Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 18 / 3 / 0

Dziękuję maykel str88 i wszystkim za odpowiedz, czyli rozumiem że lepszym wyjściem będzie Flubromazepam ze względu na czas działania i po 3 tygodniach używania da radę bezproblemowo z tego zejść? Czy ostatnie dni już sobie rozkładać dawki i tak
  • 350 / 21 / 0

Sam chyba stestuje ten Flubromazepam. Mam nadzieję że nie wpierdala to to jak szatan i pomogą niskie dawki. Też chcę jakieś benzo rc do lekkiego leczenia a nie rekreacyjnego napierdalania. Miałem unikać tego gówna, ale mam taki sajgon w bani a nie wierzę w psychiatrów ani ich leki (nie chcą mi dawać benzo aptecznego). Nie wierzę też w terapie alkoholowe bo gówno mi dała ostatnia. Wiem że benzo rc to skrajne wyjście i w sumie chujowe rozwiązanie ale nic innego mi nie pozostało. Ile mniej więcej się czeka aż przyjdzie paczka z tym gównem ? Z tydzień ??

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Naukowcy wyleczyli szczury z uzależnienia od alkoholu

Chociaż leczenie wiązką laserową nie jest jeszcze gotowe, by stosować je u ludzi, to badacze twierdzą, że ​​identyfikacja odpowiedzialnych za głód alkoholowy neuronów otwiera drogę do opracowania skutecznych terapii leczenia uzależnienia od alkoholu.
  • 428 / 31 / 0

Oj czuję że Cię wydupcy mocno haha. A tak btw. Jakie jest najlepsze ale zarazem bardzo nie uzależniające RC benzo. Najbardziej chodzi mi o wyjścia do ludzi abym był bardziej otwarty ale także abym nie wyglądał z kilometra na ukurwionego?
  • 31 / / 0

jaki jest sens specjalnego wpadania w ciąg, jeśli w przeszłości nie miało się przez wjebanie z nimi do czynienia?

@rooney źli lekarze, bo nie chcą dać komuś kto jest alkoholikiem leków z grupy, dzięki której często wpada się w uzależnienie krzyżowe? Zastanów się czy rzeczywiście chcesz się leczyć na to co ci dolega. Ja po półtora roku dalej nie znalazłem takiego leku, który byłby dla mnie dobry. Trzeba być po prostu cierpliwym.

Tymczasem klorazepat sprawdza się dobrze, może lekarka miała rację, że będzie lepsze od pregalby. Miałem obawy co do wjebania się znów w benzo, ale te jest zbyt słabe a przy okazji dobrze działa na lęki. W ogóle nie ma takiej ochoty na benzo na każdą okazję, jak było z klonazepamem.
  • 393 / 46 / 0

@cosmo6 nieuzależniające benzo to już trochę oksymoron, a RC to już w ogóle xD Uważaj na takie kurwy jak clonazolam albo flualpra, działanie fajne, nie wyglądasz na porobionego(ale i tak mało pamiętasz), ale uzaleźnić się łatwo a odstawka to podobno horror. Już lepiej relanium ogarnij albo Bromazepam.
  • 72 / 6 / 0

Jest w stanie ktoś opracować ranking benzo pod względem mocy działania, zaczynając od najsłabszych do najmocniejszych? Brałem tylko alprazolam i jestem ciekawy, jak mocny jest na tle innych

PS chodzi mi mniej więcej o działanie przeciwlękowe, uspokajające, czilujące
  • 350 / 21 / 0

• 230 / 24 / 0

No i zaliczony blackout. klony, esta, lorek, alko. Finał? Pogotowie, policja, blackout. Trzeba się ogarnąć i przeliczyć blistry. Nie polecam.
  • 141 / 4 / 0

@04pain a mozesz bez zbytnich szczegolow dac maly opis? Tak ku przestrodze potomnym i nasladowcom. Moze byc interesujace.
  • 10 / / 0

Mam pytanie: czy half-life benzo, a w tym konkretnym przypadku alprazolamu jest taki sam niezaleznie od dawki czy to sie jakos kumuluje jak zjemy wiecej.

Dokladniej: dla Xanaxu wynosi do 12h. I czy to bedzie tak samo przy dawce normalnej powiedzmy 1-2 mg jak i duzo wiekszej, ponad 100mg. Zjadlem w zeszlym tygodniu prawie 4 opakowania jedynek jakos w 48 godzin i zastanawiam sie czy moj orgaznim to metabolizowal tak jak podaje tabela czy moze ze wzgledu na duza dawke narkotyk krazyl w systemie duzo dluzej. Jak to jest? Sorry jesli chaotycznie pytam, ale jestem troche rozbity po dluzszym plynieciu.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata