Zgony użytkowników forum - dyskusja

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 154 / 14 / 0

Kurwa nie wierze. Nie dociera. Dzieki canoncod za info. Chujowo stracic bliska osobe tuz przed tym jak ielismy sie spotkac. A planow bylo w chuj :(
  • 878 / 161 / 2

Wiem, że paulocoelho miał niepochlebną opinię na forum, ale szkoda go, kiedyś często z nim rozmawiałem na czacie. Z tego co wiem to brał też mocniejsze opio.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Darmowa marihuana dla urzędników, którzy nie dostali wypłaty

"Niech Bóg błogosławi użytkowników cannabis"
  • 3077 / 213 / 0

Ehh, a jeszcze tydzień temu z nim koty darłem :/
  • 827 / 32 / 0

znales tego zlodzieja osobiscie?
  • 18 / 3 / 0

Jaki ten los przewrotny bywa. Jeszcze pol roku temu udalo sie temu panu wyjebac mnie na hajs, a dzisiaj jest juz po drugiej stronie. Wyrazy wspolczucia dla rodziny I znajomych. Na pewno byl wartosciowa osoba. Czastka mnie dalej wierzy, ze je dnak te klony zapakowane czekaly na biurku na wysylke.
  • 3077 / 213 / 0

Nie osobiście, na czadzie.
  • 821 / 51 / 3

W ogóle mnie to kurwa nie dziwi.
  • 1738 / 61 / 18

10 lutego 2019GermanDoll pisze:
Kurwa nie wierze. Nie dociera. Dzieki canoncod za info. Chujowo stracic bliska osobe tuz przed tym jak ielismy sie spotkac. A planow bylo w chuj :(
To jest jakieś fatum. Co najmniej dwóch znajomych(1 z forum) straciłem dosłownie tydzień przed tym jak mieliśmy się spotkać, a inny użytkownik forum umarł dwa tygodnie po tym jak odwiedził moje mieszkanie. Zaczynam się bać umawiać z ludźmi :alergia:
  • 1205 / 21 / 25

Ktoś pamięta jak Cosmodo zszedł z tego łez padołu?
  • 388 / 46 / 0

Był gdzieś arkusz na g00gle drive ze zgonami użytkowników i prawdopodobną przyczyną, o ile dobrze pamiętam w jego przypadku było to 3 - meo - PCP albo 2 oxo - PCP, prawdopodobnie w mixie z morfiną.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata