Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 312 / 61 / 0

Mnie potrafi bardzo boleć żołądek na skręcie, taki skurczowy ból.
  • 5664 / 439 / 0

@Survivor
Bierzesz antidol czy thiocodin ? Przy antku zostaje troche parasyfu a za to przy thio sulfogwajkol daje po dupie.
Polecam Tobie omeprazol ( ochraniacz żołądka ).Bez problemu wypisze Ci lekarz a będziesz pewny, ze nic się nie dzieje...No może nie do końca, ale w 60 % - 75 % powinno Ciebie zabezpieczyć.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Wzór recepty na medyczną marihuanę

Polish Institute of Medical Connabis publikuje wzór recepty na medyczne konopie oraz podaje wytyczne, w jaki sposób prawidłowo wypisać taką receptę.
  • 130 / 6 / 0

Omeprazol i wszelkie inne prazole pomagają (przynajmniej mi) bardzo. I nie trzeba recepty, pantoprazol jak i omeprazol da się dostać otc tylko ze w mniejszej dawcę o ile się nie mylę.
  • 331 / 27 / 0

Omeprazole podobno sie latwiej wchlaniaja. Zalecane podanie na jakies 30 min przed jedzeniem. Bez recki max jest tylko 14*20mg.
Sprawa jest zwiazana z refundacja i takie bzdury

eL1

• 115 / 2 / 0

Cześć... witam astronautów. Mam nadzieje ze wcelowalem z pytaniem w odpowiedni wątek, mianowicie: jestem po 2 nockach na Polce.. przypadkiem dorwałem 12 czyściutkich tabletek z kodeina. Każda 30 co daje 360. Doświadczenie z opiatami marne 2x kodeina z ekstrakcji. Pytanie ile tego zjeść żeby zrobić sobie dobrze i bezpiecznie to spożyć. Czytam o jakichś kurwa 900mg ale to chyba już ostre ćpali tyle wała.. dobra, czekam na jakaś odpowiedz,
  • 89 / 4 / 0

ja bym z tego zrobił 3 tripy po 120 mg powinieneś być zadowolony. nie zrażaj się jak po 1. 120 nic nie poczujesz albo będzie słabo wrzuć next tajm tyle samo powinno już lepiej zagrzać co najwyżej dorzuć do tego 1-2 tbl apapu noc
nie da to nic zapewne ale warto było by się zastanowić czy chcesz się w to wpierdolić może sam za rok czy dwa lata bedziesz jadł 900mg na raz a uwierz nie warto
  • 251 / 14 / 0

Nie łykaj 2 tabsów papu noc jeśli wcześniej nie brałeś bo Cię zmuli i uśniesz najprawdopodobniej. Na twoim miejscu bym wrzucił 120 i za drugim razem 120-max 150. Czułeś coś za pierwszymi razami z kodą? Ile wtedy brałeś? Najlepiej by było wrzucić do tej kody 1 tabs Aviomarinu i będzie si.
  • 23 / 1 / 0

Ja bym nawet wrzucił na twoim miejscu 3 tabsy - 90mg. To jest czysta koda która dobrze się wchłania, najwyżej dorzucisz. Ale z mojego doświadczenia wynika że jak nie masz tolerancji to taki lekki trip jest o wiele przyjemniejszy niż za mocny z objawami strucia.

90 mg powinno dać przyjemny stan z lekką euforią.

No i nie wiadomo jak twój organizm będzie reagował histjaminowo. Niektórym swędzenie potrafi zepsuć całą przyjemność, więc lepiej wziąść mniej na początek.

eL1

• 115 / 2 / 0

No wyjebalo mnie ze dwa razy konkretnie, bynajmniej tak myśle bo wszystko się zgadzało z objawami. Dobra, pierdolne po 4 na na sesje. Ostatbim razem wrzuciłem Ok 250 i myślałem ze im więcej na strzał tym lepiej. Dziena... ja wsiadam zaraz ba pokład i lecę
  • 232 / 2 / 0

No jak tu się nie wkurwić? Zarzucilem dzisiaj 450, gówno, dorzuciłem 150, mam lekko skolowany łeb i jestem delikatnie zmulony. Przed kodą wziąłem prometazyne, 25mg, oczywiście na pusty żołądek. Ostatni raz kodę brałem w niedzielę, też 450 z dorzutką, też nie poklepało. Wcześniej 300mg potrafiło mnie znokautowac. Co robię źle? Może odstępy większe robić? Ki chuj?
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata