Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 276 / 27 / 0

Myślę że te 300/350 styknie
  • 251 / 14 / 0

To zarzuć może z 400 jeśli już bardzo chcesz, tylko może nie przekraczaj chociażby tych 450, bo jak Cię obydwie rzeczy mocno zaskoczą jeśli chodzi o efekty to może być (nie)ciekawie. (O ile masz w ogóle jak to odmierzyć) U mnie by się nieduża ilość pewnie dobrze sprawdziła żeby wyluzować bo ja na deksie się trochę boję i jestem spięty bardzo i się boję o bad tripa, może w twoim przypadku te 400-450mg by zadziałało luzująco nie zamulająco za bardzo. Jeśli pierdole jak pptluczonu to sorry, wstałem o 6 drugi raz od jakiś 4 miesięcy, muszę się przyzwyczaić

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Odurzony narkotykami spacerował po krawędzi dachu

Mokotowscy wywiadowcy oraz strażacy zdjęli z budynku i zatrzymali mężczyznę, który spacerował po krawędzi dachu jednego z czteropiętrowych bloków mieszkalnych. 24-latek widząc, że w pobliżu są służby, zszedł na swój balkon i schował się w mieszkaniu. Szybko się okazało, że jego nieuzasadniona odwaga wynikała ze stanu, w jakim się znajdował.
  • 2 / / 0

Jestem po 2 miesiecznej redukcji opio i ciagu na oxy 11 miesiecznym. Mam 24 dzien terapii beh-pozn. Zszedlem do 10 mg oxy i dojadalem klony z Tramalem. Teraz juz piaty dzien bez klona. Paczke zjadlem praktycznie prez 30 dni. Psychiatra z osrodka mi nie chciala tej pregaby przepisac to ogarnalem ja na lewo. Mam kwete na sen i daje rade te 25mg.

Po tej introdukcji nasuwa mi sie pytanie do pregabersow, o co kaman z tym lekiem? Ja jem drugi dzien 600mg. 300 na terapii i 300 po. Nie chcialbym sie w to wpierdolic ani rozpierdalac osrodka gaba. Jakies konkretne problemy sa przy odstawce powiedzmy tych 56tablx150mg? 150 na koniec co drugi dzien bedzie bepieczne? W ogole sa jakies niebezpieczenstwa? Ostatnie pytanie czy na testach na obecnosc benzo pregaba cos pokazuje albo na zwyklym?

Sry ze bez polskich znakow...
  • 223 / 24 / 0

Czy jest tu ktoś, kto brał leczniczo pregabalinę w dawce 600mg/dzień? Jestem na 150-0-150, rok temu byłem na takiej samej dawce, lecz nie do końca tłumi napięcie i lęk wolnopłynący. Czy miedzy 300mg/dzień a 600mg/dzień jest wyczuwalna różnica?
  • 874 / 159 / 2

Jest wyczuwana różnica, moim zdaniem w dawkach 600mg rozluźnia już mięśnie na tyle, że można sobie po prostu leżeć i nic nie czuć, dosłownie.
Ale do codziennego stosowania powinieneś stopniowo zwiększać dawki, bo jak nagle przejdziesz na 600mg to będziesz uczuwać skutki uboczne w postaci lekkich zaburzeń wzroku i motoryki co jednak utrudnia funkcjonowanie.

Najlepiej skonsultuj to ze swoim lekarzem, bo takie samoleczenie i dobieranie sobie dawek na dłuższa metę może zaszkodzić.
  • 145 / 19 / 0

@04pain, mówisz o niezadowalającym działaniu przez cały dzień, czy może między dawkami?
Jeszcze opcja, żeby dorzucić dodatkowa dawkę po południu. W moim przypadku jest to 150-75-150.
  • 223 / 24 / 0

@pandimen Zawsze brałem 2x dziennie pregabalinę, uważam że dawkowanie po południu nie ma większego znaczenia. Dodatkowe 75mg raczej nie zrobi roboty.
  • 145 / 19 / 0

@04pain, u mnie akurat robi robotę, bo czuję, że działa normalnie około 9 godzin, a potem ledwo co, przez co powstaje okienko czasowe, a do tego dolicz czas ładowania, czyli 1,5-2h w moim przypadku.
Psychiatra sama zaproponowała dodatkową podtrzymująca dawkę i wydaje się, że miało to sens.
  • 274 / 25 / 0

Polecam max 450 mg dziennie dzielone na 3 dawki. Tak leciałem długo zamiennie z benzo i było dobrze. Potem co prawda miałem epizody jak jadłem po 30 tab. 150 mg %-D (grozi drgawkami, śmiercią) i teraz jak wezmę 150 mg to może coś tam w tle działa, głównie zmniejsza się napięcie mięśni.
Dawki pokroju 600 mg.. no cóż, jak ktoś dobrze znosi i tyle potrzebuje - to niech bierze. Problem może być z odstawieniem.
Co do rekreacyjnych użyć to 300 lub 450 mg raz na tydzień i cały czas jest magia.
  • 12 / / 0

siem mam pytanko bylem jestem na pregabalinie 150-0-150 jako tako czuje sie na plus wiecej energi do zycia itp.. probowal ktos pregabaline donosowo podac? ciekawi mnie efekt oglladajac na yotube jak chlopcy w UK wciagaja nosem.. ktos sie wypowie?
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata