REC

Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 245 / 15 / 0

Ja testowałem zarówno RTI jak 4-fluorotropococaine, 4fc również i nie udało im się dogonić natury niestety chociaż dobre badania mi się udało przeprowadzić. Nie sądzę aby REC było wyjątkiem :).
  • 5086 / 196 / 8

Uwaga: ta substancja ma taką samą masę molową jak kokaina. Jest jej analogiem, w którym grupa benzoiloksowa została zamieniona na karboksylową, sprzężoną z fenylem. Praktycznie, została grupa karboksylowa "odwrócona".

Nie wiadomo mi, czy to ma szanse działać i czy da się efektywnie wybrać aktywny enancjomer.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Prof. Sobczak: Za przypadki niewydolności płuc u palaczy e-papierosów w USA odpowiadają...

...substancje kupowane na czarnym rynku. E-papierosy to wciąż zdrowsza alternatywa dla konwencjonalnych papierosów.
  • 619 / 67 / 0

pojawił się środek w Chorzowie... na opakowaniu pisze REC oraz wzór chemiczny... napisy niemieckie. Ze snów ludzi, którzy opowiadali o działaniu owej substancji - przypominało bardzo 2FA - taką ogarniętą stymulację, zachęcającą do działania, zero uboków. Empatia na dobrym poziomie.
Jak mi się to trafi w ręce wrzucę to na badania, zobaczymy co tam siedzi.
  • 191 / 11 / 0

@DuchPL i jak tam? Mocno mnie ten temat interesuje
  • 619 / 67 / 0

Nadal "dostępny" w czechach, ludzie NADAL CHWALĄ aż kusi by przetestować
Wróć do „Kokaina i inne stymulanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata