Znalazłem narkotyki!

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 281 / 42 / 0

w aluminiowej fiolce to pamiętam ruski validol występował ;)
  • 532 / 58 / 0

Ja co jestem w Berlinie to odwiedzam znane mi ćpunskie spoty i tak znalazłem raz 20 sztuk Oksów 40mg :*

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Trwają badania nad pastami do zębów na bazie konopi

Dentystka Veronica Stahl prowadzi badania nad pastą do zębów zawierającą konopie, zwraca uwagę na to, że marihuana ma działanie antybakteryjne, które zwalcza płytkę nazębną.
  • 495 / 38 / 0

Kurwa ostatnio W okolicach berlinu zgubiłem jakieś 20 tabsow oksow 40mg.
  • 165 / 33 / 0

Lipski Primarkt wczoraj w przymierzalni worek z mj na oko 2,5g porządny sorcik był :liść: %-D

ZX

• 288 / 99 / 0

U mnie wystarczy wejść do publicznego wc i zgarnąć co jest na desce do przewijania i często starcza na 10 buchów.

Albo na spoty ćpuńskie tam są lufki jeszcze z resztkami, byle nie po deszczu bo wtedy są zupełnie czyste.

Mam ziomala co właśnie takie rzeczy zbiera i nieraz się konkretnie naćpał.
  • 7241 / 720 / 0

@ZX
Za czasów jak jeszcze paliłem :liść: to miałem taka miejscówkę gdzie leżały nie dopalone dzojki.Otwierałem takich parę i kręciłem swojego i miałem za darmo palenie. %-D
  • 329 / 26 / 0

Ja raz zgubilem pione bielucha, chodzilem po osiedlu podbuzowany przez 48 godzin jak jakis debil i nic nie znalazlem.
RekreacyjnyHarry pisze:
Kurwa ostatnio W okolicach berlinu zgubiłem jakieś 20 tabsow oksow 40mg.
  • 48 / 2 / 0

Kiedyś nafukany alfą pvp, zgubiłem samare z gramem tej pięknej substancji i wróciłem się szukać. Nawet zapytałem się gościa czy nie widział xdd. Wydawał się w porządku dlatego zapytałem. Wokół wgl. było pełno ludzi bo urządzili w moim mieście wyścigi rowerowe
  • 63 / 5 / 0

Właśnie znalazłem samarke koło sklepu budowlanego, najprawdopodobniej to jakiś gips ale wole nie marnować jakby co xD Kremowy proszek, w smaku lekko gorzki i palący, zapach troche jak rdza, pod zapalniczką się topi i paruje
  • 7241 / 720 / 0

Nie bierz tego.
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata