PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

49%
1.Tak.
32
46%
2.Kocham i nienawidzę
30
5%
3.Nie.
3

Liczba głosów: 65

• 520 / 31 / 0

Tam wyżej w moim poscie masz zdjęcie serii tego maku. Byla na półce jeszcze druga ale zamiast T było D, też tureckie.
W smaku jak typowy nie klepacz, takie popłuczyny, chyba każdy kto pił nieklepacza wie jak to smakuje.
Szkoda mi kasy na testy, wolę dołożyć jeszcze 15zl i mieć słoik DHC.

lol

• 2521 / 218 / 0

No pewnie. Zdjecie widzialem. Zdziwilo mnie po prostu, ze seria taka sama jak w tym ze stokroty

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Google Maps pomoże zwalczać uzależnienia w USA?

Wszystko to w ramach Narodowego Miesiąca Odzyskiwania (z ang. National Recovery Month), do którego Google przygotował funkcję Recovery Locator.
  • 384 / 26 / 0

Bo ta fiesta raczej pakuje to samo ziarno co bakalnuss. Wprawdzie nie porównywałem paczek, ale seria się zgadza. Barwa przepluczki, smak i marność działania również taka sama w obydwu przypadkach.
  • 529 / 136 / 0

Wydawało mi się, że bakalnuss działa za krótko.
To chyba nie wina bakalnussa.
Udało mi się znaleźć kilka paczek francuskiego Hebara, i też działał tylko dziesięć godzin. A w tym momencie jednak główną przewagą maku nad kodą było długie działanie. No to to by było na tyle... Bo chyba jednak mój organizm nazbyt entuzjastycznie chce się tych substancji pozbywać :(

lol

• 2521 / 218 / 0

10h to i tak długo. Tym bardziej po takim chujowym maku jak Hebar:)
  • 1554 / 39 / 0

Mnie zawsze rozwala jak wchodze do kauflanda, ze tu nawet maku nie maXD
  • 132 / 5 / 0

Ja zauważyłam, że na tych Bakalnussach jest w składzie dwutlenek siarki, może to jedyne, co jest aktywne w tych makach i stąd ten "dziwny" profil działania XD

https://superbiz.se.pl/wiadomosci/lidl- ... -BFeb.html W Lidlu nawet kilka dni temu wycofali wiórki ze względu na to, że zawierały dwutlenek siarki.

lol

• 2521 / 218 / 0

Nie, wycofali bo o tym nie napisali.

Wino tez zawiera siarke, helcom tez. To do konserwowania i tyle.
  • 464 / 14 / 0

Co do Fiesty tzn. w jakich sklepach można znaleźć ich produkty to dzisiaj w małopolsce w jednym markecie DC były ich bakalie, wszystkie popularne ale maku nie było. Zapytałem i sprzedawczyni powiedziała, że za jakieś 2 tygodnie powinien się pojawić - mak sprowadzają tylko w okolicach świąt.

A wg Was kiedy mak powinien wrócić na sklepowe półki z okazji świąt wielkanocnych? W tym roku niedziela wielkanocna wypada 21 kwietnia.
Są ostatnie dni lutego, zaraz marzec to zostanie 6-7 tygodni do tych świąt.
Więc pewnie pierwszy max drugi tydzień marca i będzie wszystko jasne. Żeby chociaż trochę 89 lub innego francuza rzucili to byłbym zadowolony - taka odskocznia od innych opio, które profilem działania nie dają nawet po części tego co daje PST.
Spoiler:

lol

• 2521 / 218 / 0

Fapmen ja tam się nie znam na narkotykach, ale jak czytałem wypowiedzi narkomanów to przy takiej tolerancji musiałbyś chyba tego maku wrzucić 5 kilo na raz :extasy:
Ile tego DHC potrzebujesz jak mówisz o takich dawkach morfiny?

89 to na pewno nie rzucą bo to przeciez stara seria i od tego czasu rzucili juz kilka następnych. Kerfy 88 lepiej działające dzialaly sporo mocniej od mocniejszych bakalandów 89 i duzo dluzej.

U mnie w Auchanie po tej serii 89 wrzucili chyba 63 a teraz lezy 90 czechy czy cos takiego. Jeszcze pare tyg temu robili widocznie jakies porządki na magazynach i kilka paczek 89 wziąłem po 8zeta. Ale tych małych jeszcze bardziej gównianych.

Tez bym zaladowal maku bo juz z miesiąc nie płukałem. Ostatnio nawet jak zrobilem PST z tego baka to aż ciężko bylo mi wypić taką ilosc bo się odzwyczailem :extasy:
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata