DXM a SSRI i SNRI

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 209 Strona 21 z 21
Rejestracja: 2012
  • 1034 / 251 / 0


Nie da się podbijać działania DXM lekami SSRI. Nie ten mechanizm.
Brałem 300 mg DXM na 150 mg wenlafaksyny o 22. Jak się załadowało to tylko wkurwiłem się, że czuję się, jakbym był pijany. Żadnych negatywnych efektów.
Na drugi dzień o 10-11 wrzuciłem 600 mg i miałem bardzo mocnego tripa.
W sumie to ja już chyba jestem odporny na zespół serotoninowy, bo napierdalałem tramadol na SSRI/SNRI i też mi nigdy nic nie było.
BTW. Ktoś wie czy DXM mógl się "skumulować" czy co? Bo dziwi mnie to, że 300 mg zadziałało słabo a 600 mnie dosłownie poskładało. Jestem ciekaw co to spowodowało.
Odporny do czasu gdy pewnego razu zaczniesz bełkotać, będą cię bolały wszystkie mięśnie i kości, przepocisz pościel i łóżko, a po wszystkim pewnie nawet nie będziesz pamiętał co się stało... %-D
300 mg zadziałało słabo a 600 mnie dosłownie poskładało. Jestem ciekaw co to spowodowało.
2x większa dawka działa mocniej niż słabsza, no way... A dokładniej to po jednorazowym nadużyciu hamuje się aktywność enzymów rozkładających DXM, przy przewlekłym nadużywaniu będzie odwrotnie.
Rejestracja: 2018
  • 18 / / 0


Czy będąc na sertalinie 50mg/d mogę wrzucić 600mg dexa? :grzybki:

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Oto, czym okazał się największy "przemyt narkotyków" na lotnisku...

Brytyjska policja z Sussex pochwaliła się udaną, w ich mniemaniu, akcją na Twitterze. Dopiero po przeprowadzeniu testów okazało się, że...
Rejestracja: 2015
  • 60 / 27 / 0


Będąc na 150mg wenlafaksyny, zjadłem 600mg DXM, przy wadze 92kg. Żyję, mam się dobrze, żadnego ZS'a nie było. Jedyne co, to możliwe, że wenla lekko podbiła działanie. Brałem po kilkuletniej przerwie, więc nie wiem, może to po prostu autosugestia.
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 726 / 0


Nie autosugestia a po prostu miałeś farta.Nie polecaj nikomu takich miksów bo ktoś się posłucha i dostanie zespołu serotoninowego.Nie na każdego tak samo działa miks SSRI/SNRI + DXM.
Rejestracja: 2019
  • 260 / 33 / 0


Też jadłem kilka razy DXM będąc na ssri, dawki w przedziale 200-750, nic mi nie było, ale to nie znaczy, że niebezpieczeństwo nie istnieje. Za którymś razem musi się coś stać, dlatego lepiej nie próbować
Rejestracja: 2015
  • 21 / 1 / 0


Kiedyś byłem na kuracji paroksetyną. Od czasu zaprzestania biorę raz na powiedzmy tydzień lub 2 1 tabletkę 20mg. Działa na mnie lepiej niz kawa i to na cały dzień. Jakoś rok temu pamiętam wziąłem 40mg paro ( podkreslam nie będąc w ciągu leczenia a tylko jednorazowo) rano, wieczorem zarzucilem jakieś 225mg DXM. Efekt mnie przeraził bo po zwyczajnym wejściu Aco nastąpiła duża euforia poczym urwał mi sie film i pamiętam wieczór jakby ,,klatkami,, co paręnaście minut. Kac na drugi dzień jakbym wziął przynajmniej 2X wiecej i dodatkowo dłuzej trzymał. Ogólnie wspominam to nieprzyjemnie i pewnie byłem blisko ZS. Odradzam
Rejestracja: 2015
  • 60 / 27 / 0


@UJebany Nie polecam, po prostu zdaję relację.
Prawda, zapomniałem dopisać, że ja jestem nieśmiertelny, a reszta userów powinna takiego mixu unikać.
Teraz mała dygresja. Myślę, że o ZS'a jest niezwykle trudno. W moim wypadku musiało by to być 1000mg+ DXM, i dawka wenli powyżej 225mg.
Jednak dopóki jestem jeszcze 10 dni tylko na 150mg, będę dalej testował większe dawki dextera.
Dzisiaj testujemy mix 150mg wenli + 900mg DXM.
Jakbym jakimś cudem umarł, to nie płaczcie po mnie, koledzy narkomani; tylko w zgonach użytkowników wspomnijcie. :korposzczur:

(No i ktoś tu kiedyś powiedział coś w stylu "harm reduction to wrzucenie benzo, a jak nie działa, to jeszcze więcej benzo. Także w razie czego czuję się bezpiecznie.)
Ale pamiętajcie, ja mam death wish mocny, także wyjebane %-D

--------------------

EDIT: No i chuj, nie umarłem. Niezniszczalny kurwa jestem :korposzczur:

Ale fazka zajebista, siedze na kocyku i latam po pokoju. %-D

Scalono. taurinnn
Rejestracja: 2016
  • 14 / 2 / 0


Czy biorac od trzech dni 5mg escitalopramu moge wziac dzis 600mg deksa? Bo raczej po trzech dniach nie powinno byc zs?
Rejestracja: 2016
  • 27 / 1 / 0


Brałam dexa na pregabalinie i escitalopramie. Było ok ale oczywiście nie polecam, bo na każdego może zadziałać inaczej. Teraz biorę Tianeptyne i wenlafaksyne, łączylam z DXM ale przy tych samych dawkach efekty były słabe. Nie wiem czy to te leki spowodowały spłycenie efektów, czy może ten limit tripow istnieje naprawdę i już go wykorzystałam.
Ale generalnie teraz DXM to dla mnie strata kasy :(
Posty: 209 Strona 21 z 21
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: CieplaPoduszka, Fl0wers0ul i 0 gości