Jaką benzodiazepinę najłatwiej dostać ?

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Jakie benzo najłatwiej zdobyć ?

20%
Clonazepam(clonazepam)
174
2%
Temazepam (singnopam)
21
21%
Diazepam (relanium, valium)
191
28%
Alprazolam (afobam,xanax,alprox)
250
5%
Lorazepam (lorafen)
47
1%
Midazolam (dormicium)
12
1%
Nitrazepam (nitrazepam)
11
4%
Oxazepam (oxazepam)
36
7%
bromazepam (sedam,lexotam)
60
10%
clorazepat(cloranxen,tranxene)
89

Liczba głosów: 891

• 2755 / 995 / 1

Napisałem o tych lekach z przekąsem.Bo takie coś dostaniesz jak pójdziesz wymyślać i żebrać o benzo.(od normalnego lekarza, a nie konowała co ma wyjebane na wszystko) hydroksyzyna w niskich dawkach branych regularnie (5-10mg co 6h nie działa w ogóle nasennie, a działa uspokajaco, kojąco i przeciwlękowo - tutaj ograniczone działanie, ale jednak jest).

@O4Pain -od kiedy propranolol działa depresyjnie. Kardiodepresyjnie, to się zgodzę, ale to nie są słowa bliskoznaczne.
  • 10 / 3 / 0

jezus_chytrus pisze:
Zasugerowałbym Relanium (diazepam), ale lekarze mają do niego jakąś awersję i wolą już przepisać klonazepam...
Dla mnie relanium jest za słabe, a klon daje mi dokładnie to czego oczekuję.
Ułatwia zasypianie i może być pomocny gdy się przedobrzy z czymś innym.

Paracetamol bardzo łatwo przedawkować , a można dostać w spożywczym. Ibuprom z kolei jest niezdrowy dla serca a też jest ogólnie dostępny.
Benzodiazepiny stosowane doraźnie uważam za znacznie bezpieczniejsze niż wiele leków bez recepty, powinni odpuścić te ceregiele. A tu nawet recepta tylko dwa tygodnie jest ważna...
Wpychają neuroleptyki , a jak poprosisz o klony to straszą jakie to Benzodiazepiny są straszne.
Pojebane to jest...

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Legalna marihuana na rachunku za wodę z Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Zdjęcie reklamy "legalnej marihuany" z Holandii umieszczonej na rachunku łomżyńskiej spółdzielni mieszkaniowej podesłał Gazecie Współczesnej czytelnik. Co więcej sprawdził, że reklama jest kłamstwem.
  • 170 / 10 / 0

Łatwo wysępie afobam od prywatnego internisty? Mam koło 24 lat i młodo wyglądam. Mam wymyślać jakieś historyjki z fobią społeczną i śmiercią przyjaciela czy po prostu powiedzieć że potrzebuje recke na afobam i tyle?
  • 46 / 4 / 0

Wczoraj poszedłem do nowego lekarza rodzinnego i bez problemu wpisał mi Lexotan, Tranxene i Afobam :) że niby mam brać na zmianę te leki, codziennie inny :zombie:
  • 972 / 221 / 0

moim zdaniem wszystko zalezy na jakiego lekarza sie trafi. moj mi przepisywal lorki bez problemu. podejrzewam, ze sam jest lekomanem. swoj swego pozna.
  • 7241 / 729 / 0

Większość benzodiazepin psychiatra mi przepisywał: diazepam, klonazepam, Midazolam, klorazepat, lorazepam, ale uparł się, ze alprazolamu mi nie da i kropka.
  • 75 / 8 / 0

Jak się idzie do prywatnego i się przedstawi sprawę bez ogródek -8 lat jestem wyebany aktualne źródło mi wyschło i potrzebuje 1 opakowania clona boo inaczej mną zacznie miotać po podłodze powinien wypisać ?? Moge mu jeszcze siatkę pustych opakowań przyniesc jak to coś zmieni. Przy tym historia (prawdziwa) ze schodze z dawek aktualnie biore 3 a bralem swego czasu 8/doba . A Jak zaczniei sie mądrzyc i Ssri wypisywac to wstaje wychodzę i nie płacę... ktoś ćwiczył podobny scenariusz ??
  • 46 / 4 / 0

Ja testowałem coś podobnego :D Poszedłem do prywatnego lekarza z pudełkami pustymi po Relanium i prosto z mostu powiedziałem że jestem uzależniony i potrzebuję kilka pudełek do schodzenia z dawek, dostałem wtedy 9 opakowań :) da się ale to też zależy od lekarza. :tabletki:
  • 349 / 103 / 0

Z taką argumentacją prawie na bank dostanie się relki, klorazepat czy nawet klony. Żaden zdrowo myślący lekarz nawet nie zastanowi się w takiej sytuacji nad przepisaniem benzo. A ilość opakowań to już zależy jak się trafi, ale przy odpowiedniej bajce można tego trochę wyrwać.

Zresztą już pisałem w tym temacie, że metoda "na wjebanego" nie jest taka zła jakby się mogło wydawać. Grunt to nie przeginać pały, bo jak się zawoła 6 opakowań alpry i do tego 8 opakowań klona na jednej wizycie to można dostać co najwyżej skierowanie do ośrodka leczenia uzależnień. %-D
  • 16 / 3 / 0

Głównie lekarze dają XAN lub coś całkowicie słabego typu temazepam czy relanium. Zależy też w jakim celu to benzo.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata