Blant - wątek ogólny

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 7235 / 750 / 0

Obowiązkowo młynek i tak jak pisze @dobryczlowiek19 75 procent Marii i 25 tytoniu - wtedy jest idealnie.Blant wychodzi grubszy.No chyba, ze ktoś ma swoje zapasy to może kręcić w 100 % baki a tak to co kupujemy od dilla to z ekonomii lepiej wymieszać z tytexem.
  • 1712 / 347 / 25

Jak ktoś nie pali/nie lubi smaku tytoniu to lepiej chyba czyste jednak kręcić, ten tytoń tylko pogorszy smak imo. Ewentualnie można dać jakiś dobry, grubo cięty tytoń fajkowy(polecam wiśniowego MacBarena), a nie te ścinki co pakują do szlugów.

Nie możemy straszyć dopalaczami. Więzienie nie zastąpi edukacji. Czas zacząć rozmawiać

W Warszawie kupisz większość dopalaczy. Bez problemu, z dostawą pod drzwi. Niestety, większość użytkowników nie wie nawet, co zażywa. Po dekadzie od delegalizacji dopalacze nadal zabijają i będą zabijać, dopóki zupełnie nie zmienimy naszego podejścia do substancji psychoaktywnych. W tym także do "klasycznych" narkotyków.

Sędzia Trybunału Sprawiedliwości UE orzekł, że państwa członkowskie nie mogą zakazać importu CBD

Sędzia Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej stwierdził, że państwa członkowskie UE nie mogą zakazać importowania produktów CBD, ponieważ prawo nie uznaje kannabinoidów jako narkotyków.
  • 4 / 3 / 0

Blanciki sa bardzo relaksujace,zależy tez od materialu jaki sie pali nie mniej jednak jesli pragniesz poczuc prawdziwego blusa polecam bongo z duzym cybuchem. Kilka maszkow kladzie cie wygodnie na tyłku a haj jest bardziej doniosły.
  • 2432 / 529 / 155

Imo blancik to klasyk, faza jest najprzyjemniejsza, rzadziej badtripowa. Do tego łatwy w przygotowaniu, kręcenie blanta to nic trudnego xD Dla początkujących z mj to bezpieczniejsza opcja.
  • 4 / / 0

Ja skonsumowałem w życiu trochę i szacuję że tak 90-95% to były lolki. Szkoda tylko że to mniej ekonomiczna opcja niż bongo/wiadro.
  • 7235 / 750 / 0

Z blantem to nawet ujdzie iść przez ulice, po zapachu jedynie idzie wyczuć, ale jak idziemy mniej ruchliwa uliczka to na lajcie można palić Blanciora.
  • 1712 / 347 / 25

Tylko po co ryzykować? Mojego ziomka w o 2 nocy w lesie koło Gdyni zaskoczyli tajniacy bo akurat tamtędy przejeżdżali, miał szczęście bo już był po paleniu ale jakby dalej miał jakiegoś gibona w łapie to od razu dołek i sprawa. Lepiej serio spalić w domu albo w bezpiecznej miejscówie.
  • 4 / / 0

Pozdro z UK, tutaj to wyjebongo, idę z wąsem jak ze szlugiem.
  • 7235 / 750 / 0

W Hiszpanii tez ludzie normalnie pala w barach, na ławkach, ulicach i nie ma żadnego przypału.
  • 1712 / 347 / 25

Ale Polska to nie Hiszpania ani UK, na Teneryfie jak byłem to też normalnie murzyn na plaży sprzedawał mi hash już skręcony i od razu na wyjebce odpalałem, w Polsce lepiej nie ryzykować.
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 1073 uczestników Wejdź na czata