3-MMC; Metafedron

Homologi, analogi i pochodne mefedronu, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 16 / 1 / 0

03 marca 2019DelicSajko pisze:
nadpobudliwy pisze:

Dobra mordy, teraz konkretnie się pytam - czy jeśli w Netherlands opium Act występuje metkat, a nie ma tam 3mmc, to oznacza że ten zajebisty środek sprzed JEBANYCH PIĘCIU LAT! jest tam legalny?
Tak. Normalnie zamawiasz ze stronki z RCkami
Problem w tym, że ciężko zamówić cokolwiek chociaż w połowie przypominającego 3mmc z tamtych lat.
  • 708 / 112 / 0

Ciekawe, bo ja zamawiałem z dwóch źródeł i był za każdym razem zajebisty 3mmc. To samo cała reszta legali (furany, tryptaminy)
Zawsze możesz zamówić i dać do centrali na badania, że jako mefedron albo MDMA ci pogonił ktoś.

Z braku tłumacza umorzyli śledztwo wobec przemytników narkotyków. Trójce Rumunów upiekło się

Z powodu braku tłumacza z języka rumuńskiego zwolniono z posterunku policji podejrzanych o przemyt narkotyków. Rzecz wydarzyła się w Perthus, niedaleko Perpignan, przy granicy francusko-hiszpańskiej.
  • 708 / 112 / 0

scalenie plax nie mogę edytować
Zamówiłem właśnie na próbę "w razie czego" 1.7g 3mmc i 1g 6-APB. Mam nadzieję, że przed na sobotę będzie XDDDD
  • 5342 / 746 / 0

12 marca 2019siemanko1 pisze:
03 marca 2019DelicSajko pisze:
nadpobudliwy pisze:

Dobra mordy, teraz konkretnie się pytam - czy jeśli w Netherlands opium Act występuje metkat, a nie ma tam 3mmc, to oznacza że ten zajebisty środek sprzed JEBANYCH PIĘCIU LAT! jest tam legalny?
Tak. Normalnie zamawiasz ze stronki z RCkami
Problem w tym, że ciężko zamówić cokolwiek chociaż w połowie przypominającego 3mmc z tamtych lat.
W PL jak i u polskich vendorow dzialajacych w NL nie ma legitnego 3mmc.
Pod ta nazwa kupisz jakies dziwne mixy majace niewiele wspolnego z orginalem.
  • 708 / 112 / 0

Aha no to spoko, przekażę im, że te poprzednie trójki co zamawiałem to nie trójki i goście z labu sfałszowali wyniki xD Może się ogarną i zmotają "legitny czyememce"
EDYT
haha no teraz zamówiłem w promocji "maszynowo zmielony pył 3mmc" więc może być wszystko ale do tej pory cokolwiek bym nie zamówił było si i w sumie się nie martwię. Jak przyjdzie to otwieram kopertę, bombka, nos i zdaję raport hehehe :ojeju:
Z drugiej strony może być chujowe 3mmc bo w Polsce tylko mefa za czasów legala jadłem i nie mam porównania ale jednak smyrgało zacnie
  • 708 / 112 / 0

Kurka no nie mogę edytować. Tak to jest jak się po nocach hajperriluje - myślałem, @Stteetart że napisałeś, że w nl nie ma dobrej trójki, my bad, my bad.
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 24 / 0

15 marca 2019Stteetart pisze:

To dziwne, bo biorę od jednego z vendorów działających na tym forum i wydaje się działać całkiem jak powinno.
  • 708 / 112 / 0

O jednak pakiecik przyszedł dzisiaj.
1.7g 3mmc "maszynowo zmielonego"
Droga podania sniff, bo dziewczyna wyszła na 2h i się ugadaliśmy, że bombek nie walę, bo za długo
Pierwsza kreska na oko 100mg - lekkie smyrnięcie
Druga jakoś 15 minut po pierwszej - trochę lepiej
Trzecia 2x większa niż poprzednie - no tutaj już w miarę poczułem
Czwarta - wziąłem wagę, odważyłem 180 - w chuj więcej niż trzecia kreska, bo to puszek taki - i :nos:
No i czesze zacnie, nawet bardzo, polecam sialalalal :*
Duży plus, że zmielone tak, mniej jebie po nosie. Jak kryształy kruszyłem to zawsze orało nos ta, że hu hu hu
Mam piwerko do tego ale niestety nie mam fajek :(
także tę - dobra trójeczka xD
może za tydzień bombka + sniff albo 6-APB, zobaczymy
ale fajnie hehehehe
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 5342 / 746 / 0

16 marca 2019Syropik pisze:
15 marca 2019Stteetart pisze:

To dziwne, bo biorę od jednego z vendorów działających na tym forum i wydaje się działać całkiem jak powinno.
Klepie czy klepie jak powinno?
16 marca 2019DelicSajko pisze:
1.7g 3mmc "maszynowo zmielonego
Mialem to.
Gowno jakich malo.

Zezarles tego ok 0.5gr i fajnie klepie, legitnabtrojka zmiazdzylaby Cie euforia.

Edit sorry
0.6 gr poszlo.
2 x 100+ 2x tyle+ 180.
Jakbys dostal legitna trojke nie probuj takich ilosci.
Pzdr

@DuchPl jak tu zajrzy to Cie smiechem zabije.
Ostatnio zmieniony 16 marca 2019 przez Stteetart, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 708 / 112 / 0

Nie wiem jak powinno, bo nie mam porównania do "starej trójeczki" jedynie mefa jadłem. Tolerka 0
Ale czesze elegancko, tylko trochę większe dawkowanie niż jak kiedyś kryształy były.
Jam zadowolony xD
btw. w nos zawsze mnie lekko smyrało, bombka innym razem
EDYT
nie poszło tyle xD myślałem, że 100 waliłem bo to puszek taki, wątpię, że to 50 były nawet. Ważyłem dopiero ostatniego szczura i był fchuuuuuj większy niż tamte.
Spoko loko, zawsze najpierw walę mniej i czekam :P
EDYT2
dobra, chujowa jednak haha zaczęło ładnie wchodzić i chuj, 30 minut "takiej ło" fazy.
Ale było fajnie :korposzczur:
@Stteetart
Domyślam się, że ten sam szop w NL. A 6-APB jadłeś od nich?
Ostatnio zmieniony 16 marca 2019 przez juzjestemgrzeczny, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „Tolylopropanony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata