Lizergamidy – wątek ogólny

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 440 / 32 / 0

Czemu nie łączyć?
  • 55 / 6 / 0

Dobrze jest poznać, jak działa pierwszy, jak drugi - wyciągnąć wnioski, który bardziej podpasował. Potem można łączyć, by sprawdzić jak ze sobą współgrają.

Ja z takiego "smakowania" czerpałem sporą satysfakcję swego czasu.

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Luksemburg zostanie pierwszym krajem UE z legalną marihuaną. Będzie efekt domina?

Jedno z najmniejszych państw Unii Europejskiej chce zostać najbardziej liberalnym jej członkiem - przynajmniej jeśli chodzi o dostęp do marihuany. Centrolewicowy rząd chce całkowicie zalegalizować narkotyk i do tego samego namawia inne kraje wspólnoty.
  • 22 / 1 / 0

To są dwa różne lizery i różnią się działaniem. Miksując nie poznasz działania każdego z nich.

Raz spróbowałem tego połączenia, ale doświadczenie już miałem z każdym ze związków z osobna. Było bardzo mocno, a bodyload okrutnie niszczył.
  • 967 / 233 / 0

Bo testowanie jakichkolwiek używek powinno się zaczynać od poznania substancji solo, a dopiero potem w miksach.
  • 404 / 46 / 0

tabelka spadku tolerancji na przekroju 14 dni po tripie, może komuś się przyda
DJmyoQF.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 733 / 47 / 0

290 percentage? Tzn jaka dawka ? I first trip można rozumieć first trip ever
  • 666 / 53 / 0

30 stycznia 2019cosmo6 pisze:
Niedługo chciałbym spróbować pierwszego kartona (właściwie to dwa) w życiu. Mam w planie wrzucenie 1P-LSD oraz ALD'a-52 w dawce 100uq. Jak może wyglądać trip po owych substancjach, czy będzie to mentalna czy bardziej wizualna podróż? Takie zwykłe objaśnienie jak to może wyglądać:)
tak jak piszą koledzy jak jesz pierwszy raz zjedz jeden karton jednej substancji to zupełnie wystarczy, żeby zobaczyć co i jak, będziesz miał większe doświadczenie po tym pierwszym razie dalej będzie ci łatwiej cokolwiek powiedzieć.
  • 404 / 46 / 0

15 marca 2019mietowy3 pisze:
290 percentage? Tzn jaka dawka ? I first trip można rozumieć first trip ever
na pewno nie chodzi o first trip ever, tylko jeden trip po drugim w krótkich odstępach czasu

tzn ja ten wykres rozumiem tak, że

- po 2 tygodniach tolerka spada do zera
- po 1 tygodniu jak już ktoś ma taką fanaberię lepiej wrzucić 20% więcej
- analogicznie po 3-4 dniach 50% więcej
- a dzień po dniu to już dla hardkorowców nie szanujących zdrowia i pieniędzy, bo walnięcie dawki x3 to spory wydatek i duża nieprzewidywalność reakcji, łatwo o BT itd
  • 733 / 47 / 0

wątpię, by walenie co dwa tygodnie nie zwiększyło tolerki nie mówiąc już o HDD czy jak to się nazywa (przebłyski w oczach etc.)
  • 404 / 46 / 0

15 marca 2019mietowy3 pisze:
wątpię, by walenie co dwa tygodnie nie zwiększyło tolerki nie mówiąc już o HDD czy jak to się nazywa (przebłyski w oczach etc.)
jasne, że jak będziesz walił co dwa tygodniego z regularnością szwajcarskiego zegarka to zniknie cały urok i magia, ale co do tolerancji, to z róznych źródeł w necie płynie ten sam wniosek, że 2 tygodnie wystarczą, żeby zredukować do zera

a ten wykres to podobno stworzył ktoś na podstawie ankiety z udziałem kilkudzieisęciu osób na bluelightcie - nie jest to pewnie reprezentatywna próba zgodna z metodologią badań statystycznych, ale wątpię, żeby były jakieś lepsze oficjalne badania

tu jeszcze znalazłem taką stronkę przeliczającą mikrogramy opartą na tych samych danych

http://tolerancecalculator.paperplane.io/
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata