4-Fluoro-MPH

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.

Moderator: Stymulanty

• 274 / 25 / 0

Jako, że testuje obecnie zwykły metylofenidat (apteczny) w różnych dawkach, to już teraz jestem w stanie powiedzieć, że nikt w dziale sprzedawcy nie ma legitnej substancji, są tam domieszki mocniejszych rzeczy i zwała jest jak chuj xD.
4f-MPH dostaje niedługo bana w Chinach, przestańcie się więc łudzić, że będą dobre sorty jeszcze.
  • 258 / 10 / 0

13 marca 2019GL HF pisze:
Jako, że testuje obecnie zwykły metylofenidat (apteczny) w różnych dawkach, to już teraz jestem w stanie powiedzieć, że nikt w dziale sprzedawcy nie ma legitnej substancji, są tam domieszki mocniejszych rzeczy i zwała jest jak chuj xD.
4f-MPH dostaje niedługo bana w Chinach, przestańcie się więc łudzić, że będą dobre sorty jeszcze.
wiesz coś więcej o tym?

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Wyrzucił 7 kilogramów heroiny na autostradzie A2. Narkotyki są warte nawet 280 000 euro

W nocy z wtorku na środę (12-13 lutego) na autostradzie A2 w Holandii kierowca postanowił pozbyć się przez okno pojazdu heroiny wartej setki tysięcy euro
Wróć do „Morfoliny, piperydyny”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata