REC

Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 245 / 15 / 0

Ja testowałem zarówno RTI jak 4-fluorotropococaine, 4fc również i nie udało im się dogonić natury niestety chociaż dobre badania mi się udało przeprowadzić. Nie sądzę aby REC było wyjątkiem :).
  • 4959 / 172 / 8

Uwaga: ta substancja ma taką samą masę molową jak kokaina. Jest jej analogiem, w którym grupa benzoiloksowa została zamieniona na karboksylową, sprzężoną z fenylem. Praktycznie, została grupa karboksylowa "odwrócona".

Nie wiadomo mi, czy to ma szanse działać i czy da się efektywnie wybrać aktywny enancjomer.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Ekspert: są nieuzależnieni mężczyźni pijący 30, 35 lat

"Płeć piękna może rozwinąć uzależnienie w znacznie krótszym czasie niż mężczyźni. Znam historie kobiet, które nadużywały trunków przez 2-3 lata i rozwijały pełne kliniczne szkody związane z uzależnieniem."
  • 447 / 36 / 0

pojawił się środek w Chorzowie... na opakowaniu pisze REC oraz wzór chemiczny... napisy niemieckie. Ze snów ludzi, którzy opowiadali o działaniu owej substancji - przypominało bardzo 2FA - taką ogarniętą stymulację, zachęcającą do działania, zero uboków. Empatia na dobrym poziomie.
Jak mi się to trafi w ręce wrzucę to na badania, zobaczymy co tam siedzi.
  • 184 / 11 / 0

@DuchPL i jak tam? Mocno mnie ten temat interesuje
Wróć do „Kokaina i inne stymulanty”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata