GHB/GBL/1,4-butandiol - wątek ogólny II

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Użytkownik nieaktywny
  • 272 / 16 / 0

Its ok?
  • 2982 / 136 / 0

Powodzenia z zamowieniem giebla z clearnetu. C&S sprzedaje tylko europejskim firmom. Zgadnijcie z jakim wyjatkiem - tak, z wyjatkiem polskich firm. Jesli nie jestescie mieszkancami Unii Europejskiej, to mozecie zamowic tam gdzie mieszkacie - tam wysla.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Narkotykowy problem w PGE Ekstralidze. Pomysł prezesa Stali Gorzów będzie trudny do realizacji

Prezes Cash Broker Stali zaproponował wprowadzenie obowiązkowych narkotestów. Władze PGE Ekstraligi mówią, że to kompetencja POLADA. Jej przedstawiciele są otwarci na dyskusję, ale zwracają uwagę na problemy techniczne.
  • 18 / / 0

Co robić jak już nie ma euforii ( może ciut, ale naprawdę MAŁE ciut ) a jak poleje troche więcej to oczy same sie zamykają ? Muzyka juz nie wchodzi jak kiedyś :( a leje codziennie po 3/4 ml od 3 miesięcy z kilkudniowymi przerwami .... jedynie do spania mi sie to nadaje teraz:(

jakiś kontakt do kogoś kto ma lepszy towar od tego co był ostatnio na forum ?
Użytkownik zbanowany
  • 3809 / 419 / 11

Zrób przerwę.
Miałem tak samo.
Przestań lać tego giebla !
  • 18 / / 0

13 lutego 2019london5 pisze:
Zrób przerwę.
Miałem tak samo.
Przestań lać tego giebla !
Ale ile tej przerwy ? :niewiem:
Użytkownik zbanowany
  • 3809 / 419 / 11

Im dłużej tym lepiej.
  • 4 / / 0

12 lutego 2019Badoo pisze:
jakiś kontakt do kogoś kto ma lepszy towar od tego co był ostatnio na forum ?
A moge prosic o jakies szczegoly na priv?
  • 5 / / 0

Nie wiem czy było już poruszane bo sporo tego tutaj, ale co myślicie o mieszaniu giebla z BDO?
np. na start 1 do 1,5 no może do 2ml GBL, a później polewki z BDO ?!
co sądzicie, może próbował ktoś?
przyszło mi to do głowy bo kończy mi się giebel a lipa z ogarnięciem tego, a BDO jeszcze idzie załatwić a poza tym szybszy start euforii a podtrzymanie na budyniu. Nie pogryzą się? ;)
stosuje weekendowo zamiast alko - ja wolę
  • 2982 / 136 / 0

Zezgonujesz mieszajac B z G.
  • 5 / / 0

23 lutego 2019FajnieJest pisze:
Zezgonujesz mieszajac B z G.
a możesz rozwinąć, tzn. kategorycznie nie dopuszczalne, czy trzeba np. uważać z ilością jednego i drugiego (nie przesadzić). bo jeżeli nikt nie próbował to chyba odpuszczę sobie takie miksy ;)
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata