Amfetamina - Pasta – szczegóły i różnice

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 20 / 3 / 0

Ja pastę tylko w Holandii wciągałam, ahhh! Jak na razie nie spotkałam się z lepszym materiałem. Najpierw rozsmarowywałam na okładce, czekałam aż odrobinkę wyschnie, po ok. 10min mogłam się już nią delektować *,*
  • 270 / 6 / 0

Przewaznie temat, który dostawalem w paście byl mocny, ale zawsze bolał mnie spadek wagi towaru po wysuszeniu

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Prowadził pod wpływem amfetaminy i pokazywał policjantom język

W centrum Zabrza wywiadowcy z katowickiego oddziału prewencji zatrzymali kierowcę, który prowadził samochód, będąc pod wpływem niedozwolonych środków.
  • 68 / 3 / 2

Pasta to amfetamina z resztkami z syntezy które nie zostały odparowane dlatego np czujemy duzy bol pod czas sniffa. Czy jest mocniejsza czy słabsza to już subiektywne wrażenia, napewno pasta lepiej przykleja sie do śluzówki w zatokach. Sam nie mialem sytuacji podczas wciągania pasty zeby jaka kolwiek ilość poleciala mi do gardła, z suchą amfetamina dość często..
Napewno jest bardziej toksyczna przez nie odparowane substancje z syntezy.
Kiedyś gdzieś czytałem ze pasta może miec mocniejszs działanie przez to ze te nie odparowane resztki z syntezy powoduja ze dłużej sie metabolizuje ale nw jak to faktycznie wygląda.

Napewno paste opłaca sie sprzedawac na ulicy ponieważ jest tańsza od hurtownika/z pierwszej ręki. Pamiętam ze jakos z 1g pasty jak sie ja wysuszy to 30% wagi znika czyli zostaje 0.7

Moim zdaniem jeżeli kupujesz paste z pierwszej ręki taniej to jest to fajna sprawa, tylko polecam ją wysuszyć zeby sie pozbyć resztek z syntezy które sa toksyczne.
Jak wam diler chce sprzedac paste za zwykłą cene z jakimś kitem to najlepiej sobie darować wiecej stracimy niz zyskamy.

Polecam przejrzeć na darkweeb róznice cen miedzy pastą a sucha fetą wacha sie ona jakoś o 1/3 taniej
  • 44 / 1 / 0

Jak z pasty uzyskać esencję? warunki czas
  • 68 / 3 / 2

@wppl83
co masz na myśli pisząc esencja ?
  • 20 / 2 / 0

Koledze @wppl83 zapewne chodziło o "freebase"
Lecz ja chemikiem nie jestem, więc nie wytłumaczę.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata