DOC

Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 103 / 1 / 0

Mile widziany byłby krótki poradnik dotyczący waporyzacji
  • 4 / 1 / 0

DOC to bardzo silny psychodelik, wybitnie wizualny. Ale dla mnie jest jakiś taki...zwierzęcy? Nie ma uczucia piękna, tylko ciężka, fizyczna faza. Bodyload silny i osłupiający. Po 4.2mg per rectum (!) zapętliłem się w jakims dziwnym, postmodernistycznym, płytkim, animalistycznym i relatywistycznym świecie, zrozumiałęm jakimś cudem że nie ma na świecie żadnej uniwersalnej prawdy czy dogmatu absolutnego. Na peaku człowiek staje się jedynie maszynką do mielenia i tworzenia halucynacji wychodzących z głębi Twojej duszy. Każde skojarzenie jest początkiem i końcem nastepnej fali nieskładnych bodźców i wrażeń. Zaczynałem od niego z psychodelikami, do tego od kosmicznych dawek na start. Pokazal mi jak wiele znaczy psychodela i jak dużo spustoszenia ale i ciekawych aspektów w psychice można sobie narobić psychodelikami. Bardzo ciekawy związek, mało filozoficzny, strasznie wizualny. Chyba jest nefrotoksyczny strasznie, bardzo bardzo siada na nerki, i nie tylko ja to zauważyłem. Bolą do 2 dni po tripie :/

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

"Spokojnie, przeżyjesz": jak przetrwać przedawkowanie konopnych kulinariów

Obecnie większość stanów z legalną marihuaną wymaga, aby przetworzone produkty spożywcze można było łatwo dzielić na mniejsze dawki, jak segmenty batonika lub pojedyncze żelki, aby dzięki temu uniknąć przypadkowego przedawkowania. Nie zawsze to jednak wystarcza...
  • 297 / 2 / 0

Jak tutaj wszyscy piszecie, problemy z nerkami, hospitalizacje nie biorą się z przypadku.
Zapewne wszyscy operują sortem z tego samego źródła.
Sama się przekonałam, że to nie jest czyste DOC. Ktoś chciał sobie dorobić i coś tam dorzucił.
Mam porównanie i to nie działa jak czyste DOC.
Everyone must be careful.
Wróć do „3C-x, DOx, TMA-x”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata