Odmowa zażywania leków

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 31 Strona 3 z 4
Rejestracja: 2016
  • 317 / 54 / 2


Nie krócej niż 48 godzin i w zasadzie to tyle, ile Sąd uzna za stosowne, a sądząc po jego postępowaniu, oraz faktowi że Sąd również zapyta was o opinię, sądzę że nieprędko stamtąd wyjdzie...

A ty leć do tego szpitala po zaświadczenie od psychiatry, przedstaw mu sytuację i wypełniaj szybciutko coś takiego i gnaj z tym do biura podawczego właściwego Sądu z tym zaświadczeniem od psychiatry.
Rejestracja: 2018
  • 2007 / 649 / 1


mysle ze na oddziale jak odpali ze jesc nie bedzie bo boi sie trucizny to odpowiednio juz pokieruja obserwacja psychiatryczna. Szybko stamtad nie wyjdzie, ale zabezpieczcie sie takze z wlasnej strony

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Dwóch kurierów ujętych jednego dnia. Mieli przy sobie ponad 200 kg haszyszu

Na przejściu granicznym w Terespolu 9 marca 2019 roku zatrzymano dwie osoby. U jednego z zatrzymanych zabezpieczono prawie 120 kilogramów haszyszu, u drugiego ponad 84 kilogramy narkotyków.
Rejestracja: 2014
  • 1460 / 116 / 1


Głupio to brzmi, ale dobrze wyszło, prawda dex?
Rejestracja: 2018
  • 227 / 24 / 0


Wywiad psychiatryczny będzie na pewno. Jak jest w psychozie to raczej zobaczą jak będzie chciał dyssymylować objawy, teraz jak jest na oddziale psychiatrycznym i tam przebywa to jechać całą rodziną do lekarza i złożyć wywiad taki jak mówiłem. Na podstawie wywiadu w chwili gdy tam przebywa mają obowiązek zostawić go na oddziale i zastosować leczenie.
Rejestracja: 2019
  • 12 / / 0


28 lutego 2019LittleQueenie pisze:
Sąd również zapyta was o opinię, sądzę że nieprędko stamtąd wyjdzie..
Czy Sąd wzywa rodzinę na rozprawę, czy może każe zgłosić się do szpitala o odpowiedniej godzinie? Dostaniemy jakieś wezwani pisemne?
Rejestracja: 2018
  • 2007 / 649 / 1


Sąd wzywa do sądu.Na pewno dostaniecie wezwanie (o ile podasz dobry adres);)
Rejestracja: 2016
  • 761 / 89 / 0


A jak poda zły to może Ci przyjechać dzielnicowy i wręczyć wtedy wezwanie już bezpośrednio do ręki. Tylko wątpię, aby w tej sprawie rodzina chłopaka miała powody, by się "ukrywać".

Powodzenia życzę, mam nadzieję, że brat kiedyś Ci podziękuje.
Rejestracja: 2019
  • 12 / / 0


Cześć, to znowu ja!

Brat nadal przebywa na oddziale psychiatrycznym. W przyszłym tygodniu na wniosek szpitala odbędzie się rozprawa sądowa w sprawie zatwierdzenia przymusowego leczenia. Wystąpię w niej w charakterze świadka. Zastanawiam się, czy brat zostanie przetransportowany z oddziału na salę sądową, czy raczej wyrok zapadnie bez jego udziału. I jakie są szanse, że sąd przychyli się do wniosku lekarzy.
Rejestracja: 2018
  • 2007 / 649 / 1


Na 99% rozprawa odbędzie się bez niego. Kwestie bezpieczeństwa, jeżeli ma być przymusowo leczony są tutaj kluczowe. Brat swoje już powiedział (ewentualnie sąd przesłucha go w zakładzie na sesji wyjazdowej). W tej chwili ważne jest zdrowie brata i jego oraz wasze bezpieczeństwo. Nie mieć skrupułów - myśl o matce, która zaatakował.

Wytrwałości - będzie wam potrzebna.
Są na pewno przychyli się do wniosku. Skoro choroba jest widoczna i oczywista a brata nie reprezentują tabuny adwokatów to na pewno zostanie skierowany na stałe leczenie.
Rejestracja: 2019
  • 12 / / 0


Update: Rozprawa została odroczona do 10 kwietnia, ponieważ nie stawił się adwokat brata (z urzędu)
Posty: 31 Strona 3 z 4
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości