DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 445 / 70 / 0

Po nieprzespanej nocy DXM metabolizuje się do psylocyny więc może być ciekawie %-D :zły:
  • 1554 / 39 / 0

Coo ty pierdoolisz? Ale powaga? To jadymy XD

Nie no pewnie skonczy sie tak serio wezne I sie zobaczy. Ale jak bedzie 1plateau to pewnie zasne od razu XD

Naukowcy odkryli związek między piciem alkoholu a demencją

Chociaż alkohol jest popularny od tysiącleci, a demencja staje się coraz bardziej powszechna, naukowcy nie odkryli jak dotąd związku między nimi. Jednak niedawno przeprowadzone badanie znalazło na to odpowiedź.
  • 445 / 70 / 0

No serio, jak jest okres zimowy czy letni i nie ma jeszcze łysiczek to robię tak że nie śpię przez całą noc a na następny dzień zarzucam DXM który wtedy metabolizuje się do psylocyny, jest moc
  • 1554 / 39 / 0

Jak jogurt znowu przyjdzie to oj będzie się działo xd A opiszesz ten mechanizm działania troche dokładniej?
  • 1034 / 251 / 0

@Matrixar ile masz lat?
  • 3133 / 250 / 0

Ile wy wszyscy macie lat? Robicie mi taki sajgon, a potem będę musiał tu sprzątać. Chyba ferie się zaczęły... więcej zachorowań na kaszel. Idzcie do dexeleet tam można wszystko pisać.

Ile można tłumaczyć. EOT
  • 1554 / 39 / 0

Teraz sie już zgadzam w pełni.
A jak na razie to pierwszy raz wziąłem aż 405mg, I już czuje jaj się wkręca :3 Tą taką świerzością ciała.

Niespałem cały dzień więc odrealnienie z niespania I z DXM myślałem że się połączy, ale jak na razie to stymulacja I zniosło sporo senności...

I wgl co myślicie o mojej praktyce:
Wrzucam dexa na pusty żołądek, ale aby uniknąć złego samopoczucia podczas tripy czekam kilka-kilkanascie minut I zajadam do pełna jedzeniem. W ten sposób dex powinien się nadal lepiej wchłonąć, ale nie będe głodny. Dodam, że wymioty akurat mi nie grożą
  • 204 / 10 / 0

21 lutego 2019Matrixar pisze:
Słuchajcie... Ogólnie to nie spałem całą noc, a to troche źle na mnie działa, ale jak myślicie, jak może przez to zadziałać na mnie DXM?
źle. nawet przy stimach trzeba się regenerować, a dysocjanty oraz psychodeliki to głębsze zabawki, więc lepiej przed ich zażyciem zadbać o organizm.
  • 200 / 13 / 0

O godzinie 10 sniffniete 0,25g dobrej jakosciowo fety, pozniej 1 lufka mj. Na godzinie 18 planuje 440mg DXMu. Beda jakies komplikacje? Czy lepiej nie ryzykowac i zostawic na jutro?
  • 1138 / 174 / 7

DXM lepiej nie mixować ze stimami, nawet na zejściu pare godzin później może być ciężko z sercem. Poczekaj do jutra na wszelki wypadek, po co psuć sobie tripa i niszczyć pikawę.
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata