Z jakich substancji ZREZYGNOWALIŚCIE, powiedzieliście "koniec z tym"?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 123 Strona 8 z 13
Rejestracja: 2016
  • 305 / 15 / 0

Ketony - chociaz od swięta jak ktoś ogarnie to sobie walnę. Staram się położyć kres fecie, ale nie potrafię.
Rejestracja: 2017
  • 460 / 157 / 0

kodeina - wpieprzanie po 4 opakowania Thiocodinu/Antidolu i wydawanie na ten nałóg w chuj kasy skutecznie zmotywowało mnie do rzucenia tego w pizdu. Gdyby chociaż koda działała tyle czasu co tramadol to jeszcze, a tak to szkoda kasy i zdrowia na to gówno.

alkohol - brak umiaru podczas picia, przez co wiele przypałów i zerwanych filmów skutecznie mnie od tej substancji odrzuciło. Nie piję już prawie 3 lata, nawet na jedno piwo ciężko mnie namówić.

Dz.U.: GIS włączony do systemu wymiany informacji o dopalaczach

W Dzienniku Ustaw opublikowano rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 30 października 2019 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie systemów wymiany informacji w zakresie dotyczącym zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.
Rejestracja: 2014
  • 1820 / 443 / 0

metoksetamina, MXE - mogę jeszcze łatwo zdobyć, ale po jednej wizycie w M-Hole podziękuję, optymalnie to było sobie pozwiedzać różne płyty Carbon Based Lifeforms, a nie iść nieprzygotowaną w podróż życia.
No i metaamfetamina otrzymana jako bonus do kryształów molly, nie uzależniła, stwierdziłam, że to po prostu nie dla mnie i nie chcę mieć z nią więcej do czynienia.

Z teoretycznych, bo nigdy nie brałam, ale nie zamierzam - datura, belladona, inne podobne. I dezomorfina.
Rejestracja: 2018
  • 108 / 10 / 0

Papierosy, szkoda pieniędzy a zaoszczędzone można przeznaczyć na „lepsze” używki %-D
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 27 / 4 / 0

Zrezygnowałem z alkoholu, za często miałem bóle głowy, które kończyły się rzyganiem, nie tknąłem ani razu od czerwca 2017.
amfetamina i pixy też poszły do śmieci, mam za słabe serducho na to (nadciśnienie i parę innych problemów) tego szajsu już nie biorę około 4 lata.
No i jeszcze do tego w kwietniu tamtego roku przestałem brać leki na CHAD, po prostu chciałem sprawdzić czy mnie poskręca po odstawce, ale nic się nie stało i czuję się w miarę normalnie, nie licząc jakichś tam odpałów maniakalnych sporadycznie. xD

sem

Rejestracja: 2008
  • 835 / 38 / 0

ze wszystkich.
Rejestracja: 2014
  • 23 / 4 / 0

z marihuany. :liść: Po codziennym waleniu niezliczonej ilości wiader, bong stałam się bardzo "głupia", zapominałam wszystkiego, (jeszcze wtedy mieszkałam z matką mówi np. wywieś pranie, ja spoko. Po 5 godzinach krzyki ryki, ja nie wiem o co chodzi, pyta czemu nie wywiesiłaś prania a ja wtf +,+ ), nic mi się nie chciało, zajebałam szkołę, ale w dobrym momencie przestałam jarać, szkołę nadrobiłam. Ale przynajmniej do 2 mies czułam skutki nadmiernego jarania.

Teraz tylko LSD, MDMA, feta, kryształ no i mój ukochany browar. :korposzczur:
Rejestracja: 2012
  • 689 / 61 / 0

Świetna decyzja, byle tak dalej!
Rejestracja: 2016
  • 50 / 2 / 0

APVP niestety w PL nie mam dostępu 😑
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 734 / 0

Zrezygnowałem z kodeiny ponieważ miałem tylko z paracetamolem i przez miesiąc ciągu zjadałem dziennie 2,5 grama paracetamolu, tramal tak samo jak koda - tez dużo parasyfu.
marihuana :liść: i inne psychodeliki nie są już na moja głowę - F20.0. :halu:
Z metkata zrezygnowanym bo lubiłem tylko wejście i.v. a nie chce już walić po kablach :strzykawka: bo po prostu nie umiem.A co do alkoholu to nie chce mieszać z psychotropami.
Posty: 123 Strona 8 z 13
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 407 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Antekk i 0 gości