MDMA - Wątek ogólny, kryształki

Moderator: Stymulanty

• 5 / / 0

Czy zarzucenie Mki będzie miało jakiś wpływ na wyniki z badań krwi wątroby, cholesterolu, trójglicerydów? Badania za kilka dni. Są to głównie badania wątrobowe.
  • 5 / / 0

Siemanko chciałem się dopytać co i jak z krzysztalkiem.
Ogolnie piksy wrzucalem juz czesto(tez bylo sporo, nie wazne jakie zwykle minimum 2) - Przyda się w dalszej części posta.
A więc minęło 6 tygodni od ostatniego zażycia mdmda- tym razem padło na czystą, nie piksy. Poczytałem co i jak, o dawkowaniu itp i przygotowałem sobie 2 bombki - pierwsza 0.15 druga 0.18. Jadłem sporo ale dużo godzin przed, wody sporo piłem, trochę coli z lodem. Ogolnie wszystko działo się na imprezie. Po zażyciu pierwszej bombki nie działo się nic, mija półtorej godziny, dorzucam drugą. Mija cała godzina a ja wciąż nie czuję żadnych efektów znanych mi z piguł. Tańczyłem, gadałem, dalej nic. Dokupiłem od znajomego jeszcze 0.2. Po pół godziny ładnie weszło, było świetnie super przyjemnie no i zabawa aż do rana, która skończyła się tylko tym, że większosc znajomych chciała już spadać.
Teraz moje pytanie- Czy to normalne, że muszę przyjmować tak ogromne ilości MDMA? Nie mam do czynienia z innymi narkotykami, a piguły brałem 4 razy w ciągu ponad pół roku, więc to był mój 5 raz z MDMA( już za pierwszym wrzucaniem piks było to 1.5 bo po pol+pol nic nie czulem). W sumie nie mam z tym problemu, bo nie czuje sie zle ale wiem z jakimi konsekwencjami wiąże się branie aż tak wielkiej ilości+ jednak koszta są spore. Jeżeli chodzi o czystość towaru, to na pewno wszystko było w porządku.
Waga: okolo 86
Wzrost: okolo 185
Pozdrawiam!

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Warszawski dziennikarz trafił do aresztu. Powód: narkotyki

Marcin D., dziennikarz związany z kilkoma redakcjami, były rzecznik partii Wolność Janusza Korwin- Mikke, został w piątek zatrzymany w Warszawie przez funkcjonariuszy policyjnego Zespołu Poszukiwań Celowych – ustalił tygodnik „Do Rzeczy”.
  • 1263 / 150 / 0

Bierzesz leki obciążające wątrobe? Może. Lepiej poczekaj te parę dni.
  • 69 / 3 / 0

2h temu poszło 125mg sniffem(pierwszy kontakt z emka) no i praktycznie już to ze mnie zeszło(bardzo miło było przez około 1.5h) . Chcę poprawić raz, a dobrze, tym razem dojapnie. Ile wrzucić?
  • 1 / / 0

19 lutego 2019hufsmoke pisze:
Siemanko chciałem się dopytać co i jak z krzysztalkiem.
...
Ja tez tak mam to mój drugi kontakt z emka i muszę zjeść z 900mg żeby coś poczuć
  • 89 / 19 / 0

Czy jeśli dziś wieczorem biorę ostatnią dawkę antybiotyku na przeziębienie, to w piątek wieczorem ewentualnie w sobotę mogę sobie wrzucić z 150mg? Czy czysto teoretycznie może to mieć jakieś konsekwencje zdrowotne lub przeciwskazania?
Z góry dzięki za odpowiedz.
  • 197 / 3 / 0

Zjadlem przez 3 dni 1 szt MDMA. Dzisiaj ~~0.3 bardzo slabo poklepalo. Czy jakbym zakuriwil z 0.55 to bedzie rozpie4rdol? Czy rozkurwi mi serce?
  • 5 / / 0

28 lutego 2019hajdisoboszlo pisze:
Zjadlem przez 3 dni 1 szt MDMA. Dzisiaj ~~0.3 bardzo slabo poklepalo. Czy jakbym zakuriwil z 0.55 to bedzie rozpie4rdol? Czy rozkurwi mi serce?
No ja przy 0.5 dopiero cokolwiek poczulem i w sumie gdyby nie to ze juz za wiele godzin spedzilem i zmarnowalem czekajac az wejdzie i niedlugo koniec imprezy to bym chyba drugie tyle zjadl.
  • 284 / 47 / 0

28 lutego 2019hajdisoboszlo pisze:

po pierwsze to nie jedz emki w "ciagach" minimum 2 tyg przerwy i zarzuc normalna dawke , powyzej 300 mg to juz jest zdeka neurotoksyczne zwlaszcza w ciagach , bo raz na jakis czas jeszcze by przeszlo , daj sobie czas na wypoczecie :P
  • 281 / 20 / 0

Od siebie dama, że MDMA w Crystalsie pachnie jak cmc. Te robione z safrolu jebie natomiast safrolem czyli pięknie.
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata