3-MeO-PCP

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 763 Strona 74 z 77
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 47 / 2 / 0


Ja po tym to jestem akurat baardzo spokojny, nie umiem się ba nikogo zdenerwować, jednocześnie mając god mode. Ogólnie bardzo mi ta substancja podpasowała, na pewno jeszcze do niej wrócę.
Online

Re: 3-MeO-PCP

Rejestracja: 2017
  • 102 / 23 / 0


17 grudnia 2017ledzeppelin2 pisze:
mialem starcia pierwszego stopnia z rodzicielami . Nie mialem ochoty ich zabic, spalic czy cokolwiek. Czulem wreczzlosc, wkurwienie z ich strony, a jednoczesnie nie rozumialem logicznie co zrobilem źle.
Hmmmmm, a może to, że widzą swojego syna jak ciągle ćpa/jest naćpany jest złe? Ale to tylko tak na marginesie...

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Kartel narkotykowy pod nasłuchem. FBI naciska na instalacje tylnych drzwi w telefonach BlackBerry

FBI chciało umieszczać tzw. tylne drzwi w szyfrowanych telefonach marki BlackBerry, które według serwisu Motherboard wykorzystywała siatka przestępcza Sinaola. Działalność tej grupy łączy się m.in. z wyciekami wrażliwych danych organów ścigania z Kanady.
Rejestracja: 2010
  • 3317 / 312 / 0


No na pewno, Teraz wg. ich myślenia nie ćpam w ogóle, a jestem naćpany codziennie. Tak na marginesie. Sztuka kamuflażu opanowana do perfekcji.
[mention]kapitanket[/mention] zamawiasz z zagranicznego źródełka, czy zrobiłeś zapas ??
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 47 / 2 / 0


Ostatnio dostałem dużo mocniejszy sort 3-meo niż ostatnio. Około 1,5-2 razy mocniejszy. Działał tak samo, tylko dużo mocniej. Najpierw sniffnąłem około 20mg i mnie rozjebało. Miałem duże problemy z chodzeniem, gubiłem się we własnym domu, do tego wizuale typowe dla 3-meo. Potem położyłem się do łóżka i zamknąłem oczy. Latałem swoim łóżkiem we wszechświecie i umarłem mentalnie i narodziłem się na nowo czując się zresetowany. Potem w nocy przyjąłem około 30mg sniffem. Efekty dużo mocniejsze, tylko, że udało mi się jeszcze osiągnąć hole'a, w którym znowu umarłem i narodziłem się na nowo spędzając w nim wieki. Faza trwała nieskończoność i trwała jeszcze rano do wieczora, a wziąłem poprzedniego dnia około 23. Pierwsza dawka poszła około 12 poprzedniego dnia. Miałem głębokie rozkminy o moim życiu, standard. Sort mocno zatykał nos, zdarzyło się smarkanie krwią. Ale ogólnie na plus. Poprzedni sort dawał hole'a dopiero w dawce około 50mg.

-----------------------------------

Ta substancja jest nieprzewidywalna. Waliłem to przez 2 dni z kilkoma godzinami przerwy a na 3 jeszcze czułem. W nocy 2 dnia zajebałem 60-70mg momentalnie weszła mi dysocjacja chwilę byłem w dziurze i urwał mi się film, potem sie ocknąłem 4 godziny później wszystko mi sie zwiększało i zmniejszało ledwo na oczy widziałem. Rano zobaczyłem, że wylałem wodę na szafkę, w ogóle jak mi to w nocy weszło to rzucałem butelki na ziemię. Trzymało mnie następnego dnia jeszcze zajebałem następnego dnia pentedron na ogarnięcie. Postanowiłem już nie brać niczego twardego.

Scalono. taurinnn
Rejestracja: 2018
  • 41 / 4 / 2


Mogę sobie z tego zrobić liquid do e-fajka? Jeśli tak, to ile glikolu propylenowego na ile mg użyć, żeby w jednym solidnym buchu móc przyjąć tak z 5mg?
Rejestracja: 2019
  • 13 / 2 / 0


Chciałam to spróbować,ale koledzy,to palili,a to wtedy chyba nie kopie.Po co sobie zjebać sylwestra.
Rejestracja: 2005
  • 3133 / 250 / 0


Otóż to się chyba nadaje do wapo, mesmerize chyba wapował.
Rejestracja: 2016
  • 634 / 66 / 0


Po warowania działa zupełnie inaczej, nie wiem dlaczego. Jak byś dostał obuchem w łep. Bardziej wtedy przypomina pce, niż PCP. Prubowalem kilka razy i zawsze było tak samo, a snif czy oral 10/10!
Rejestracja: 2009
  • 1054 / 49 / 0


14 stycznia 2018kapitanket pisze:
(...)
Trzymało mnie następnego dnia jeszcze zajebałem następnego dnia pentedron na ogarnięcie. Postanowiłem już nie brać niczego twardego.

Scalono. taurinnn
Jezus Maria, nie rób tak! Nie łącz żadnego dysocjantu z tak chamskim stymulantem jak pentedron, bo Ci kiedys dysocjant tak podbije stymulant, że Ci serce pierdolnie.
Rejestracja: 2018
  • 13 / / 0


Siemka
Robił ktoś freebase 3-MeO-PCP na blueligtcie piszą że trzeba wyprzeć/zneutralizować hcl naoh lub sodą oczyszczoną jak w przypadku cracku ale moje pytanie brzmi w jakiej to formie ma być brązowa słynna oleista ciecz czy kryształ ? I jak to zrobić rozpuścić 3-MeO-PCP i potraktować roztworem NaOH
Posty: 763 Strona 74 z 77
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: buzdygan i 0 gości