Antydepresanty: wątek ogólny dotyczący Miksów

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 1 / / 0

Czy można mieszać Asertin 75mg (dziwna dawka) z 5-htp? Bo nie czuję, aby ten asertin mi pomagał :/
  • 1169 / 408 / 0

Nie można, ryzyko ZS.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Tak "wciąga" Jaś Kapela. Pod wpływem narkotyków napisał przewodnik po klubach (wywiad)

Żeby napisać książkę "Warszawa wciąga. Tu byłem, tu ćpałem, tu piłem" Jaś Kapela zwiedził wiele warszawskich klubów, w których narkotyki są na wyciągnięcie ręki. Zażywał (ponoć) większość z nielegalnych substancji. Swoje doświadczenia spisywał, będąc (ponoć) na haju... jest i wzmianka o nas ;)
  • 6 / / 0

Czy jak połäczę:
paroksetyna 40mg
Klomipramina 150
nic mi się nie stanie?
Do tego biorę jeszcze 800mg kwetiapiny i 30 olanzapiny.

---------------------------------------------

Wenla 75
Paro 20
Effectin 75
Cxy to bezpieczne?

Scalono. taurinnn
  • 6 / / 0

Wenla 75
Paro 20
Effectin 75
Cxy to bezpieczne?
  • 218 / 22 / 0

@Keddy wenlafaksyna to własnie effectin. mi raz lekarz zapodał mix wenli z escitalopramem ale oba w mniejszej dawce. mi się nic nie działo, ale radzę uważać na zespół serotoninowy.
zresztą co to za pytanie? bierzesz leki na własną rękę? takie tematy poruszaj u psychiatry a nie na forum, pozdrawiam.
  • 6 / / 0

Miało być
Klomipramina
Wenla
Paro
Czy to bezpieczne stosować wszystkie leki jednocześnie?
  • 257 / 5 / 0

Co do 300 mg wenli zamiast mirty bo nie mogę jej kupić nigdzie w pl
  • 274 / 25 / 0

• 6 / / 0

Odstawiłem anafranil a włączyłem wenlafaksyne.
Teraz moja kuracja wygląda następująco
Efectin 150
Paroxinor 40
Olanzapina 30
Kwetiapina 400
  • 6 / / 0

20 lutego 201904pain pisze:
@Keddy wenlafaksyna to własnie effectin. mi raz lekarz zapodał mix wenli z escitalopramem ale oba w mniejszej dawce. mi się nic nie działo, ale radzę uważać na zespół serotoninowy.
zresztą co to za pytanie? bierzesz leki na własną rękę? takie tematy poruszaj u psychiatry a nie na forum, pozdrawiam.
Tak biorę na własną rękę bo wizyta u lekarza to raz na pół roku a ja nie widzę poprawy po anafranilu dlatego zamieniłem go na wenle a paro to mam na
lęki bo przestała działać przeciwdepresyjnie.
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata