Sudafed - ekstrakcja --> metkatynon

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 42 / 1 / 1

Czy napewno PSE HCl rozpuści się w wodzie, bo nie jestem pewien?
  • 516 / 46 / 0

przy obecnym sorcie sudafedu - ekstrakcja ma takie straty , że ja pierdole...

z całej paki jak będziesz miał PO extrakcji 60% materiału to będzie dobrze - kiedy to ważyłem a robiłem wieloma metodami - to mi normalnie zwoje przypaliło.

sudafed na dzień dzisiejszy przy obecnych dodatkach - kompletnie się nie opłaca

albo pochytać sobie efedryne/pseudoefedryne z chin ... albo czarujcie z "popularnych preparatów" a są tylko dwa DOBRE na rynku NADAJĄCE SIĘ do bezproblemowej obróbki.

Cirrus pomimo dość sporej dawki pseudoefki w stosunku do ceny - zawiera za dużo syfu, który potem macie w reakcji końcowej razem z metkatynonem - i może powodować ciekawe/nieciekawe zwały

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Syntetyczny alkohol, który nie powoduje kaca. Może pojawić się w sklepach już za 5 lat

Ile „dni po” zostanie dzięki temu uratowanych? Aż trudno to sobie wyobrazić.
  • 390 / 28 / 0

Ale czarujecie.. Zalewacie wodą destylowaną tabletki [5ml na 720 PSE], mieszacie, odparowujecie [bez intensywnego wrzenia] i ot cała sztuka. Jak komuś zależy to bezwodnym acetonem [50ml na pake 720mg PSE], przefiltrować dwa razy i odparować, zalać suchą mase wodą destylowaną [proporcje jak w pierwszej metodzie] i znowu odparować. Zostaje pseudoefedryna i poliwidon
  • 516 / 46 / 0

20 lutego 2019RekreacyjnyHarry pisze:
Ale czarujecie.. Zalewacie wodą destylowaną tabletki [5ml na 720 PSE], mieszacie, odparowujecie [bez intensywnego wrzenia] i ot cała sztuka. Jak komuś zależy to bezwodnym acetonem [50ml na pake 720mg PSE], przefiltrować dwa razy i odparować, zalać suchą mase wodą destylowaną [proporcje jak w pierwszej metodzie] i znowu odparować. Zostaje pseudoefedryna i poliwidon
jeżeli będziesz miał kiedyś możliwość sprawdź ile masz PE w wyextrachowanym "produkcie"
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 88 uczestników Wejdź na czata