Amfetamina - Pasta – szczegóły i różnice

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 23 / 4 / 0

Ja pastę tylko w Holandii wciągałam, ahhh! Jak na razie nie spotkałam się z lepszym materiałem. Najpierw rozsmarowywałam na okładce, czekałam aż odrobinkę wyschnie, po ok. 10min mogłam się już nią delektować *,*
  • 271 / 7 / 0

Przewaznie temat, który dostawalem w paście byl mocny, ale zawsze bolał mnie spadek wagi towaru po wysuszeniu

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Helikopter transmitujący wyścig Vuelta a Espana odkrył plantację konopi

Śmigłowiec używany do kręcenia ujęć z powietrza w czasie słynnego hiszpańskiego wyścigu kolarskiego Vuelta a Espana przypadkiem odkrył plantację konopi na dachu bloku w katalońskim mieście Igualada.
  • 101 / 9 / 2

Pasta to amfetamina z resztkami z syntezy które nie zostały odparowane dlatego np czujemy duzy bol pod czas sniffa. Czy jest mocniejsza czy słabsza to już subiektywne wrażenia, napewno pasta lepiej przykleja sie do śluzówki w zatokach. Sam nie mialem sytuacji podczas wciągania pasty zeby jaka kolwiek ilość poleciala mi do gardła, z suchą amfetamina dość często..
Napewno jest bardziej toksyczna przez nie odparowane substancje z syntezy.
Kiedyś gdzieś czytałem ze pasta może miec mocniejszs działanie przez to ze te nie odparowane resztki z syntezy powoduja ze dłużej sie metabolizuje ale nw jak to faktycznie wygląda.

Napewno paste opłaca sie sprzedawac na ulicy ponieważ jest tańsza od hurtownika/z pierwszej ręki. Pamiętam ze jakos z 1g pasty jak sie ja wysuszy to 30% wagi znika czyli zostaje 0.7

Moim zdaniem jeżeli kupujesz paste z pierwszej ręki taniej to jest to fajna sprawa, tylko polecam ją wysuszyć zeby sie pozbyć resztek z syntezy które sa toksyczne.
Jak wam diler chce sprzedac paste za zwykłą cene z jakimś kitem to najlepiej sobie darować wiecej stracimy niz zyskamy.

Polecam przejrzeć na darkweeb róznice cen miedzy pastą a sucha fetą wacha sie ona jakoś o 1/3 taniej
  • 44 / 1 / 0

Jak z pasty uzyskać esencję? warunki czas
  • 101 / 9 / 2

@wppl83
co masz na myśli pisząc esencja ?
  • 74 / 7 / 0

Koledze @wppl83 zapewne chodziło o "freebase"
Lecz ja chemikiem nie jestem, więc nie wytłumaczę.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata