Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 281 / 58 / 0

@Mooneska spore dawki, będzie bolało. Przygotuj się na skręta, alpra już po 2 tygodniach regularnego zażywania potrafi pokazać pazurki. 4 dni wolnego ci nie wystarczą, po tych 3-4 dniach dopiero zaczniesz odczuwać największe objawy odstawienia. Najlepiej skołuj sobie jakieś rolki albo klorazepat i na tym schodź powoli. Chociaż trzymam kciuki, żeby obyło się bez nieprzyjemności. :)
  • 7131 / 674 / 0

Bralem przez 4-5 lat klonazepam, lorazepam codziennie.Odstawiłem Cold Turkey i przez miesiąc bylem trzeźwy i zero skręta.Dawki jakie brałem to 2 mg lorka/d i 2 mg klona/d.
Wiec co do skręta to uważam, ze to kwestia osobnicza.

Nielegalne źródło – niekaralne posiadanie

...czyli o marihuanie kupionej u dilera w celach medycznych

Firma z USA chce wprowadzić kontrakty terminowe na marihuanę

Firma z USA chce wprowadzić kontrakty terminowe na marihuanę. Poznaj najbardziej egzotyczne instrumenty finansowe na świecie!
  • 1023 / 20 / 0

po jakim czasie od odstawienia benzo (ciag miesieczny i nastepne 2 meisiace odstawienia na zero) mozna sprobowac pic piwo?
  • 166 / 25 / 0

Nic Ci się nie stanie po piwie, jak się martwisz to odczekaj tydzień i już
  • 599 / 30 / 0

Niebawem urodziny planuję kupić flualpre i k-zolam pierwszy raz. Czego więcej zarzucić na efekt przeciwlękowy? Od nowego roku tylko korzystam z apteki :pacman:
  • 704 / 96 / 0

Lepiej zostać przy aptece xd clonazolam jest fajny rekreacyjnie, flualpra to niby totalny god mode ale solo była dla mnie bardziej amnezyjna niż klonazepam z alkoholem. 1 mg to było 4-5 godzin wyrwanych z życia praktycznie. clonazolam solo brałem raz i fajnie się czułem, natomiast raz dopiłem do 0,5 mg 3 piwa - totalna amnezja, zrobienie z siebie debila, spadłem ze schodów i prawie się połamałem. Do flualpry też wypiłem jakieś piwa ze dwa razy, tutaj pamiętam więcej ale też bardzo mało, z tym że wyglądałem podobno na dużo bardziej trzeźwego. Oba te benzo nie nadają się absolutnie imo do celów terapeutycznych, dwa dni brania flualpry z rzędu zafundowało bezsenność do 4 rano trzeciego dnia.
  • 7131 / 674 / 0

Nie dawno wyszedłem ze szpitala psychiatrycznego.Wychodzi na to, ze 6 mg klona/dzien i 3 mg lora/dzien.
Zdarza mi się bełkotać trochę, ale jak trzasnę kawę to wchodzi idealna synergia.
  • 1 / 1 / 0

Hey
znalazłem w szafie xanax przeterminowany o rok tata ważność to 04.2018 można go jeść bezpiecznie?
  • 360 / 41 / 0

Oficjalnie nie. A praktycznie to ja bym żarł.
  • 281 / 58 / 0

Jeśli był przechowywany w odpowiednich warunkach to nic mu się nie stało przez ten czas.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 59 uczestników Wejdź na czata