3-MeO-PCP

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 740 Strona 74 z 74
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 47 / 1 / 0


Ja po tym to jestem akurat baardzo spokojny, nie umiem się ba nikogo zdenerwować, jednocześnie mając god mode. Ogólnie bardzo mi ta substancja podpasowała, na pewno jeszcze do niej wrócę.
Rejestracja: 2017
  • 43 / 9 / 0


17 grudnia 2017ledzeppelin2 pisze:
mialem starcia pierwszego stopnia z rodzicielami . Nie mialem ochoty ich zabic, spalic czy cokolwiek. Czulem wreczzlosc, wkurwienie z ich strony, a jednoczesnie nie rozumialem logicznie co zrobilem źle.
Hmmmmm, a może to, że widzą swojego syna jak ciągle ćpa/jest naćpany jest złe? Ale to tylko tak na marginesie...

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Projekt: nowe podmioty odpowiedzialne za wykrywanie dopalaczy

Minister Zdrowia wydał projekt rozporządzenia ws. wykazu podmiotów uprawnionych do przeprowadzania badań mających na celu ustalenie, czy dany produkt jest środkiem zastępczym.
Rejestracja: 2010
  • 3151 / 257 / 0


No na pewno, Teraz wg. ich myślenia nie ćpam w ogóle, a jestem naćpany codziennie. Tak na marginesie. Sztuka kamuflażu opanowana do perfekcji.
[mention]kapitanket[/mention] zamawiasz z zagranicznego źródełka, czy zrobiłeś zapas ??
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 47 / 1 / 0


Ostatnio dostałem dużo mocniejszy sort 3-meo niż ostatnio. Około 1,5-2 razy mocniejszy. Działał tak samo, tylko dużo mocniej. Najpierw sniffnąłem około 20mg i mnie rozjebało. Miałem duże problemy z chodzeniem, gubiłem się we własnym domu, do tego wizuale typowe dla 3-meo. Potem położyłem się do łóżka i zamknąłem oczy. Latałem swoim łóżkiem we wszechświecie i umarłem mentalnie i narodziłem się na nowo czując się zresetowany. Potem w nocy przyjąłem około 30mg sniffem. Efekty dużo mocniejsze, tylko, że udało mi się jeszcze osiągnąć hole'a, w którym znowu umarłem i narodziłem się na nowo spędzając w nim wieki. Faza trwała nieskończoność i trwała jeszcze rano do wieczora, a wziąłem poprzedniego dnia około 23. Pierwsza dawka poszła około 12 poprzedniego dnia. Miałem głębokie rozkminy o moim życiu, standard. Sort mocno zatykał nos, zdarzyło się smarkanie krwią. Ale ogólnie na plus. Poprzedni sort dawał hole'a dopiero w dawce około 50mg.

-----------------------------------

Ta substancja jest nieprzewidywalna. Waliłem to przez 2 dni z kilkoma godzinami przerwy a na 3 jeszcze czułem. W nocy 2 dnia zajebałem 60-70mg momentalnie weszła mi dysocjacja chwilę byłem w dziurze i urwał mi się film, potem sie ocknąłem 4 godziny później wszystko mi sie zwiększało i zmniejszało ledwo na oczy widziałem. Rano zobaczyłem, że wylałem wodę na szafkę, w ogóle jak mi to w nocy weszło to rzucałem butelki na ziemię. Trzymało mnie następnego dnia jeszcze zajebałem następnego dnia pentedron na ogarnięcie. Postanowiłem już nie brać niczego twardego.

Scalono. taurinnn
Rejestracja: 2018
  • 8 / / 2


Mogę sobie z tego zrobić liquid do e-fajka? Jeśli tak, to ile glikolu propylenowego na ile mg użyć, żeby w jednym solidnym buchu móc przyjąć tak z 5mg?
Rejestracja: 2019
  • 9 / 1 / 0


Chciałam to spróbować,ale koledzy,to palili,a to wtedy chyba nie kopie.Po co sobie zjebać sylwestra.
Rejestracja: 2005
  • 3072 / 211 / 0


Otóż to się chyba nadaje do wapo, mesmerize chyba wapował.
Rejestracja: 2016
  • 615 / 61 / 0


Po warowania działa zupełnie inaczej, nie wiem dlaczego. Jak byś dostał obuchem w łep. Bardziej wtedy przypomina pce, niż PCP. Prubowalem kilka razy i zawsze było tak samo, a snif czy oral 10/10!
Rejestracja: 2009
  • 1030 / 37 / 0


14 stycznia 2018kapitanket pisze:
(...)
Trzymało mnie następnego dnia jeszcze zajebałem następnego dnia pentedron na ogarnięcie. Postanowiłem już nie brać niczego twardego.

Scalono. taurinnn
Jezus Maria, nie rób tak! Nie łącz żadnego dysocjantu z tak chamskim stymulantem jak pentedron, bo Ci kiedys dysocjant tak podbije stymulant, że Ci serce pierdolnie.
Rejestracja: 2018
  • 13 / / 0


Siemka
Robił ktoś freebase 3-MeO-PCP na blueligtcie piszą że trzeba wyprzeć/zneutralizować hcl naoh lub sodą oczyszczoną jak w przypadku cracku ale moje pytanie brzmi w jakiej to formie ma być brązowa słynna oleista ciecz czy kryształ ? I jak to zrobić rozpuścić 3-MeO-PCP i potraktować roztworem NaOH
Posty: 740 Strona 74 z 74
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość