie ile się chce zobaczyć :). Nie tylko psyche, o serduchu też trzeba pamiętać - palenie nakręca puls, a ew. bycie osaczonym przez dysocjacyjnych szatanów i astralne trolle tym bardziej. Palenie daje nie tylko +2 do wizuali, muzy i wczucia, ale też +2 do paranoi, zaguby, lęków i zrzucania telewizorów z półek.

Polecam 2mg etizolamu jako siatkę bezpieczeństwa.
Rejestracja: 2009
 • 626 / 31 / 0

Ja też dzisiaj niezły miks z rana 450mg kody, południe 300mg dexa po załadowaniu 8mg klona i leży i słucha się muzy przyjemnie , świat taki fajny kolorowy :zombie:
Posty: 1000 Strona 93 z 100
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1061 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dino1555 i 3 gości