Amfetamina - Wątek ogólny vol. 2

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1129 / 323 / 0

Jeżeli zależy ci tylko na takich efektach to trzymaj się od fety z daleka. Polecisz pewnie grubiej za jakiś czas, w pracy będą problemy i będziesz miała gorzej niż zanim zaczęłaś. Poza tym profil działania (dobrej) fety się tak średnio nadaje. Modafinil, Adrafinil, Piracetam i inne racetamy. Podbijane kofeiną działają bardzo dobrze w takich celach. To jest tznacznie zdrowszy i rozsądniejszy wybór.
  • 87 / 14 / 0

@Kess Spróbowałem w późnym wieku mając ułożone pod kopułą. Dawniej nawet o tym nie chciałem słyszeć bo było w szufladce z napisem "zakazane". Ale jak już raz się spróbuje to wtedy zmienia się diametralnie podejście. Gdzieś z tyłu głowy ktoś Ci szepcze, że w sumie nic się takiego złego nie stało jak sobie wciągnąłeś kreskę i można to powtórzyć. Jak załatwiam sobie ziółko i gość mi mówi że ma dobrą fetę, to zamiast się skrzywić i odmówić - to pytam się po ile bo jestem ciekaw żeby ją porównać do ostatniej, chociaż wiem że jej nie potrzebuje.
Ogólnie jak już raz spróbujesz, to ona wtedy cholernie spada w hierarchii narkotykowej (mówie na swoim przykładzie). Kiedyś demonizowana i niedostępna - dzisiaj na równi z alkoholem i dostępna za każdym rogiem.
Nie traktuje jej jako twardy narkotyk a zwykłą używkę, jak alkohol czy papierosy. Fakt że nie potrzebuje jej do funkcjonowania, nie wydzwaniam też do dilerów - ale już na zawsze odcisnęła piętno w mojej głowie.
Zastanów się wiec 100 razy czy warto, na skrócenie snu tym bardziej nie ;)

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Oto, czym okazał się największy "przemyt narkotyków" na lotnisku...

Brytyjska policja z Sussex pochwaliła się udaną, w ich mniemaniu, akcją na Twitterze. Dopiero po przeprowadzeniu testów okazało się, że...
  • 6 / 1 / 0

Mógłbyś opisać w jaki sposób została ona w twojej głowie? :) czytam tu masę artykułów, by podjąć decyzję, ale póki co wciąż jestem nastawiona na spróbowanie. Po ostatnich 4 latach u mnie naprawdę mam ochotę, znowu mieć chęć na robienie czegokolwiek, póki co spanie to moja jedyna przyjemność, mimo że mam masę hobby. Więc nawet jeśli to sztuczne, chwilowe szczęście, to chciałabym je poczuć. :)
  • 3 / 1 / 0

Też pamiętam. Broniłem się od amfetaminy i ogólnie chemii jak przed ogniem :)
Mawiałem sobie, że tylko będę palił ziółko itp.
Jednak spróbowałem.
Z czasem stała się nieodłącznym dragiem do dyskotek co tydzień... a w późniejszym etapie codziennością.
Na szczęście rzuciłem to ścierwo. Jednak jestem, że wywołała zmiany w mózgu (i pewnie w zdrowiu).
Nie polecam. Gdybym teraz miał podejmować decyzję - nigdy bym jej nie próbował. Aczkolwiek fajnie się na niej bawiłem.
  • 866 / 34 / 0

12 lutego 2019Amffaa pisze:
Potrzebuje odpowiedzi w kwestii aplikacji których jest sporo w sklepie play dotyczących pomiaru cisnienia \tetna. Czy ktoś rozeznawal się w tym temacie i mierząc z "opaską " uzyskał dokładny badz chociaż zadowalający wynik z którąś z tych aplikacji?
telefony maja inna logike? czy zainstalowanie aplikacji na komputerze spowoduje moozliwosc miezenia pulsu?
  • 297 / 34 / 0

Probowal ktoś wymieszać fetę z tabaką w celu wysuszenia? Ja dziś opatentowałam z kolegą ten sposób, bo feta to było ciasto i nie dało się urobić wiec dosypalismy odrobine tabaki i :
1) ciekawe w „smaku”(dla nosa rzecz jasna, użyliśmy gawitcha)
2)urobilo się łatwo, na proszek, dużo szybciej
3)nie zauważyliśmy osłabienia materiału przez tabakę
Jak dla mnie dość ciekawe, a wy co myślicie? Probowal ktoś kiedyś takich cudów czy tylko ja mam takie pomysly? %-D
  • 87 / 14 / 0

17 lutego 2019Kess pisze:
Mógłbyś opisać w jaki sposób została ona w twojej głowie? :) czytam tu masę artykułów, by podjąć decyzję, ale póki co wciąż jestem nastawiona na spróbowanie. Po ostatnich 4 latach u mnie naprawdę mam ochotę, znowu mieć chęć na robienie czegokolwiek, póki co spanie to moja jedyna przyjemność, mimo że mam masę hobby. Więc nawet jeśli to sztuczne, chwilowe szczęście, to chciałabym je poczuć. :)
A no tak została w mojej głowie że o niej myślę czasami. Tylko nie w takich kategoriach że muszę wciągnąć, ale w postaci pytań:
-fajna gierka wychodzi, ciekawe jakby się grało nockę albo i dłużej po kilku kreskach
-znowu nadgodziny w pracy, ciekawe jakby zleciało gdybym miał fete
-ostatnio jak brałem to jakaś lipna była, ciekawe czy ten sort byłby lepszy

Coś w ten deseń. Nie są to sprawy na wagę życia i śmierci, ale jakbym nie spróbował to bym nie miał takich dylematów i nie zaprzątał sobie głowy takimi pierdołami. U mnie jednak jest ta przewaga, że nie widzę sensu jej brania bez wcześniej zaplanowanego działania. Pusta faza przed telewizorem to zmarnowany towar. Zresztą nie mam problemów z motywacją więc nie muszę się stymulować do wykonania jakiegoś planu. Po za tym ostatnim razem zrobiła w moim organizmie taki rozpierdol że podziękuję.
Biegam ultra po górach, maratony, serducho jak dzwon a 2 tygodnie miałem arytmię serca, bóle w klatce i ciśnienie wystrzelone w kosmos. Fakt że jakaś kiepskiej jakości była i cholera wie kto co tam dosypał, ale jaką masz pewność że Twoja będzie czysta?
Jak dla mnie amfetamina jest przereklamowana - tyle się o niej obczytałem, obsłuchałem a jak przyszło co do czego to się z lekka rozczarowałem, a próbowałem z kilku źródeł. Dla mnie żadna rewelacja, no ale mówię - spadła u mnie teraz do rangi alkoholu więc na imprezach mnie już tak nie dziwi.
Podsumowując - niesmak pozostał ;)
  • 1034 / 251 / 0

IMO łączenie fety z tabaką kończy się jeszcze bardziej zniszczonymi śluzówkami, na początku będzie lepiej, nawet lepiej będzie się wchłaniać, bo tabaka będzie początkowo stymulowała śluzówki do wydzielenia większych ilości wody, potem będą przesychać i będzie słabo.
  • 297 / 34 / 0

Nie mówię tu o permanentnym stosowaniu. Miałam bardziej na myśli użycie tabaki jako substancji która ma wysuszyć mokrą, ciężką do potasowania szmatę.
  • 1034 / 251 / 0

No to nie tylko ty masz takie pomysły %-D
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata