GHB/GBL/1,4-butandiol - wątek ogólny II

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 3451 Strona 325 z 346
Rejestracja: 2010
  • 308 / 3 / 0

ja długo leciałem, ale tak ze 1,5ml giebla plus 0,5 ml BDO. Hmmm BDO jeszcze zanim się rozkręci od razu po wypiciu zmienia mi całkiem nastrój, ale to temu ze mam całkiem przeryty łeb. Według mnie to od razu wypierala histamine, ale to tylko moje podejrzenia. Jak się ma rozjebane gaba jak ja to histamina maskowalem pobudzenie co później nie kończy się jednak dobrze, w chuj ubokow i odstawka przejebane. ..
Rejestracja: 2019
  • 6 / / 0

fiodor, ale BDO jako polewkę po jakimś czasie czy odrazu z GBL? Bo u mnie BDO przez pierwsze 30 min kompletnie nic nie działa, dopiero dużo później. Ciągów nie stosuję, max dwa dni pod rząd i kilka dni przerwy.

Byłem żołnierzem i nie znosiłem narkotyków. Na emeryturze zacząłem leczyć się psychodelikami

Mike Cooley leczy się z PTSD psychodelikami. Rozmowa Jerzego Afanasjewa z bohaterem filmu dokumentalnego „Wyzwolenie”, który można było obejrzeć na festiwalu WatchDOC w Warszawie.

Skazana Izraelka prosi Putina o łaskę. 7,5 roku więzienia za niemal 10 gramów marihuany

Posiadająca obywatelstwo Izraela i USA Naama Issachar, skazana w Rosji na 7,5 roku więzienia za przemyt narkotyków, poprosiła prezydenta Władimira Putina o ułaskawienie - podał w niedzielę prawnik kobiety, cytowany przez Interfax.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 271 / 16 / 0

WARN. Wycięto niedozwolona treść / reisende
Ogólnie GBL dla mnie jest najlepszym środkiem jakiego próbowałem a po połączeniu z bnzdpn robi z człowieka króla balangi z trybem godmod.
Rejestracja: 2010
  • 4267 / 628 / 22

Nawet nie przypominaj...
Polewasz rano i nagle jednoosobowa dyskoteka na chacie.
Teraz będę chlał BDO.
Ostatnio miesiąc przerwy pomiędzy kolejną butlą to był max.
Dwa miechy chlania, miesiąc przerwy, butla, jesień, zima.
Dobrze, że jest jeszcze baclofen.
Rejestracja: 2019
  • 2 / / 0

Witam. Czy BDO jest legalne?
Rejestracja: 2010
  • 308 / 3 / 0

Robiłem i tak i tak, ale zwykle od razu z gieblem. Nie ma to raczej dużego znaczenia przynajmniej dla mnie nie miało. Po prostu G szybciej się załaduje, a BDO działa ciut dłużej co wydaje mi się ze zmniejsza te uczucie mijajacej fazy giebla. Ale jak masz giebla to nie ma sensu się tak bawić, ja tak robiłem żeby przyoszczedzic giebla jak juz nie było go dużo, bo leciałem w ciągu.
Rejestracja: 2019
  • 2 / / 0

Czy naprawde nikt nie jest w stanie krotko odpowiedziec na temat legalnosci BDO? Znalazlem na necie oferte sprzedazy ale nie chce sie wladowac w jakies problemy.
Rejestracja: 2019
  • 6 / / 0

fiodor - dzięki za info ;) właśnie dla tego pytałem bo nieubłaganie kończy mi si się giebel i nie ma widoków na ogarnięcie tego a BDO jeszcze jakoś idzie załatwić. A samo BDO jest nieekonomiczne bo dużo tego idzie i dłuuugo się rozkręca. Stosuję bez ciągów, max to 2 dni.
Rejestracja: 2010
  • 308 / 3 / 0

bez ciągów to Ci bani nie przeryje nawet BDO, chociaż przy ciągu czuć ze na nery wjeżdża, ale przy weekendzie na disco się nadaje elegancko. Ja jestem juz slabym punktem odniesienia bo gaba rozjebane a hista tak rozlegulowana ze tego juz naprawić się nie da bo próbuje juz od roku i to ze wszystkimi lekami które powinny wszystko ułatwić. ...
Taka cena lecenia w cugu kilka lat, zapijania giebla piwem czy flacha i brania eti na sen, żeby tylko samo eti... ehhh
Cieszcie się ludziska na których działa tak jak należy i nie marnujcie potencjalu tej magicznej i niepowtarzalnej substancji na ciągi. ..
Rejestracja: 2017
  • 27 / 2 / 0

28 lutego 2019jordan26 pisze:
Czy naprawde nikt nie jest w stanie krotko odpowiedziec na temat legalnosci BDO? Znalazlem na necie oferte sprzedazy ale nie chce sie wladowac w jakies problemy.
Jest legalne
Posty: 3451 Strona 325 z 346
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 591 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość