Ayahuasca - wątek ogólny

Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 1458 / 231 / 154

[mention]Crystal_Dragon[/mention] Akurat to, co tu opisałeś to już objawy dość silnego zespołu serotoninowego. Więc dołączam się i również odradzam takie mixy.
  • 77 / 5 / 0

@Crystal_Dragon z tego co piszesz to na dwa dnie przed ceremonią zaprzestałeś brać moklo. Tak sobie kombinuję, że może organizm był trochę w "szoku" po odstawce i dlatego miałeś takie nieprzyjemności.
A jak już ewentualnie ma się ten zespół srotoninowy to czy diazepamem da radę to przyhamować?

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Leczenie marihuaną: Czy polscy lekarze są na to gotowi?

Polscy pacjenci są zainteresowani leczeniem marihuaną, natomiast polscy lekarze nie są przygotowani do współpracy z chorymi w tym zakresie – mówili eksperci podczas międzynarodowej konferencji „Etyczne, psychologiczne i praktyczne aspekty medycznych zastosowań marihuany”, która odbyła się 30 stycznia w Warszawie.
  • 34 / 2 / 0

@drybler nagle odstawienie moklobemidu skutkuje (zazwyczaj) spadkiem nastroju, utrata energi, brakiem motywacji itd, zależy od różnych czynników ale takie atrakcje jak opisałem wcześniej to ewidentny ZS. Benzodiazpiny mogą jedynie złagodzić pobudzenie i sztywność mięśni, ale w naprawdę poważnych sytuacjach może być potrzebny antagonista receptorów serotoninowych.
  • 8 / / 0

Witam, okazalo sie ze ethnoshop, w ktorym kupuje Kratom ma bardzo szeroki wybor zarowno zrodel DMT jak I Imao. Planuje sporzadzic aye WG tego przepisu :
http://www.howtodrugs.com/article/en/Ay ... ridis.aspx
Jest info na koncu ze po schlodzeniu nalezy niezwlocznie wypic. I tu mam pytanie: jak to przechowac? Mam 100g psychotrii I OK 50 duty, Bede gotowal 4 porcje. Ma ktos doswiadczenie z Tak spozadzona yage? Moze Jakies modyfikacje, no I jak zachowac wywar??
  • 36 / 1 / 0

chcemy sie z dziewczyna wybrac do Czech jakis doswiadczenia moze juz ktos byl na takim seansie w Czechach? na co sie przygotowac? moze jest tutaj osoba co byla w Czechach na takiej podrozy?
  • 819 / 110 / 0

Maciej Lorenc - ayahuasca, pnącze duszy.pdf
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 580 / 27 / 0

czy to prawda, że ayahuasca można kupic legalnie w Holandi w Smartszopie ?
  • 26 / / 1

@e@eiffel65 Nie dosłownie :P Ale możesz na luziku kupić wszystkie potrzebne składniki do jej zrobienia.

To teraz sprawa, z którą tu przyszłam xD
Jak to jest z tymi ceremoniami ayahuasci? To ogólna nazwa na spotkania gdzie się to zażywa, czy są to one bardziej specyficzne? Czy warto mieć osobę mocno "znającą się" na prowadzeniu takich tripów (po DMT)? Zbieram się teraz na pierwszą podróż po tejże substancji, którą mam zamiar przygotować sama (rośliny z holandii). Do opieki chcę wziąć mojego mężczyznę, który jest weteranem kosmicznych podróży i pilnował mnie dziesiątki razy, ale oboje nie mamy doświadczenia z DMT.
Czy to ma prawo się udać? XD
Wróć do „Ayahuaska”
Na czacie siedzi 49 uczestników Wejdź na czata