Problemy użytkowników z kontami

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

Użytkownik nieaktywny
  • 4 / / 0

Mam problem z dostępem do starego konta - było zakładane jeszcze na starym hyperrealu. Nie logowałem się jakieś 2 -3 lata. Skrzynki które miałem są aktywne, przynajmniej te z których zakładałem konto, nie pamiętam czy później zmieniałem.
Nick -Multigad

TK811

• / / 0

Witam, straciłem dostęp do konta. Bo zgubiłem telefon. Hasła juz sobie raczej przypomnę, a maila to już w ogóle. Rejestrowałem się tutaj w stanie mocnej nietrzeźwości. W związku z tym proszę o zablokowanie mojego konta. Dzięki.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?
  • 4957 / 172 / 8

23 lutego 2019Multigad2 pisze:
Mam problem z dostępem do starego konta […] Skrzynki które miałem są aktywne
Konto zostało aktywowane, proszę skorzystać z formularza ucp.php?mode=sendpassword .
24 lutego 2019TK811 pisze:
Witam, straciłem dostęp do konta. […] proszę o zablokowanie mojego konta.
Nie podałeś loginu tego konta.

Cooba1983

• / / 0

Proszę o pomoc, gdyż zapomniałem hasła, a na maila nie przyszedł żaden link aktywacyjny. Pisałem na forum jako Cooba83.
  • 4957 / 172 / 8

@up: Widzę, że się udało. :)

bialowlosa

• / / 0

Mam również ten sam problem co koledzy wyżej. zakładałam konto na starym Hyperrealu, potem przez długi okres się nie logowałam i teraz nie mogę się na niego dostać.. login moglbyc alvo zielonaleyta albo bialowlosa (nie pamietam czy zmieniałam) a adres email: [warn]już niepotrzebny[/warn]

Pomocy!
  • 4957 / 172 / 8

@up: Konto zielonaleyta zostało aktywowane. Można skorzystać z formularza odzyskiwania hasła pod adresem ucp.php?mode=sendpassword .
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata