Ketamina

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Re: Ketamina

• 80 / 6 / 0

jaki wplyw na ketamine moze miec doksepina? okres poltrwania wynosi 18h, jednak jest to antydepresant i jestem ciekaw ile muszę zrobić przerwy od ostatniej dawki leku żeby móc bezpiecznie zażyć ketaminę
  • 892 / 17 / 0

Czy ktoś z Was ma doświadczenia z mieszaniem ketaminy z innymi dyso? Chodzi mi o sytuację, gdzie na zejściu ketaminy doustnej doprawiamy się MXP albo DXM.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Młodzi palacze e-papierosów częściej sięgają po marihuanę

Bostońscy naukowcy przeprowadzili metaanalizę w celu oceny związku między spożywaniem elektronicznych papierosów a sięganiem po marihuanę.
  • 7241 / 726 / 0

Do usunięcia, pomyliły mi się tematy.

Re: Ketamina

• 80 / 6 / 0

aktualizuje: tamtym razem doksepina brana dzien wczesniej nie miala wpływu, jednak drugim razem niedawno zażyłem kilka godzin wcześniej 25mg leku (objawy odstawienne nie nastrajały mnie pozytywnie do ketaminy) i faza była o wiele płytsza (dawka ketaminy taka sama lub nieznacznie większa (+/-10mg). miałem huśtawkę ze stanu "okołodziurowego" do prawie trzeźwego, peak trwal jakby krócej i nie był tak intensywny. także tego - odstawiajcie leki conajmniej 24h przed planowaną ketą :p
  • 727 / 122 / 2

07 marca 2019random abuser pisze:
keta solo w małej ilości jest bardzo zbliżona do (prawdziwej) kokainy w nieco większych dawkach.
Dlatego polecam kete w jeszcze mniejszych ilościach
Nie jadłeś albo kety albo koksu. Nie ma najmniejszego podobieństwa :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman:
  • 56 / 5 / 0

Od kiedy stim ma podobieństwo do dyso? Xd
  • 397 / 45 / 0

Idzie to ogarnąć od weterynarza? Mam takiego zakręconego:-)
  • 7241 / 726 / 0

Jak dobrze zagadasz/zapłacisz to powinieneś wyrwać.
Powodzenia !
  • 277 / 10 / 0

24 marca 2019DelicSajko pisze:
07 marca 2019random abuser pisze:
keta solo w małej ilości jest bardzo zbliżona do (prawdziwej) kokainy w nieco większych dawkach.
Dlatego polecam kete w jeszcze mniejszych ilościach
Nie jadłeś albo kety albo koksu. Nie ma najmniejszego podobieństwa :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman: :pacman:
koks za 200 euro na dużym festivalu, przebadany na wszystkie rodzaje domieszek przez testy sinowe oraz próbka wysłana do kosmicare.
Zupełnie nie porównywalne do gówna dostępnego w europie.
Małe ilości kety mam na myśli takie lajtowe brytolskie kreski jak się wali na rave'ach.
Panie ekspercie, który wierzy dilerowi w każde słowo
  • 124 / 8 / 0

jak można porównywać ketamine do kokainy kurwa co ja czytam
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata