LSA, Powojowate - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 24 / / 0

[mention]rhodiola1200[/mention] jaki sposób podania i ile trwała całość?
  • 55 / 6 / 0

Jasnobrązowe? Coś tego typu. Kilka czarnych.
12g doustnie, bez ekstrakcji. Kilka g przeżute a część wpakowana w całości.

Start ok 20, wejście 22:30. Od 23 do 2 było w zasadzie najciekawiej.
Fale dunaju na obrazie, wyostrzone kolory i ciekawe przemyślenia.
Jak włączyłem muzykę to odpłynąłem w galaktykę z jej nut :)
Źrenice jak 5 zł ok 22 zwiastowały nadejscie.

Następny dzień z rewelacyjnym samopoczuciem ale rano już czułem się normalnie.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Podejrzany o spowodowanie śmiertelnego wypadku Kordian B. był odurzony amfetaminą!

Dla zobrazowania stanu, w jakim był kierowca, analiza instytutu wykazuje, że stężenie narkotyku można swobodnie odnieść do sytuacji, w której mamy do czynienia z pijanym kierowcą, który ma we krwi od 0,8 promila do 1,2 promila alkoholu.
  • 35 / 5 / 0

13 maja 2018cr pisze:
Zeżarłem tego tyle i nigdy nic zostały do testowania tylko te "firmowe" Seeds of the Gods" ale na razie to polskie sklep budzi podejrzenia. Ktoś je jadł?
10 g z wodnej ekstrakcji, pity sam płyn bez fusów. Działały, ale nie jakoś powalająco, najpierw alkofaza jak po 3 piwach, potem migotanie CRT, lekuchne CEVy. Na drugi dzień świetny humor, aż chciało się żyć.
  • 45 / 6 / 0

Czy ktoś jadł powoje będąc w tym czasie na SSRI? Słyszałem że z LSD nie powinno być większego problemu, czy to samo się tyczy LSA?
  • 339 / 20 / 0

SSRI ogólnie POWINNY kolidować z agonistami receptorów serotoninowych.

Moje pytanie: czy będąc pod wpływem 15g psilocybe galindoli (działają osłabienie mentalnie i dobrze wizualnie - przedwczoraj brałem 17,5g psilocybe atlantis) zadziałają na mnie LSA lub inne enteogeny z grupy tryptamin?
Wróć do „Powoje”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata