Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

41%
1.Cały czas.
83
16%
2.raz w tygodniu.
32
18%
3.Jaram i miksuję
36
6%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
13
8%
5.raz w miesiącu.
16
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
23

Liczba głosów: 203

• 3 / 1 / 0

Mi po dluzszych ciagach(3msc+)pamiec powraca po ok 2 tygodniach abstynencji
  • 15 / 1 / 0

Nigdy nie paliłem trawy,.Chce sobie zmotać tylko jak rozpoznać czy to dobre zielsko czy jakiś syf dopalacz?
I czy dobrze do tego dorzucić 3mg broma?

Narkotyki w przedwojennej Warszawie. Ile kosztowały i kto je zażywał?

Działkę kokainy można było dużo kupić taniej niż butelkę wódki. I kupowano. Ćpali przestępcy, ale też lekarze i urzędnicy państwowi. „Kokainistki rekrutują się przeważnie z najgorszych szumowin, morfinistki już z nieco lepszych sfer” – mówił szczerze przedwojenny diler. I nie krył nawet, ilu w Warszawie jest narkomanów.

Zbadaj swój gen odpowiedzialny za metabolizm kofeiny

Zespół badaczy poszukuje więc chętnych do wzięcia udziału w tych badaniach (osoby w wieku 18-60 lat). Udział w projekcie niesie dla ochotników szereg korzyści.
  • 1497 / 173 / 0

Jak rozpoznać dobre zioło -> https://www.youtube.com/watch?v=zdh645ipK_E
oraz -> https://www.leafly.com/news/cannabis-10 ... g-cannabis

Nie dorzucaj nic skoro to pierwszy raz.
Użytkownik nieaktywny
  • 181 / 19 / 0

Weź najepszego przyjaciela i zajaraj z nim.1 raz jest bardzo ważny bo możesz dostać jakieś schizy czy coś znam takie przypadki.
  • 14 / 2 / 0

22 lutego 2019PaganiS pisze:
Nigdy nie paliłem trawy,.Chce sobie zmotać tylko jak rozpoznać czy to dobre zielsko czy jakiś syf dopalacz?
I czy dobrze do tego dorzucić 3mg broma?
Dobre zielsko ma kształtne zielony topy, z pomarańczowymi niteczkami, często z białym 'szronem', ale to nie jest reguła, gdyż są różne odmiany o bardziej ciemno zielone lub blado zielone, a nawet wpadające w głęboki fiolet. To co odróżnia dobry temat od lipnego to zapach. Jak w zapachu można wyczuć aromat owoców albo drzew iglastych to znaczy, że jest bardzo dobre. Same topy często są lepkie w dotyku, ale to też nie jest regułą.

Nie bierz żadnych zamulaczy do palenia, bo tylko zrobisz z siebie warzywo.
  • 1299 / 176 / 0

Słyszał ktoś uliczne historie jak to komuś wjebali konopie siewne na wyjebke?
Mam teraz lęki po nocach. A co jeśli kiedyś to spotka któregoś z nas %-D
  • 1572 / 645 / 0

"Zawodowca" to nie spotka :korposzczur:
  • 806 / 64 / 0

ktoś próbował Spectrum Cannabis Red no 2? Bardzo ciekawa sativa
  • 491 / 33 / 0

Zauwazylem, ze jak sie popala dzien po dniu,to fazy jakby krotsze i slabsze troche, takie mniej euforii,smiechawy itp i jakby lekkie wyrzuty sumienia lapia .
  • 200 / 13 / 0

No niestety, tak juz jest. Dlatego trzeba robic przerwy, "kto ich nie robi, szybko traci nerwy" ;)
Jak sie jest w ciagu to zaczyna dzialac jakbys po prostu dopalal w tym samym dniu jeszcze, same zamulenie, dezorientacja i len.
Generalnie palenie w ciagu dosc "oglupia" czlowieka, ja to zauwazam na sobie juz po tygodniu. Luki w pamieci, dni zlewaja sie w jeden, brakuje momentami slow, generalne roztrzepanie (chociazby wczoraj przez dobre 3 minuty myslalem, ze salatka to salata, az mama mnie nie oswiecila %-D)
Mimo, ze zostaly mi jeszcze 3 lufki to i tak korci mnie leciec po kolejna sztuke juz teraz, bo wiem, ze do poludnia tego nie bedzie.
A teraz smigam na wiadro B)
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 154 uczestników Wejdź na czata