Baklofen - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 831 / 146 / 0

Sraka po mocnym baclo- dniu to norma? Czy jakiś problem z kichami?
  • 303 / 45 / 0

Rekreacyjnie wrzucałem po 50-75mg na raz, jednak po dawce, dwóch na dzień był na drugi dzień nieprzyjemny kac.

Czy 25mg do 0.5mg klonazepamu da nutke lekkiej euforii i fajnie się skomponuje z klonem w tak niskiej dawce czy nie bardzo? Biorę pregabalinę 75mg x2 póki co i nie chcę zwiększać nawet jednorazowo, klona natomiast biorę leczniczo i też nie chcę przekraczać dawki 0.5mg bo za dużo razy odstawiałem benzo i nie chcę wchodzić w to ponownie.

25mg baklo + 0.5mg klona będzie spoko opcją, czy lepiej sobie odpuścić baklo, lub też zapodać jeszcze mniej np. 10mg żeby wystąpił lekki boost nastroju?

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Narkotyki były w piwnicy sąsiada, ale to Bartosz K. usłyszał wyrok. Będzie ponowne przesłuchanie

"Funkcjonariusze nie mieli nakazu przeszukania tego pomieszczenia. Powinni o niego wystąpić do prokuratury, ale tego nie zrobili"
  • 4 / / 0

dziś pierwszy raz zapodałem baklo rekreacyjnie, poczytałem wątek i z racji tego, że nie byłem na pusty żołądek zapodałem 50 donosowo. minęło już ponad 2 godziny i jakieś działanie na granicy placebo jest. czuję się trochę zmulony, otępiały, kolory są trochę jaskrawsze, nic specjalnego. zostało mi 160 i tu moje pytanie, zapodać na następny raz 80, 100 czy może dać sobie spokój, bo nie działa na mnie za ciekawie?

bux

• 91 / 3 / 0

Kurde nie sądziłem, że aż tak wpakuję się w to baclo znowu. W grudniu odstawiłem opio i benzo ratując się baclofenem i miałem już zejść na spokojnie z baclofenu ale wyszło jak zawsze. Już nieco ponad dwa miesiące w baclociągu, nawet już nie kontrolowałem ilości, brałem tyle ile czułem, że potrzebuję odpowiednio zwiększając dawki im dłużej brałem. Aktualnie biorę 225mg od razu po wstaniu, pod koniec dnia pracy tj 14-15 dorzucam jeszcze 150mg i często jeszcze późnym popołudniem kolejne 150mg co daje w sumie 525mg/doba (wczoraj i przedwczoraj tak jak już liczę dokładniej). Teraz w końcu pora zacisnąć zęby i rozpocząć redukcję, w benzo nie chcę się znowu pakować więc chyba je sobie odpuszczę i spróbuję schodzić na samym baclofenie, jutro po pracy wizyta w aptece, dokupię z 6 buteleczek bo, nie oszukujmy się, tych niecałych 200 tabletek co mam zejdzie mi w moment.
Śmieszne jest to, że jeszcze jakiś miesiąc temu jak miałem pierwsze postanowienie by porządnie się wziąć za redukcję bo już przestawałem kontrolować dawkowanie to przez trzy dni brałem po 125-150mg rano i było całkiem w porządku, teraz po 225mg rano już koło 14:00 mam to uczucie, że głos z gardła wychodzi z coraz większą niepewnością, dłonie też zaczynają się robić takie szarawe.
Będzie wesoło, nie powiem
  • 618 / 30 / 0

Pierwszy raz będę miał baklo 25mg. Jak ma się w połączeniu z Tramalem i benzo?
  • 4187 / 562 / 11

Nie widzę przeciwwskazań w tym połączeniu.
  • 2 / / 0

Baz, mam tak samo jak ty. Są tu jacyś admini? Chyba czas na wątek baklofen- odstawianie, odstawiałem już 3 razy benzo, wielokrotnie gbla, sądzę że tu problem może być o wiele cięższy, węszę grube objawy neurologiczne
  • 142 / 6 / 0

Biorę baclofen od kilku miesięcy, dostałam od neurologa i bywało tak, że brałam po 120 mg na dzień i nie wiem czy jeszcze nie wpadłam w uzależnienie, czy to uzależnienie jest tylko w głowie..
Było kilka takich dni że wzięłam połowę dawki, zdarzały się dni że nie wzięłam wcale i nic, żadnych objawów odstawiennych. Dodam, że "dzięki" baclofenie udało mi się zejść znacząco z zolpidemu z 50 mg (5 tabl) do 2. Na razie zostaję na 2 , zobaczymy jak pójdzie dalej :-)
  • 4843 / 237 / 0

02 marca 2019kasiulka8555 pisze:
Biorę baclofen od kilku miesięcy, dostałam od neurologa
Z jakiego powodu dostałaś baklofen od neurologa? O ile to nie jest tajemnica...
  • 142 / 6 / 0

z takiego, że mam przepuklinę w kręgosłupie szyjnym i preparaty rozlluźniające mięśnie dają mi ulgę. Dostałam baclofen+rehabilitację i czekanie na efekty, a jak nie to pod noż;/
Dokładnie to dostałam od neurochirurga.
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata