Problemy użytkowników z kontami

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 5092 / 197 / 8

@up: Konto aktywowane.
Użytkownik nieaktywny
  • 4 / / 0

Mam problem z dostępem do starego konta - było zakładane jeszcze na starym hyperrealu. Nie logowałem się jakieś 2 -3 lata. Skrzynki które miałem są aktywne, przynajmniej te z których zakładałem konto, nie pamiętam czy później zmieniałem.
Nick -Multigad

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

O co chodzi z aferą wokół LimeBands? Ofeminin pyta eksperta ze Społecznej Inicjatywy Narkopolityki.

Jerzy Afanasjew ze Społecznej Inicjatywy Narkopolityki zaalarmował, że informacja na stronie dystrybutora daje fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Na czym dokładnie polega problem?

TK811

• / / 0

Witam, straciłem dostęp do konta. Bo zgubiłem telefon. Hasła juz sobie raczej przypomnę, a maila to już w ogóle. Rejestrowałem się tutaj w stanie mocnej nietrzeźwości. W związku z tym proszę o zablokowanie mojego konta. Dzięki.
  • 5092 / 197 / 8

23 lutego 2019Multigad2 pisze:
Mam problem z dostępem do starego konta […] Skrzynki które miałem są aktywne
Konto zostało aktywowane, proszę skorzystać z formularza ucp.php?mode=sendpassword .
24 lutego 2019TK811 pisze:
Witam, straciłem dostęp do konta. […] proszę o zablokowanie mojego konta.
Nie podałeś loginu tego konta.

Cooba1983

• / / 0

Proszę o pomoc, gdyż zapomniałem hasła, a na maila nie przyszedł żaden link aktywacyjny. Pisałem na forum jako Cooba83.
  • 5092 / 197 / 8

@up: Widzę, że się udało. :)

bialowlosa

• / / 0

Mam również ten sam problem co koledzy wyżej. zakładałam konto na starym Hyperrealu, potem przez długi okres się nie logowałam i teraz nie mogę się na niego dostać.. login moglbyc alvo zielonaleyta albo bialowlosa (nie pamietam czy zmieniałam) a adres email: [warn]już niepotrzebny[/warn]

Pomocy!
  • 5092 / 197 / 8

@up: Konto zielonaleyta zostało aktywowane. Można skorzystać z formularza odzyskiwania hasła pod adresem ucp.php?mode=sendpassword .
  • 52 / 10 / 0

Mogę prosić o zmianę nicku? Za dużo osób mnie po nim skojarzy.

Cuwadus - jesli jest wolny, bedzie ok :)
  • 5092 / 197 / 8

@up: Załatwione.
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata