Marihuana - Uzależnienie i Szkodliwość

Negatywne konsekwencje przyjmowania fitokannabinoidów i sposoby im przeciwdziałania.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Czy odczuwasz negatywne skutki palenia maihuany?

13%
Nie, absolutnie żadnych
99
41%
Niewielkie i przechodzą po jakimś czasie od palenia
324
13%
Nie przechodzą, ale są niewielkie i mi nie przeszkadzają. Ganja daje mi więcej dobrego niż złego
103
4%
Nie przechodzą, przeszkadzają
31
18%
Tracę wątek, nie mogę się skoncentrować, nic mi sie nie chce
142
12%
Łapie doły i paranoje, mam zryty łeb, zamknijcie mnie!
93

Liczba głosów: 792

• 51 / 11 / 0

20 lutego 2019LOBO87 pisze:
20 lutego 2019barste pisze:
@LOBO87 To że macie po prostu srogo naje*ane w bani od różnych środków i używek (nie wierzę że jako użytkownik paliłeś tylko mj) to najłatwiej jest zwalić na marihuanę niż jakieś własne życiowe nieogarnięcie.
Mylisz się, nie ćpałem nic oprócz mj... A leczę się dopiero od roku także wasze, strzały są chybione...
Stary, kogo chcesz oszukać nas czy siebie? Dosłownie minutę zajęło mi odkopanie wielu postów o mj syntentykach, tak twojego autorstwa w których też przyznajesz się do palenia tego gówna.
  • 1203 / 416 / 0

Człowieku każdy tutaj eksperymentuje, to były epizody, a nie jechanie w ciągu kilka lat... To było zanim jeszcze zacząłem jarać :liść: Więc nie widzę związku, raczej skutki nie objawiają się po latach. Ale ok prawda jest po środku, zaburzenia lękowe pewnie miałem od zawsze, ale nie byłem świadomy że jest to choroba, nie utrudniały mi aż tak życia, dopiero ganda wywindowała je pod niebiosa, tak że nie byłem już w stanie funkcjonować.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Oleszyce: Troje 14-letnich uczniów zatruło się narkotykami

W ubiegłym tygodniu troje 14-letnich uczniów Szkoły Podstawowej w Oleszycach nagle źle się poczuło. Po przybyciu Pogotowia Ratunkowego okazało się, że zatruli się narkotykami.
  • 650 / 39 / 0

na twoim miejscu wylogowałbym się z hypa na jakiś czas i zajął się innymi areami życia
Wróć do „Skutki uboczne”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata