Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 7241 / 725 / 0

15 marca 2019eeeepawel pisze:
można go jeść bezpiecznie?
To, ze znalazłeś w szafie wskazuje na lek był przetrzymywany w suchym i ciemnym miejscu.Wiec spokojnie możesz brać...no może odczujesz 10 % słabiej niż nowiutka paczuszka prosto z apteki. :tabletki:
  • 396 / 44 / 0

Czy jakieś narkotesty wskazują benzo. Czy muszą być jakieś szczegółowe badania . Chodzi mi o prowadzenie auta.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Naukowcy zbadali, co robimy w sieci pod wpływem narkotyków i czy tego żałujemy

Ponad 1/3 z ankietowanych nowojorskich klubowiczów, którzy przyznali się do brania narkotyków, wyznało również, że zdarza im się pisać w internecie pod ich wpływem. Jedna piąta z nich po wytrzeźwieniu żałowała tego, co wypisywała w internecie na haju.
  • 887 / 204 / 0

wykazuja. mozesz tez sobie kupic test w aptece.
  • 11 / 4 / 0

Jak to jest z tym braniem benz doraźnie, tak aby nie zwiększać tolerancji i cieszyć się pełnią efektu terapeutycznego za każdym razem?
Czytałem na paru stronach typu reddit i tu - na reddicie ludzie pisali że 2 razy w tygodniu wszystko powinno być ok, tutaj na hyperreal spotkałem się z różnymi opiniami, od takich że nawet branie raz w tygodniu przez jakiś czas zwiększy tolerkę, po posty ludzi którzy brali końskie dawki klona przez kilka miesięcy/ lat i mieli zero negatywnych efektów, lek zawsze działał i mogli to nawet odstawić z dnia na dzień.
Raz też spytałem się o to z ciekawości lekarza i powiedział mi że tolerancja mogłaby się jedynie pojawić gdybym brał to kilka razy dziennie, więc sam już nie wiem..

Wiem, że to w dużej mierze kwestia osobnicza, biorę 0,75 alpry, 6-9 bromka (coś w przeliczeniu na 15 mg diazepamu, taki mój sweet spot, który uwalnia z 3/4 niepokoju) raz w tygodniu, ale czasem potrzebuję uspokojenia też innego dnia, wtedy wspomagam się kroplami walerianowymi albo melisą. Robię też od czasu do czasu przerwy z 2 tyg, kiedy nie potrzebuję nic brać np. ferie, święta itp.
Może znajdzie się ktoś kto mógłby mi na to pytanie odpowiedzieć, kto nie brał w ciągach, tylko w podobny sposób do mojego i jakie są jego spostrzeżenia?
Użytkownik zbanowany
  • 999 / 110 / 0

Nie ma opcji, żeby brać benzo na sportowo (o ile się spodobają). Raczej każdy uzależniony miał kiedyś złudne poczucie kontroli. To nie jest używka a'la małe piwo, tutaj najtwardsi zawodnicy płaczą jak gimnazjalistki i gryzą ściany.
  • 314 / 84 / 0

@Sztermel kwestia osobnicza. Ale myślę, że branie 2 razy w tygodniu stałej dawki nie powinno znacząco zwiększyć tolerancji, o ile w ogóle. A jak nawet zauważysz, że coś słabiej robi to tydzień przerwy i wszystko powinno wrócić do normy.

@siostrorelanium da się, znałem takie przypadki. Jednak w większości to nie byli ćpuni, a zwykłe, chore na nerwicę osoby. Ćpunowi faktycznie ciężko się będzie opanować.

Muszę stwierdzić, że przelicznik mocy benzodiazepin ssie. 2 mg klona już mnie praktycznie nie robi, a 2,5 mg lorazepamu powoduje, że zataczam się jak po kilku browarach. A to w przeliczeniu tylko 1,25 mg klonazepamu.
  • 7241 / 725 / 0

Wrzuciłem o 15:55, 2 mg klonazepamu + 1 mg lorazepamu.-
O której najlepiej wziąć, żeby moc się zwiększyła.
Godzina 20:00 - 21:00 odpada bo i tak idę spać a efekt benzo sie zmarnuje.
18:00 będzie okej ?
EDIT: Jak zostało mi poradzono tak zrobione, przed chwila :tabletki: 2 mg klonazepamu + 1 mg lorka + kawa :kawa: + papieros :papieros: .
Ostatnio zmieniony 22 marca 2019 przez UJebany, łącznie zmieniany 1 raz.
Użytkownik zbanowany
  • 999 / 110 / 0

Będzie okej. Dorzucisz w momencie, w którym obie substancje będą mniej więcej na peaku. Ehh sam bym sobie alprazolam albo lorafen zarzucił, ale w marcu mam przerwę od tych leków w jakichkolwiek dawkach. Wyciszę się jednakże w inny sposób - w końcu piąteczek :extasy:
  • 5 / / 0

No właśnie, ziomki, ja z tym pytaniem, co użytkownik wyżej - czy da się walić benzo na sportowo?

Z ciekawości próbowałem mixować benzo z alko albo walić benzo w większych dawkach jak co niektórzy tutaj i żadnej szczególnej fazy nie miałem okazji doświadczyć, po prostu od razu zasypiałem na długie godziny. Trochę mnie to zniechęciło i postanowiłem znaleźć inne zastosowanie dla tych leków. Dlatego też jak już sobie wrzucam jakieś benzodiazepiny to przeważnie jest 1mg alpry albo 3 mg bromazepamu przed pracą, raptem dwa dni w tygodniu, bo dzięki temu dużo lepiej mi się pracuje. Nie chcę z tego rezygnować, bo w pewnym stopniu przekłada się to na moje zarobki. Czy dużo ryzykuję? Czy po pewnym czasie takie dawki będą niewystarczające i zanim się obejrzę znajdę się w szponach nałogu?
  • 307 / 18 / 0

Nie miksowałem benzo z alko na siłę, chyba, że kiedyś na początku troszkę.
Ja tam cały czas czuję działanie benzo typu alpra 2-3mg. Podobno działa prospołecznie. Zgodzę się z tym, ale w małych dawkach. Aale jak ktoś pisze, że na niego nie działa alpra brana solo wieczorem w domu to znaczy, że chyba nie ma problemów, na które działa. Na mnie działa zawsze, raz mniej, a raz bardziej, ale zawsze działa.. Pozbycie się tych wszystkich stresów i lęków jest cudowne..
A co do dawek to tak, masz rację, dawki w końcu nie będą wystarczały. Ja na początku brałem max 1-1,5mg i mnie kładło i o dziwo krótko działało. Mi mimo dużych ilości alko tolerka chyba wolno rośnie bo już od dawna dawki 2-3mg wystarczają zupełnie. Może nie działa już tak jak na początku, ale działanie ma takie jakie trzeba.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata